reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kupię ciuszki dla dziewczynki w przystępnych cenach. Wiek 0-3-6m Bodziaki , pajace najchętniej

Takich 0-3 mam bardzo mało po Mai, bo już sprzedałam, ale już 3-6 mam więcej i jak chcesz mogę Ci wysłać pocztą czy kurierem, jakoś się dogadamy do kosztów. Ty rodzisz jakoś na lato, nie? bo Maję rodziła latem i by stykło. A już w ogole mam super kombinezon na zimę, może 3 razy założony...
 
reklama
Nie wierzę u nas +8
Z

W końcu aż chce się żyć, dzisiaj mam wolne więc coś pogrzebię w domu. W sumie nawet nie mam co bo wszystko na bieżąco teraz mam, ale zawsze się coś znajdzie;)
 
hmm tez tak myslałam tylko ciekawe dlaczego znika na kilka dni:( chyba złapię mocz i jej zaniosę jutro!!
o to raczej nie, grzybek sam nie zniknie

u nas tez fajnie cieplutko, az chce sie na dworzu siedziec, dobrze ze dzieciaki w przedszkolu pol dnia w ogorodzie spedzaja bo po pracy ciezko mi wygospodarowac jeszcze godzinke na spacer
 
reklama
mamo kubulki- brzuszek piękniutki :**** a Kubuś jest mega uroczy i jakie lazurowe oczy :) :-):-) eagle- najpiękniejsze życzenia!!!!!!!!!Wszystkiego co najwspanialsze !!! Jakie muffinki zrobiłąs??
 
Do góry