reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Czesc wam:-)
U mnie dzisiaj spokojnie.Rano poszlam w koncu po 8 miesiacach z synkiem do lekarza zmierzyc go i zwazyc:-p.Jak tak was czytam to zazdroszcze wam tego usg :-(.Ja bede musiala czekac do 12 tyg, ale chyba nie wytrzymam i pojde prywatnie :-DDopiero w poniedzialek bede miala wyniki i wizyte do lekarza.Nadal zadnych uporczywych objawow ciazy nie mam,ale od dwoch dni strasze bola mnie krzyze.Troche pochodze a pozniej caly dzien mnie bola :no:.
 
Nie spodziewałam się, że okropne mdłości pojawią się tak szybko, w pracy jestem nie dość, że nieprzytomna bo chce mi się spać, to jeszcze bardzo mnie mdli. Nie wiem, kto nazwał to porannymi mdłościami- wczoraj o 22 wszystko co zjadłam zwróciłam. Jestem ciągle głodna, ale nie mogę nic zjeść. Nie mam siły na nic, staram się nie użalac nad sobą, ale cieżko jest. Ide się położyć na godzinkę. Trzymajcie się, papa
 
reklama
Do góry