reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Nadiko-przyzwyczaisz się kochana, na początku jest nieciekawie-ja miałam o tyle lepiej,że Jagoda nie była zazdrosna...

A my byliśmy dziś w PRZEDSZKOLU:-) oczywiście pojechałyśmy się TYLKO zapisać i siedziałam tam 1,5h bo się nie dało Jagoduśki wyciągnąć!Kobietki powiedziały,że do tej pory miały tylko 1tak odważne dziecko,że ledwo weszła i od razu do zabawy,od razu wszystkich zna i ze wszystkim sobie radzi! Rozbrykana na całego:-D ostatecznie dzieci miały obiad i byłam pewna,że pojedziemy a Jadźka co? poszła do kobietek z kuchni i zarządała obiadku dla siebie!masakra, w końcu jakoś ją wyciągłam ale na odchodne wszystkim dzieciom z przedszkola musiała dać cześć:angry:
 
reklama
Cioteczki BB przedstawiam Wam Danielka :)

08,02.jpg

a tutaj ze starszym braciszkiem
10,02.jpg
Moje Kochane Słodziaki!!:))
 
Nadiczko- Cudowny Danielek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jestem zachwycona fotką z Natankiem!!!! :tak: Pieknościiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Gratuluje Kochana jestes mega dzielna
 
Cześć Dziewczyny!

Czytam codziennie ale jakoś wypadłam z rytmu pisania ale widzę, ze nie tylko ja.

Łukaszek znowu złapał zapalenie spojówek czy coś w tym rodzaju, oczka mu straznie ropieją, niestety nie ma dzisiaj pediatry dopiero jutro z nim pójdziemy. Nie wiem co jest w tym żłobku, ze tak często ma to zapalenie. Oby Sylwia nie załapała od niego.
Sylwunia rośnie kluseczka moja tylko strasznie ale to strasznie nadal ulewa. Za tydzień jedziemy z nią do Szczecina do pani profesor gastrolog,alergolog, pediatry mam nadzieję, ze nam pomoże.
W kwietniu kończy mi się urlop wypoczynkowy i od połowy kwietnia do końca sierpnia będę na wychowawczym. Juz się stresuję powrotem do pracy a to jeszcze pół roku:-D ale ja taka panikara jestem nic nie poradzę :-).
od 1 marca zaczyna się rokrytacja do przedszkoli mam nadzieję, ze nie będzie problemów z miejscami.


olavip- Jagódka rozbrajająca :-D.

nadika- ja powinnam się leczyć chyba bo się prawie popłakałam jak zobaczyłąm Danielka, takie maleństwo :-) masz fantastycznych chłopaków zobaczysz jak Danielek będzie szybko rósł, ja jak patrzę na moją córkę to uwierzyć nie mogę że taka już duza nie mówiąc już o Łukaszku. Boszsze już jak jakaś stara ciotka klotka zaczynam mówić hehehe.


Sylwunia nie przekręca mi się z brzuszka na plecki. Z plecków na brzuszek już dwa miesiące fika. Byłam z nią wczoraj u koleżanki rehabilitantki, pokazała mi jakieś cwiczenie, zobaczymy co będzie dalej.
 
reklama
Nadika cudowny! Gratulacje :-)

Jak sobie radzisz z dwójką?

staram się jakoś pogodzić wszystko, narazie mąż jest w domu więc mi pomaga, pierwsze dni naprawdę były ciężkie. Natanek chciałby z mamą a nie zawsze mogę bo wiadomo, że jest Daniel trzeba go nakarmić, przewinąć itp Mam tylko nadzieję że z dnia na dzień będzie lepiej i wszystko sobie dobrze zorganizuje.

Nadika sama słodycz! Natan jaki przystojny i wyrośnięty!!! A Daniel taki malusi i śliczny :tak::-) Trzymaj sie, jak się czujesz?
czuję się już dobrze, pierwsze dni po wyjściu ze szpitala były ciężkie bo bardzo mnie rana po szyciu bolała ale już jest lepiej i poruszam się bez problemu, jedynie to się niewysypiam no ale takie uroki macierzyństwa :)
 
Do góry