reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
kurcze....od godziny non stop próbuje dodzwonić się na Karową do szpitala żeby umówić się do lekarza....i co? anooo niiicccc...nikt nie raczy odebrać!!!wrrrrr
poza tym to mnie muli i co jakiś czas biegam do wc z nadzieją na małe rzyg, a co za tym idzie z nadzieją na ulgę. i cooo?anooo niiiiccc....rwie i nic..
 
Hej dziewcznki,
ja dopiero wstałam coś mi się rytm przemienił i nie mogę spać w nocy a za to śpię pół dnia!
zyraffka - super wieści:))
Agnieszka-- - cudne wieści, a lekarstwa dostałaś tak samo jak ja clexane zastrzyki i accard, więc jedziemy na tym samym. Będzie dobrze!!
 
Ja też w nocy cały czas się budzę albo nie mogę usnąć jak się kładę za to w dzień jak bym mogła to spałabym cały czas....hmmm pomarzyć --- w robocie trzeba siedzieć!!!!

Ale się denerwuje ,że dopiero za tydzień do Gina idę.
 
meg82 u mnie samopoczucie standardowo...ból podbrzusza (dokuczliwy) no i ból w krzyżu :eek: poza tym da się przyżyć :-p

gosia, jezeli chodzi o bol podbrzusza, to u nas natychmiast kieruja na pogotowie i robia od reki usg. musza mianowicie wykluczyc ciaze pozamaciczna, bo to jest bardzo niebezpieczne dla maluszka a przede wszystkim dla ciebie. nie zwlekaj, lepiej idz do lekarza!
 
gosia, jezeli chodzi o bol podbrzusza, to u nas natychmiast kieruja na pogotowie i robia od reki usg. musza mianowicie wykluczyc ciaze pozamaciczna, bo to jest bardzo niebezpieczne dla maluszka a przede wszystkim dla ciebie. nie zwlekaj, lepiej idz do lekarza!


a ja tez czuje taki bol moze nie jest dokuczliwy ale bardziej takie rozciąganie to źle?czekac do przyszlego piatku?
 
Powoli tracę apetyt, mam mdłości, ale nie chęć wymiotów, spałam dziś wreszcie całą noc, bo komary dały sobie na wstrzymanie...a tak poza tym to śniło mi się, że urodzę bliźniaki i to dwie córki...na USG wyszedł jeden bobas, więc chyba już nie ma cudów ;-)na sen proroczy ...
 
Jeśli chodzi o ból podbrzusza to dzisiaj pytałam lekarza - powiedziała mi, że mogę odczuwać teraz różne dolegliwości podbrzusza od ciągnięcia, przez rwanie, bóle podobne do miesiączkowych czy na biegunkę. Ale jeśli nie są one nieustające i nie robią się coraz mocniejsze to mam leżeć i się nie denerwować. Brać no-spe i magnez i tyle.
A co do mdłości to powiem Wam, że zanim byłam w ciązy to obiecałam sobie, że jak już w niej będę i będę miałą mdłości i inne dolegliwości to nie będę narzekać.....aleee...naprawde czasem jest mi ciężko:(
Nie mam na nic siły, czasem tylko leżę i sapię bo mnie muli...nie mam siły zrobić jedzenia(o obiedzie nie wspomnę) bo mnie muli....
Aleeeeeeeee-wytrzymam jeśli tylko wszystko będzie OK
 
reklama
Dziewczyny a ja mam też bóle ale juz miałam macicę ciętą po cc więc myslę że to się wszystko rozciąga ale pomaga mi leżenie niestety tylko popołudniu bo teraz jestem w pracy
 
Do góry