reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
EMALIA OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki!! i życzę spokojnej ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja cierpię na brak czasu. Mały non stop przy cycu by siedział a jak nie on to trzeba poświęcić czas Natankowi. Od dzisiaj jestem sama bo mąż już wrócił do pracy ale jakoś to ogarniam i z dnia na dzień jest coraz lepiej.Natanek już też się oswaja z nową sytuacją choć momentami daje jeszcze popalić. Teraz oboje śpią, pewnie ja powinnam razem z nimi ale muszę trochę poczytać co na BB się dzieje.
Jeśli chodzi o mnie to czekam na wizytę u gina 18.03. Akurat minie 6 tyg od porodu. Stresuje mnie ta sytuacja ale jak narazie nic nie zrobię i muszę czekać na wizytę i to co lekarz powie. Mam tylko nadzieje ze nie bedzie tak zle jak to wyglada.
 
Byliśmy z Sylwią u gastrologa. Zbadała, zmierzyła, zważyła, potwierdziła, ze faktycznie ma silny refluks. Przepisałą lekarstwa i za 6 tyg. do kontroli
 
zyraffko oby pomoglo

nadiko z dnia na dzien bedzie lepiej, a jak zaczna razem sie bawic to bedziesz miec wiecej czasu dla siebie, ja sie teraz bardzo ciesze ze jest miedzy nimi tak mala roznica wieku bo sie super ze soba bawia a Jas tak pieknie piluje Jeremcia, wola mnie jak tamten broi
a kochaja sie ogromnie. jak Jeremciu jest w przedszkolu to Jas okropnie za nim teskni, a jak wraca to tuli go, caluje, slodki widok

czy jest mozliwe zeby dziecko zachorowalo na krztusiec mimo szczepionki? podejrzewam u Jasia
cala noc spalismy praktycznie przy otwartym oknie bo nie mogl powietrza zlapac, kaszlal az do wymiotow, biedak moj
 
Klementinko - oczywiście że jest możliwe...:-:)wściekła/y: Kochana koniecznie idz do lekarza a jak nie będzie mógł zaczerpnąć powietrza w nocy czy będzie się dusił to najlepszym sposobem jest włożyć głowę do zamrażarki tak by ziemne powietrze obkurczyło szybko oskrzela... brzmi dziwnie ale sprawdzone i piszę Ci to tak w razie "w"
Zdróweczka dla WAS! Daj znac co lekarz powiedział
 
klementinko- nie mam pojęcia, byliście u lekarza? Zdrówka życzę!!

jak będę miałą dłuższą chwilę to opiszę Wam jak moja ginekolożka, a raczej eks ginekolożka skrzywdziła dziewczynę z którą lezałam po porodzie, byłam dzisiaj z nią na długim spacerze i mi wszystko opowiedział, cała roztrzęsiona jestem z nerwów
 
reklama
Do góry