reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Perfekta gratuluje , ale przyznam szczerze ze przeczucie mnie zawiaodlo :) jakos stawialam na chlopaka

Perfekta Gosiargo co to za doly, spowiadac sie tu zaraz to moze wam ulzy i pokoloruje troszke swiat

Zyrafka Olaf ulewal notorycznie do konca 1 roku chodzil juz a ulewal zupe.... masakra, z perspektywy widze ze zwyczajnie byl przejedzony :) szkoda ze teraz polowy tego apetytu nawet nie ma

Mamokubulki jak samopoczucie i wyjazd ?

Nadinka poczatki latwe nie sa ale tak jak radza dziewczyny poswieceaj mu duzo czasu ja np w trakcie karmienia Ercia czytalam Olafkowi ksiazke albo w cos gralam po jakis 2 tygodniach sie uspokoil
 
reklama
Czesc dziewczyny:)podczytuje was ale jakos weny niema...poza tym nikt sie nie dopomina o moja osobe;p

U nas wszystko Ok. Amelia zdrowa slicznie chodzi do przedszkola:)
Nasze przygotwanie do slubu idzie pelna para wiec mam zajecie...

Nadiko pisalam juz na zamknietym, mam nadzieje ze szybko problem rozwiazesz:)

Perfecta gratuluje Zosi:) piekne imie:)

Trzymjacie sie dziewczyny:)
 
zyrafka jak tam Sylwunia?

dziękuję. Jest cudna, kochana i wspaniała, mogłabym ją zakochać i zatulić :-D taka mala a już widzę, że będzie z niej niezła agentka :-D:-D od urodzenia widać że poradzi sobie w życiu dziewczyna :-D:-D

a Ty jak się czujesz? Imię wybrane?

julia ja już się o nikogo nie dopominam, bo by mi czasu nie starczyło na wpisywanie nicków niestety . Kreacja już wybrana?? Amelia pewnie będzie obrączki rodzicom podawać :) Jak ja przypomnę sobie jak z wypiekami na twarzy planowałam własny śłub ehhh kiedy to było i jak się życie od tamtej pory zmieniło o 800 stopni i górę rozstępów hehehe

milka- nie przerażaj mnie z tym rokiem ulewania bo mi się słabo robi.
 
Ostatnia edycja:
PERFECTA, KLEMENTINKA DZIĘKUJĘ:-):-)
Ja chyba znajdę czas jak zajdę w drugą ciążę chociaż na 80% nie planujemy już drugiego dziecka, coraz częściej myślimy nad adopcją.....teraz kiedy mam stałą i dobrą pracę to w ogóle nawet mi do głowy nie przychodzi.
Gaja łobuz masakryczny, jedyny plus, że śpi popołudniami:)
 
Zyrraffko no Sylwunie to masz piekna:) taka druga coreczke moge miec:) mowisz ze sobie poradzi?:) Ja wiem ze Amelka sobie w zyciu poradzi nawet Panie w przedszkolu mi mowia...dzieci po katach rozstawia , a do tego niezle potrafi z czlowiekiem dyskutowac;/ zawsze musi miec swoje zdanie i cos mi sie wydaje ze ciezko bedzie ponie z jej charakterkiem;/;/
A suknia juz jest:) czekamy teraz za obraczkami:) zaproszenia za miesiac bedziemy robic, wiec mam troszke pracy z tym a sie ciesze bo przynajmniej nie nudze sie:)
Mamy juz podroz poslubna zaklepana do Turcji, sami:) (teraz sie ciesze,a w dzien wylotu bede plakac jak bobr za moim dzieckiem).
 
Zyrraffko no Sylwunie to masz piekna:) taka druga coreczke moge miec:) mowisz ze sobie poradzi?:) Ja wiem ze Amelka sobie w zyciu poradzi nawet Panie w przedszkolu mi mowia...dzieci po katach rozstawia , a do tego niezle potrafi z czlowiekiem dyskutowac;/ zawsze musi miec swoje zdanie i cos mi sie wydaje ze ciezko bedzie ponie z jej charakterkiem;/;/
A suknia juz jest:) czekamy teraz za obraczkami:) zaproszenia za miesiac bedziemy robic, wiec mam troszke pracy z tym a sie ciesze bo przynajmniej nie nudze sie:)
Mamy juz podroz poslubna zaklepana do Turcji, sami:) (teraz sie ciesze,a w dzien wylotu bede plakac jak bobr za moim dzieckiem).
Na kiedy macie datę ślubu?
No i my planujemy podróż w październiku bez dzieci...i mam tak samo jak Ty:-D ne pojadę z nimi bo to żaden odpoczynek,a bez nich cały czas będę przeżywać czy aby moje"dzidziusie"nie tęsknią:-D Amelcia niesie Wam obrączki?u Nas bliźniaki niosły z córką mojej przyjaciółki, i powienm Ci że to był strzał w 10:-D każdy mówił że na takim ślubie to jeszcze nie był, ubaw po pachy:-D a zawsze w kościele to nuda, a tak w trakcie mszy bliźniaki krzycząły"mama pić", Kuba zaczął zabierać mi kwiaty jak ruszaliśmy przed ołtarz, a Julka się wystraszyła i szła za nami, my ruszać, Szymon klękać:-D ale naprawdę supr to wyglądało i było wesoło:-DTeraz nawet leci płytka z wesela bo bliźniaki mogą oglądać ja cały czas:-D
 
Hejka ja ostatnio nie mogę się zorganizować:) Od piątku sprzątam... Na modne w tych czasach tzw RATY:p:p:p
Agi- Kochana cokolwiek się dzieje to pamiętaj że nic nie trwa wiecznie Gorsze dni przeminą i pójdą w sina dal I znów słoneczko zaświeci:) IM SURE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <tupie> Kochana cokolwiek się dzieje , na pewno będzie lepiej!!!!Przytulam najmocniej jak umiem!
Nadika - Kochana i jak??? bo ja kilka razy dziennie po wieści wchodzę na zamkniety... Kochana trzymam kciuki by wszystko było dobrze!!!!
Gosiu- Kochana a co to za smutaski??Mam nadzieję że ju.z wsio oki!!!!
Klementinko- Trzymam kciuki za jutro!!!!! Na pewno będzie wszystko dobrze Kochana!!!!!!!!
Mamo Kubulki- Kochana bo Ci normalnie nakopie za te "zazdrości" :-D:-D:-D:tak::tak::tak: Proszę mnie tu Kochana się cieszyć że masz w brzusiu zdrowego cudnego drugiego synka! <tupie> Buziaki od brzuszka dla brzuszka!
Kaśku- Kochana to mój B. musi Ci przepis podac bo to był "sabotaż" :-):tak::rofl2::angry:
Gosiu- czytam teraz o słabym trzymaniu główki. Kochana załatw sobie /w zasadzie Michasiowi wizytę u rehabilitantki która pokaże Ci ćwiczenia na osłabione napięcie mięśniowe w części karkowej:) Nie wiem czy pamiętasz ale Jaś miał wzmożone napięcie i po 3 tygodnia przeszło:) Buziaki!!!!
Zyrafciu- współczuję z tym ulewaniem i trzymam kciuki by sie wyjaśniło! PIKNE MASZ TE DZIECIACZKI!!!!!!!OCZY OBYDWOJE !!!!
Kolenderko - &&&&&&!!!!!!
Kochane poszukuję do kupienia fotelika dobrego , uzywanego bezwypadkowego PIERWSZEGO Może któraś ma do sprzedania? Najchętniej Maxi Cosi bo mi do wózka pasuje:)
 
Perfecta dziekuje ci bardzo za pamiec, buziaki kochana;-)
niestety termin nam przepadl bo Jas straszliwie kaszle, ma takie ataki kaszlu konczace sie czesto wymiotami a do zabiegu musi byc zdrowiutki
wiec przekladamy, chyba tym razem na koniec kwietnia, moze wtedy bedzie zdrowy
 
reklama
Do góry