reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Udało się dzisiaj zrobić fotkę jednej i drugiej :-D

11guko4.jpg


35iyrdi.jpg
 

Załączniki

  • DSCN7226.jpg
    DSCN7226.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 20
Ostatnia edycja:
reklama
Jakie ładne te Wasze dzieciaczki :)


Witam. Mam pytanie do mam chłopców... czy im skórka schodzi do samego dołu? w sensie że wychodzi cały żołądź? u nas na kontroli na dwa latka, doktorka powiedziała że jest ok, ale ja mam wrażenie że powinno bardziej schodzić, bo skórka jest nadal na większej części "główki"... i to mam wrażenie że pod tą skórką są jakieś takie jasnego koloru zgrubienia... martwi mnie to...

U Olisia nic na razie nie schodzi a starsi ściągali sobie w kąpieli jak mieli około 3-4 lat :)

Witam:)

Lencja Amelia dzieki Bogu wszystko w porzadku:)

Dzis moje dziecko nie chcialo wyjsc z przedszkola,plakala ze do dzieci chce;p

Dziewczyny ogladaliscie ten reportaz Uwagi? o tym złobku uwierzcie ze ogladalam i plakalam:( jak mozna tak bestialsko dzieciom krzywde robic:(:( ten ich placz straszne:(

straszne to :(

U Kamila też jeszcze nie schodzi (jeśli chodzi o fiutka), swoją drogą to słodki taki mały fiutek (jakkolwiek to brzmi :zawstydzona/y::zawstydzona/y:) jak pomyśle że kiedyś prawdopodobnie będzie należał do innej baby to już się zazdrosna robię ;-);-) oj wredną teściową będę :-):-)

hahahahahahahahahhahahahhaaa :-D

hej Kochane!
My od wczoraj juz w domu. A ja się zmagam z mega przeziębieniem... Już mam dosyć Najchetniej to bym se nos odcieła. Dobrze że weekend to sobie troszkę te choróbsko wyleżę. Mam wielkie wyrzuty sumienia że osłabienie choróbskiem nie daje mi poświęcać Jasiowi tyle czasu co się mu należy... Jeszcze martwię się Panem Fasolkowym lub Panią Fasolkową Nie chciałabym by cosik się stało. Leczę się ziółkami i niby dziś jest lepiej ale osłabiona jestem megastycznie. Co wstanę zawroty głowy i tak wkółko od wczoraj.... Że też mnie dopadło to g....
Klementinko- Kochana wszystkiego naj naj naj dla Jeremka!!!!!! A jak tak oglądam Jaśkowo-przedszolne zdjęcia to sie napatrzec nie mogę Jaki on jest hendsome i taki już duży chłopak!
Żyrafciu- Pikne te Twoje Dzieciaczki! A Sylwunia rośnie jak na drożdżach!!!!
Kolenderko- :*:*:*:* Zdróweczka Kochana Ty moja!
Gosiu- Coś czuję że lada dzień..... :) Jak to zleciało... ! :*:*
Mamo Kubulki - hop hop co u Ciebie Kochana!
Julia - Dobrze że Amelce nic oprócz wymiotów... Podziwiam Kochana zimną krew bo ja bym od razu leciała na pogotowie jak Jas by mi po uderzeniu w główkę wymiotnął...
A gdzie jest Eagle???????? Się ja pytam???????????/

U mnie na takie choróbsko to działa tylko herbata z wyciśniętą połową cytryny i
dwiema czubatymi łyżeczkami miodu.
Taką herbatkę zapodaje ze 3-4 razy na dzień i na drugi dzień już mi lepiej :)
 
cześć Dziewczyny!
Dzieci śpią, męża nie ma- bawi się swoimi samolocikami. A ja siedze sama przy herbatce.

kasiulka- swietnie wyglądasz, dziewczyny cudne, Majeczka jaka duża dziewczynka, aż się wierzyć nie chce ze tylko miesiąc starsza od mojej :szok:. Jak się czujesz Kochana????

gosiu- jeszcze raz wszystkiego najlepszego, drugie najpiękniejsze marzenie lada chwila się spełni i żt=yczę żeby wiele wiele innych też się pospełniało!

mimi- ale masz dorosłych synów już :) i jeden troszkę mniej :)

Moje dziubki kochane
aw58pk.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Szczęśliwego i szybkiego porodu i dużo dużo szczęścia!!!
kasiulka super że czujesz się coraz lepiej a dziewczynki są śliczne! Hania to już duża pannica :)
zyraffka śliczna z Was trójeczka!!
Perfecta zdrówka!!!!!
Agi fajnie że tata Was odwiedził no i że tak chętnie zajmują się Polą!

a ja się męcze z zaparciami :/ niestety taka przypadłość w ciąży;/ już dzisiaj rano zrobiłam sobie kompot z suszonych śliwek ale jak narazie nic nie pomaga.
 
Ostatnia edycja:
Do góry