reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej
ja znowu z doskoku
coraz ciezej byc mi tu na biezaco

Nadiko to zupelnie normalne, wyobraz sobie co Natan musi czuc, byl oczkiem w glowie a teraz spadl z piedestalu. krzykiem i nerwami chyba tylko poglebicie jego zlosc. radze tak jak pisala zyraffka kazda wolna chwile poswiecac Natanowi, duzo go przytulac, zapewniac o milosci itd. lepiej miec brud w kuchni ale spokojne dziecko. i najlepiej jakby ktos bliski mogl sie w to wlaczyc. u nas moj maz przejal paleczke przy Jasiu, duzo sie z nim bawil, wychodzili na spacery, kapal go, karmil itd. wlasciwie to ja mialam z tym problem i bylam zazdrosna ze nie moge z Jasiem poprzebywac jak kiedys. a teraz est juz normalnie, chloapki bawia sie razem, caluja, gryza, szczypia i sa cudnym rodzenstwem, u was bedzie pewnie podobnie
a chlopcy sa przesliczni

olavip zazdroszcze Jagody;) my sie jeszcze bujamy z tym dostosowaniem Jeremka do przedszkola ale w koncu zaufal pani i nawet ja caluje

Gosiu sciskam, mam nadzieje ze to tylko pochmurne nastroje ale nic powaznego

Perciu super ze Zosia, piekne imie wybraliscie

zyraffko zapalenie spojowek jest bardzo zarazliwe, wspolczuje tego ulewania Sylwii, pamietam ile ja mialam przebojow z Jasiem i jego trawieniem

Lena witaj:)

Agi moze kiedys, macie jeszcze czas, moze kiedy Polcia bedzie bardziej samodzielna to zdecydujecie sie na drugie

my w srode mamy zabieg tego migdala, boje sie okropnie, niby nic ale tej narkozy sie boje
 
reklama
nadika kochana, to na pewno nie bedzie trwało wiecznie, sama sie boje, bo to wszystko przede mna, ale dziewczyny daja tu dobre rady, sprobuj to wykorzystac, trzymam kciuki z calej siły i daj znac jak sie sprawy maja ;)
klementinka rety rety, ale ten czas szybko leci, Jeremi juz taki duzy, a dopiero sie urodził, doznalam szoku jak spojrzalam na Twoj suwaczek;)
zyrafka jak tam Sylwunia?
perfecta gratuluje, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze, az mam swieczki w oczach
 
Nadika - z czasem na pewno wszytko sie unormuje, to dla Natana nowa sytuacja, z tego co pamiętam to dużo czasu spędzał z toba więc naturalnie teraz jest o Danielka zazdrosny,
u nas w sumie bylo tak ze Maja nie okazywała zazdrości teraz czasami jej sie zdarza, ze jak akurat mam go karmic to ona chce mi usiąść na kolanach ale generalnie to myslalam, ze bedzie gorzej, a jak Michał spi to chodzi mowi ciii zeby być cicho:), oczywscie czasami też cos krzyknie ale to raczej jak sie zapomni w ferworze zabawy niz specjalnie. U nas była o tyle inaczej, ze Maja bardzo duzo czasu spedzała z tatą, od dawna do niej w nocy wstawał w dzien sie bawil, chodził na spacery. No ale ja urodziłam akurat wtedy kiedy on pauzuje, więc tak jak duzo czasu spedzała z nim tak dalej to po porodzie zostało, więc nie odczuła tej zmiany aż tak bardzo. Od początku angażowalismy ja w pomoc przy Michałku, przynosiła akcesoria do kąpieli, teraz przynosi butelkę, czy grzechotkę. Poza tym dużo ja przytulam i staram się jej poświęcić czasu jak Michał spi, zazwyczaj pieczemy ciasteczka:-D:-Dczy bawimy sie ciastoliną, rysujemy. Na pewno z każdym dniem u Was też bedzie lepiej:tak:

Olimpia
- a co się Jędrusiowi stało?

zyrraffka - mam nadzieje, że lekarka wykryje przyczyne ulewań Sylwusi! Piszesz ze ma problemy z przekręcaniem się, za to mój Michaś słabo trzyma głowkę, chociaż 2 pediatrów powiedziało, ze jest ok, ma chyba słabą obręcz barkową, bo nie potrafi dlugo utrzymać się na przedramionach. To od wrzesnia wracasz do pracy?

Agi, Kasiek - nawet jak wasze dzieci będą jedynakami to na pewno bedą szczesliwe, maja super rodziców, chociaż ja cos czuje ze bociany do was jeszcze dolecą:tak::tak::-D

Perfecta - ty szalona, odpocznij sobie troszke w ciązy, szczegolnie po południu;-)

Klementinka -
trzymam kciuki za środe!!!
 
Gosiu, napewno Michałek wycwiczy wszystko, łukasz też miał problemy z podnoszeniem a a jak był w wieku Sylwi to już od dawna się turlal. Myślałam, że przy drugim dziecku już nie będę już tak ze wszystkimpanikowac ale strasznie sie o Sylwie martwie.
Dziewczyny powiedzcie proszę czy przy podejrzeniu wzmorzonego napięcia należy się udac z dzieckiem do neurologa czy wystarczy ortopeda dziecięcy, jakie badania są potrzebne do diagnozy/?
 
Podejrzewam że może to być wnm. Najgorsze że u nas nie ma dobrego neurologa, jeszcze zadzwonię do nowej przychodni pryw.tam niektórzy lekarze przyjeżdżają ze Szczecina, moze neurolog też.
 
reklama
Do góry