reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie

Perciu- jestem z Tobą kochana. Trzymam kciuki żeby było dobrze :* &&&&&&&&&&&&&&&&
\
Kasiek- może to sprawdz?
Nadiczko- jak się czujesz? kiedy wizyta?
Zyraffko- cudna Z Was rodzinka. Dzieci jak malowane :)
Kasiulka- jak się czujesz? Kiedy masz jakąś kontrole.
Gosia- pewnie odliczasz już dni? Wszystko masz już gotowe?
Kolenderko- jak się czujesz?
Milka- jak tam po wizycie? Co wyszło z tym lakowaniem?
Kajdusia co tak mało? Jak się macie? Dzieci zdrowe?

Pozdrawiam wszystkie czerwcóweczki.
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje wniosek o przerwanie urlopu wychowawczego na cito....musze go złożyc do końca miesiąca bo chcę od 1 grudnia wrócic do pracy. pewnie gdzieś on juz był ale nie mam czasu szukac. Ja wogóle nie mam czasu na nic bo ciągle siedzę na polu i rwę jabłka...odezwę się jak już się to wszystko skończy, bo na razie to jestem w czarnej dupie z robotą.
 
Dziewczynki Dziękuję!!!!! Każdej z osobna baaardzo MOCNO!!!!!
Kolenderko - Kochana Tobie DZIĘKUJĘ że jesteś!!!!!!!!!!!!!!!

Tyle co łez dzisiaj wylałam.... Wszystko jest w porządku!!! Pierwszą wizytę miałam normalną ale pan dr nie umiał stwierdzić czy wszystko ok Chciał mi tylko wypisac skier do szpitala! Ale wymusiałam skierowanie na usg i dobrze! Udało się umówic wizytę za 45 minut w innej placówce. Pojechałam zapłakana. Dr jak mnie zobaczył bez kolejki mnie wziął I cudnie się mną zajął. Jak się położyłam to miałam serce przy gardle. Od razu pokazął mi fasolkę i bijące serduszko. Wszystko posprawdzał bardzo dokładnie pomierzył. Fasolinka ma 26,1mm widziałam główkę w zasadzie zarys i na chyba podczerwieni pięknie i szybko bijące serduszko!!!Przyczyny tak obfitego krwawienia nie znalazł Przypuszcza że to z szyjki bo "przytulaliśmy " się z mężem wczoraj i to mógł być efekt ponieważ szyjka jest bardzo ukrwiona teraz. Krwawienie teraz ustało. Troszke plamię ale to pewnie po usg... Wyszłam z gabinetu bardziej zaryczana niż weszłam! Przepraszam że od razu po powrocie nie napisałam ale musiałam się przespać po tak wielkim stresie. Mam nadzieję że to ostatni taki incydent
 
perfecta mialam to samo z Jaskiem, po przytulankach dostalam krwawienia i okazalo sie ze mam tego krwiaczka, ktory pozniej schodzil jakis czas. doskonale znam te obawy, ten strach i pozniejsza ulge kiedy na monitorze widac bijace serce
na pewno juz bedzie wszystko dobrze, teraz trzymaj sie i odpoczywaj


Kasiulka, Zyraffko sliczne zdjecia
 
Perfecta - ojejku, kamien z serca....Martwilam sie!!!! Najwazniejsze ze z maluska fasolka wszystko ok....Uwazaj teraz na siebie kochana....Buziaki przesylam!
Kasiulka , zyrafka - piekne zdjecia , zazdroszcze;-)
Klementinka - spoznione ale szczere zyczenia dla Jeremiego....Jejku kiedy ten rok zlecial....Torcik piekny...i napewno baaardzo smaczny!!!!
My sie troszke stresujemy czy moj tata jutro doleci do Modlina przez te okropne mgly....Tu pogoda ok...mgiel nie ma wiec pewnie wystartuja ale gdzie doleci, albo czy nie bedzie mega opozniony!!!! Wrrrr....Martwie sie bo tata nie mowi po angielsku i w razie co czy bedzie wiedzial co dalej robic....Chociaz z drugiej strony...Drugim jezykiem na tym lotnisku jest polski :-D....to moze w razie W ktos mu pomoze!!!!
 
oj perfecta- strachu nam napędziłaś, dobrze że serduszko pięknie bije i wszystko jest dobrze. Dbaj o siebie i maluszka, buziaki dla Jasieńka, niedługo będzie starszym bratem :-)

ja już po spacerku, o 15 idziemy z Sylwunią na szczepienie
:-(
Już widzę, że niezły charakterek ma moja córeczka :-) ciekawe po kim hehe, ja taka spokojna to pewnie po tatusiu :-D
 
reklama
zyrraffka ale z Ciebie śliczna dziewczyna i dzieciaczki masz cudowne :)

Kasiulka_1980 Hania faktycznie na przedszkolaka wygląda ... śliczna jest :)

Niestety zaczęłam krwaić:( z dość dużym skrzepem/tkanką:( Jadę o 12 30 do lekarza... Czekam na męża aż dojedzie i jadę. Proszę ! Trzymajcie kciuki

noooo.....też miałam nadzieje:-D
ale za to miałam niespodziankę, bo wczoraj wpadli niezapowiedziani moi rodzice z siostra mężem i Dawidkiem, mąż był wtajemniczony nic nie powiedział a jeszcze dla niepoznaki zadzwonili rano i złożyli życzenia wiec się nie spodziewałam, no i siostra mnie zaskoczyła bo sama tort upiekła, wiec urodzinki minęły miło;-)

ale fajnie tak .. co? ... wszystkiego naj naj :)

Dziewczynki Dziękuję!!!!! Każdej z osobna baaardzo MOCNO!!!!!
Kolenderko - Kochana Tobie DZIĘKUJĘ że jesteś!!!!!!!!!!!!!!!

Tyle co łez dzisiaj wylałam.... Wszystko jest w porządku!!! Pierwszą wizytę miałam normalną ale pan dr nie umiał stwierdzić czy wszystko ok Chciał mi tylko wypisac skier do szpitala! Ale wymusiałam skierowanie na usg i dobrze! Udało się umówic wizytę za 45 minut w innej placówce. Pojechałam zapłakana. Dr jak mnie zobaczył bez kolejki mnie wziął I cudnie się mną zajął. Jak się położyłam to miałam serce przy gardle. Od razu pokazął mi fasolkę i bijące serduszko. Wszystko posprawdzał bardzo dokładnie pomierzył. Fasolinka ma 26,1mm widziałam główkę w zasadzie zarys i na chyba podczerwieni pięknie i szybko bijące serduszko!!!Przyczyny tak obfitego krwawienia nie znalazł Przypuszcza że to z szyjki bo "przytulaliśmy " się z mężem wczoraj i to mógł być efekt ponieważ szyjka jest bardzo ukrwiona teraz. Krwawienie teraz ustało. Troszke plamię ale to pewnie po usg... Wyszłam z gabinetu bardziej zaryczana niż weszłam! Przepraszam że od razu po powrocie nie napisałam ale musiałam się przespać po tak wielkim stresie. Mam nadzieję że to ostatni taki incydent

Jak przeczytałam że krwawisz to aż zamarłam ... ale cieszę się że wszystko dobrze ... oby tak dalej ...
trzymaj się cieplutka kochana :)
 
Do góry