reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
nadika - piéknosci....Masz świetnych chłopaków....szczerze zazdroszę....Napewno super będą się razem wychowywać...Wielkie całusy dla Was....

Dziewczyny bardzo Was podziwiam za decyzję o drugim dziecku....U nas wygląda na to że będzie jedynaczka...źle mi z tym, ale jakoś tak nie potrafię się przełamać...Ach, nie będę wam smęcic bo jakoś tak radośnie na forum....Rodzą się wspaniałe dzieciaczki, kolejne mamusie zachodzą w ciążę a u mnie jakoś tak szaro, buro i ponuro......i nie chodzi tylko o pogodę!!!!
 
nadika - piéknosci....Masz świetnych chłopaków....szczerze zazdroszę....Napewno super będą się razem wychowywać...Wielkie całusy dla Was....

Dziewczyny bardzo Was podziwiam za decyzję o drugim dziecku....U nas wygląda na to że będzie jedynaczka...źle mi z tym, ale jakoś tak nie potrafię się przełamać...Ach, nie będę wam smęcic bo jakoś tak radośnie na forum....Rodzą się wspaniałe dzieciaczki, kolejne mamusie zachodzą w ciążę a u mnie jakoś tak szaro, buro i ponuro......i nie chodzi tylko o pogodę!!!!
Kochana wcale nie smęcisz...ja też długo miałam zaporę przed ciążą,tak naprawdę dalej ją mam,ale chce mieć dziecko,więc muszę się przełamać...a dlaczego boisz się kolejnego dziecka?samej ciąży i porodu czy raczej dalszego wychowania?

Nadika super chłopaki:tak:

mykamy zoriętować się z przeszkolem a potem obiecany fikoland bo już płacz:-D
 
W brzuszku mieszka sobie Zosia!
:tak:

hurrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:-):-):-) wspaniale!!!!!!
wszystko w porządku? Zosieńka zdrowa?


agi- może kiedyś przyjdzie decyzja o drugiej dzidzi a jak nie to Polcia ma wspaniałych rodziców i bez rodzeństwa będzie szczęśliwa. Nie dziwię się, ze masz obawy i nie możesz się zdecydować po takich ciązowych problemach. Ściskam mocno!!!Mam nadzieję, że to szaro buro i ponuro szybko minie!
 
Ostatnia edycja:
Agi - głowa do góry! :* Jeśli Polcia ma być jedynaczką to będzie najszczęśliwszą jedynaczką na świecie! A Wy najszczęśliwszymi rodzicami! Ja również nie wykluczam że Damiś będzie jedynakiem, głownie dlatego że poród mnie przeraża a połóg jeszcze bardziej.... :( brrrrrrrrr

Perfecta
- :szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D jupi!!!!!!!!!!!!! ale niespodzianka!!! super super super!!! zazdroszczę!!!!!!!!!! Dajcie mi przepis na Zosię PLEASE! ja też chcę!!! ;)
 
Ostatnia edycja:
Oj Perfecta! Proszę tu w tej chwili napisać jak się miewa Zosia i jak Wy czujecie się wiedząc że będziecie mieli córeczkę!!!!!!!!!!!!!!
 
Dziękujemy:*
My czujemy się świetnie. Wczoraj byłam na szybkiej wizycie bo mnie brzuchol bolał 2 dni pod rząd. Wszystko jest oki. Za 2 tygodnie mam wizytę z USG więc będę wiedziała więcej. Zosia daje popalić i to na łostro:) I pewnie od tych jej wybryków tak mnie brzuszek bolał. Jeżeli chodzi o reakcję to się cieszymy bardzo! Będzie parka! A ja czułam od początku że Zosia:) I nie tylko Ja bo i wszyscy na około mówili że to dziewczynka będzie:) Bartek cieszy się niezmiernie ale po cichutku liczył chyba na chłopca. Troszke się obawia pielęgnacji itp
Ja coraz bardziej się irytuję bo coraz mniej siły mam Zwłaszcza po południu. Chciałabym mieć jej nieco więcej... Ot i taka to nasza historia:p
 
reklama
W brzuszku mieszka sobie Zosia!
:tak:

cuuuuuuuuuuuuuuudownie!!! Jeszcze raz gratuluję :-):-) Będzie przepiękna parka!!! :***

Kasiek każdy poród jest inny!!! A patrząc na Damisia dziewczynkę mielibyście niebiańsko słodką :tak:
zyraffka jak u was ze zdrówkiem?
gosiagro a co u ciebie? super ten twój blog, coraz apetyczniejszy!
Agi a to ze względów zdrowotnych taka decyzja czy coś innego..?
 
Do góry