reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A Miałam pytać i zawsze zapominam... Jak tam ten Twój sklep? Dostaliście dotacje? Ruszyło to?

Dostaliśmy i od grudnia sobie sprzedaje. Średnio jest więc nie wiem czy będziemy to ciągnąć po zakończeniu umowy z urzędem pracy. Chyba że zaciążę to też inaczej będzie sytuacja wyglądać.

Parę dni temu dałam Kamilowi maskotkę do spania i o dziwą z nią zasną (do tej pory je wyrzucał), widocznie miał zły dzień. Niestety dziś w środku nocy chyba z 3 ray ją zgubił o czym nas komunikował głośnym krzykiem. Mój się śmieje że młody robi nam trening z tymi nocnymi pobutkami bo juz zapomnielismy jak to jest :-D
 
reklama
Witam:)

Milusia super! gratuluje coreczki:):)

Perfecta bardzo dziekuje za pochwaly:) a ja gratuluje nowej pasji:)

Kasiek
piekne wiesci:) normalnie zazdroszcze;p

Anecznik
z checia bym sie mezem zamienila;p;p;p moj chce jeszcze czekac do konca roku...a ja niechce sie kulac latem w ciazy...wrrrrrr

Bylam u gina wszystko ok, juz myslalam ze zaraz beda starania a tu czapa..;/ a czas leci;/
 

Anecznik
z checia bym sie mezem zamienila;p;p;p moj chce jeszcze czekac do konca roku...a ja niechce sie kulac latem w ciazy...wrrrrrr

Bylam u gina wszystko ok, juz myslalam ze zaraz beda starania a tu czapa..;/ a czas leci;/

Dlaczego do końca roku?? Ma to jakieś znaczenie dla Was?? Może pogadaj z nim że teraz najlepszy okres bo maj czerwiec to fajne miesiące na rodzenie. Zresztą nie jest powiedziane że uda się za pierwszym razem :-(

Ja wczoraj gościłam szwagierkę z chłopakiem, cały dzień w kuchni żeby ciasto zrobić i sałatkę itp. Ciasto kompletna klapa a sałatka też w koszu wylądowała. Im bardziej się staram tym gorzej wychodzi mi w kuchni :-D też tak macie??
 
Anecznik pewna sprawa w zyciu sie za nami ciagnie...i maz ma obawy...ale jesli mamy poczekac 2 miesiace to co to za roznica? tyko taka ze dwa miesiece dluzej moze bedziemy musieli sie strarac a chcialabym latem urodzic zeby troche jeszcze pospacerowac...ehhh;/wlasnie a chciec a byc w ciazy to dwie rozne sprawy..;/

CO do kuchni niestety tez tak mam! im bardziej sie staram wychodzi gorzej;p ostatnio nawet muffinki z paczki zrobilam zakalce!;/ tam trzea wrzucic 3 skladniki i jeden zly wrzucilam;p heh
 
Ale cisza... jak tam przedszkolaki? mój już ciut lepiej, w domu ciągle mówi że nie idzie, że nie chce, ale idzie i nie płacze, to najważniejsze... jeszcze tylko żeby zaczął jeść.....
 
chętnie Ci podeśle Kubę... potrafi zjeść 3 razy obiad w ciągu dnia,i pół chleba ( nie na raz oczywiście) do tego owoce , jogurty, i słodycze... ciągle coś mieli w tej paszczy. Do tego stawiam u niego na ADHD ew. hiperaktywnosc, o nie usiedzi na tyłku nawet jak je :no: ciężki typ, ale przemiany materii po dziadkach mu zazdroszczę. Gdybym ja tyle jadła,już bym sie w drzwi nie mieściła. A przytyc ten paskud za bardzo nie może. Chude jak patyk


wyniki badań ma ok,pasożytów tez nie ma ,gdyby ktoś pytał.
 
Oksana - to masz małego żarłoczka... ;)

Dziewczyny, ale się źle czuję.... dosłownie nie wiem co robić... tak mnie strasznie mdli, nic nie mogę jeść bo mnie odpycha... jem tylko owoce.... nie wymiotowałam jeszcze ale czuje że już niewiele brakuje... to normalne??? tak nie miałam z Damisiowatym....
 
milusia rety! ale super!!!!!!!! gratuluje Ci kochana z całego serca! to wspaniała informacja!!!! Zosia bedzie fantastyczna! jej ja tez bym chciala kiedys usłyszec, ze bede miala córke, pewnie bym sie rozplakała :) a teraz też mam świeczki w oczach jak myslę o Tobie, musisz czuć się bosko... jej i te różowe ciuszki......... aaaaaaaaaaaa

percia gdzie masz te szkolenia? przyszłabym... jakas jestem niedoinformowana dopiero teraz zaczaiłam co robisz ;)

kasiek gratulacje! spokojnej ciazy zycze ;) ja wymiotowalam na maksa, nawet jak bedzie źle powtarzaj sobie, ze to minie, mnie takie myślenie pomagało, wrecz uratowało mi zycie.... bo poczatki obu ciąż miałam naprawdę ciężkie
 
Kasiek no dobrze ze jeszcze nie wymiotujesz! kurcze musisz myslesc pozytywnie jak mama kubulki mowi!:) Dasz rade...za chwile napewno wszystko minie i bedzie cudowny czas ciazy tylko:)

No u nas przedszkole super ogolnie, ale od dzis na antybiotyku jestesmy;/ ale damy rade:)

Amelia nam sie ciagle pyta kiedy jej kupimy dzidzie?!:) ale dzis byl przelom bo zapytala sie kiedy "urodze":)
 
reklama
Do góry