reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Hej Kochane,
dawno nie zaglądałam ale nie mam czasu. Daniel i Natan pochłaniają mi mój cały dzień i noc.Sypiam po 4-5 godz i jestem wykończona.
Daniel wieczorami nie chce mi zasnąc i ostatnio zasypia ok 22-ej po długich męczarniach z jego usypianiem. Smoczka żadnego nie chce doić,non stop by wisiał na moim cycu a ja już tracę powoli siły. Muszę jeszcze wypróbować smoczek lateksowy ale boję się że i tego nie zaakceptuje. Jak tylko wyczuje że wkładam mu do buzi coś innego niż pierś to jest ryk i odruch wymiotny. Ma swój charakterek :) waży już 6kg i jest dużo większy niż Natan w tym okresie.
 
Hej,

nadika witaj w klubie, u nas tez cięzko, a wszystko przez AZS. Też chodzę niewyspana, czasami śpie 3-4 h. Michał ma skrajnie sucha skórę i ciagle z tym walczymy, powoduje ona straszne swędzenie i najbardziej to odczuwamy w nocy, budzi sie z 10 razy w nocy, czasami co 15 minut:-( musze mu krępować ręce zeby się nie drapał. Na szczęscie teraz chociaż ta skóra dzieki róznym maściom i kremom lepiej wyglada, byl czas ze mial normalnie ranki szczegolnie na twarzy. U nas tak samo smoczka nie chce, tyle ze jest na mm, to na mnie nie wisi, za to ja wiszę nad jego łożeczkiem;-) Czasami nie mam sił juz i to powoduje rózne smutne nastroje:-( Ale nic trzeba to przetrwać. Podobno większość dzieci wyrasta z AZS po 1,5 roku zycia ;/
Duży twój Danielek, Michał 3 m-ce starszy a waży 6800 g :-)

Pozdrawiam was wszystkie!
 
Witam w klubie styranych mamusiek.

nadiko- ja miałam ten sam problem z Sylwią, zasypiała mi na noc po 22 czasem po 23, byłam wykończona psychicznie. Unormowało się wszystko chyba jak zaczęliśmy kąpać razem Sylwię i łukaszka. Jakoś wbiła się w rytm zasypiania. Gdzieś około 6 m. ż. Za to od kilku dnio znowu mam problem z uśpieniem jej. Mam nadzieję, ze to tylko jakiś skok rozwojowy. Smoczka Sylwia też nie chciała, tzn. z początku jeszcze sobie czasem ciumkała ale wydaje mi się że przez pleśniawki odrzuciła, a teraz już nawet nie próbuję jej uczyć bo bez sensu tak późno, jakoś się przemęczymy bez.

gosiagro- to się namęczycie razem z MIchałkiem :-( ja też czasem jestem skrajnie wyczerpana i wtedy zaczynają się kłótnie i mam ochotę zakładać sprawę rozwodową :-D. Z nerwów pożeram tony słodyczy, nie piję, nie palę a słodycze chociaż odrobinę odstresowują mnie, nie mam innego sposobu i brzuch rośnie masakra :-:)-(
to ponarzekałam sobie :-D
dzieci duużo radości dają, są bardzo pocieszni ale i tyle samo stresu i nerwów
 
dziewczyny hehe i ja wiem o czym piszecie,ale nie lubię narzekać, chyba że jest mega źle...

mamokubulki - ślicznie, ślicznie i ... ślicznie!

Gosiu - dam Ci radę prosto z serca - znajdź DOBREGO homeopatę!! ratuj się dziewczyno! uwierz mi wiem co piszę!
 
Hej,

nadika witaj w klubie, u nas tez cięzko, a wszystko przez AZS. Też chodzę niewyspana, czasami śpie 3-4 h. Michał ma skrajnie sucha skórę i ciagle z tym walczymy, powoduje ona straszne swędzenie i najbardziej to odczuwamy w nocy, budzi sie z 10 razy w nocy, czasami co 15 minut:-( musze mu krępować ręce zeby się nie drapał. Na szczęscie teraz chociaż ta skóra dzieki róznym maściom i kremom lepiej wyglada, byl czas ze mial normalnie ranki szczegolnie na twarzy. U nas tak samo smoczka nie chce, tyle ze jest na mm, to na mnie nie wisi, za to ja wiszę nad jego łożeczkiem;-) Czasami nie mam sił juz i to powoduje rózne smutne nastroje:-( Ale nic trzeba to przetrwać. Podobno większość dzieci wyrasta z AZS po 1,5 roku zycia ;/
Duży twój Danielek, Michał 3 m-ce starszy a waży 6800 g :-)

Pozdrawiam was wszystkie!
Witajcie

Dawno się tu nie odzywałam, ale staram się Was podczytywać na bieżąco :). Nie wiem czy mnie pamiętacie, mało się odzywałam - jestem mamą Zuzi no i w listopadzie urodziłam drugą córeczkę Marysię :).

Postanowiłam się odezwać bo moja mała też miała bardzo suchą i czerwoną skórę, jedna lekarka stwierdziła, że to skaza i kazała iść na dietę (bo karmię piersię) i nawilżać oliwką, ale marne tego efekty. Z kolei inna pediatra, u kktórej byłam jak byłam u rodziców, mówiła, że wygląda jej to na AZS, ale nie chce stawiać jeszcze ostatecznie takiej diagnozy. Powiedziała by odstawićoliwkę, bo ona zatyka pory, a kupić w aptece emulsję do mycia ciała i póżniej balsam do nawilżania Cethapil Restoraderm i powiem Wam, że poskutkowało. Już po kilku dniach skóra stała się gładka i bardzo ładna. Także może tego Gosiu spróbujesz? Koszt tych dwóch kosmetyków to jakieś 70zł.

Pozdrawiam was wszystkie
 
reklama
hej
muszę się pochwalić że mam mały sukces:idę na wakacje do pracy:-) tak się cieszę że jej,w końcu wyrwę się z domu do ludzi:-D szef prze prze prze sympatyczny,życzę wszystkim takiego szefostwa,tak się zachwycił moją prezentacją i wejściem że rozważy funkcję nawet kierowniczą:-D (fatk że to ośrodek wczasowy, ale dla mnie i tak sukces:-)),się nie przepracuje a zarobki jak na nasze miasto bardzo dobre zaproponował:tak:

Gosia współczuję,biedny Michaś,wiem jak to wygląda bo jak leżeliśmy z Kubą w szpitalu bo była dziewczynka z tą chorobą,miała na całym ciele i to tak strasznie...biedne dzieci, z kąd takie dziadostwo się bierze ?!:zawstydzona/y:


Mama Kubusia
sesja prze fantastyczna a Kubuś jaki już duży i piekny chłopiec
 
Do góry