reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam:)

Lencja Amelia dzieki Bogu wszystko w porzadku:)

Dzis moje dziecko nie chcialo wyjsc z przedszkola,plakala ze do dzieci chce;p

Dziewczyny ogladaliscie ten reportaz Uwagi? o tym złobku uwierzcie ze ogladalam i plakalam:( jak mozna tak bestialsko dzieciom krzywde robic:(:( ten ich placz straszne:(
 
reklama
U Kamila też jeszcze nie schodzi (jeśli chodzi o fiutka), swoją drogą to słodki taki mały fiutek (jakkolwiek to brzmi :zawstydzona/y::zawstydzona/y:) jak pomyśle że kiedyś prawdopodobnie będzie należał do innej baby to już się zazdrosna robię ;-);-) oj wredną teściową będę :-):-)
 
zyraffko muffiny zrobilam orkiszowe ze wszystkimi resztkami czyli troche brzoskwin w syropie, orzechow i czekolady
mialam make i nie wiedzialam do czego ja wykorzystac
podratowalam je bo zostal mi krem maslany z tortu (zrobilam do oblozenia pod mase cukrowa) a ze byl mega slodki to wszystko wychodzi ok ale baaaaardzo kalorycznie
 
Kasiu jeszcze w dwupaku się toczę:-D byłam wczoraj na wizycie i ktg, Michałek wazy 3243 g, łożysko 2/3 stopień dojrzałości, rozwarcie na opuszek palca, ktg skurczy nie wykazało, może być różnie mogę zacząć rodzic zaraz albo za 3 tyg:-D
 
reklama
Gosiu mi za kazdym razem ktg pokazywalo skurcze juz na porodowce, wczesniej ich nie wykrywalo :)
to czekanie jest najgorsze, pamietam rok temu jak nie moglam sie doczekac porodu, nie moglam sie ruszac, chodzic bylo ciezko, nawet wstawac z lozka. czulam sie jak orka
jak rozwarcie juz sie zaczyna robic to kto wie, moze juz Michalek szykuje sie do drogi

dzis Jas poszedl z grupa do biblioteki, cale szczescie wczoraj pomyslalam i dalam mu dzisiaj picie z przekaska bo bylby jedyny bez jedzenia. ciesze sie ze poszedl do przedszkola, ja nie jestem w stanie tak mu zorganizowac czas.
 
Do góry