reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

gosiu- Michaś już waży prawie tyle co SYlwunia jak się urodziła :-)

klementinko- pięęęękny tort, poprostu cudo, podziwiam!!! Ja też się cieszę, ze łukaszek chodzi do żłobka zamiast siedzieć przed telewizorem.
 
reklama
zyraffko dziekuje:) jednak nastepnym razem kupie gotowy lukier plastyczny bo robienie go z marshmallows to tragedia, moze z cukru pudru i glukozy robi sie lepiej

zaraz lece po mojego starszaka, podobno w przedszkolu ladnie je obiady, chyba to prawda bo w domu nic nie chce jesc
troche mnie denerwuje ze juz nie mam kontroli nad jego jedzeniem, musze wierzyc paniom
 
Hejka :)

Klementinka Jeremi na juz roczek?:szok: spóźnione zyczonka :tak: ale ten czas leci :-)

Dziś piękna pogoda, korzystam i sprzatam, mlodego własnie spac polozyłam, starszaki do 13 w szkole:-)
buziaki dla kazdej :)
 
hej Kochane!
My od wczoraj juz w domu. A ja się zmagam z mega przeziębieniem... Już mam dosyć Najchetniej to bym se nos odcieła. Dobrze że weekend to sobie troszkę te choróbsko wyleżę. Mam wielkie wyrzuty sumienia że osłabienie choróbskiem nie daje mi poświęcać Jasiowi tyle czasu co się mu należy... Jeszcze martwię się Panem Fasolkowym lub Panią Fasolkową Nie chciałabym by cosik się stało. Leczę się ziółkami i niby dziś jest lepiej ale osłabiona jestem megastycznie. Co wstanę zawroty głowy i tak wkółko od wczoraj.... Że też mnie dopadło to g....
Klementinko- Kochana wszystkiego naj naj naj dla Jeremka!!!!!! A jak tak oglądam Jaśkowo-przedszolne zdjęcia to sie napatrzec nie mogę Jaki on jest hendsome i taki już duży chłopak!
Żyrafciu- Pikne te Twoje Dzieciaczki! A Sylwunia rośnie jak na drożdżach!!!!
Kolenderko- :*:*:*:* Zdróweczka Kochana Ty moja!
Gosiu- Coś czuję że lada dzień..... :) Jak to zleciało... ! :*:*
Mamo Kubulki - hop hop co u Ciebie Kochana!
Julia - Dobrze że Amelce nic oprócz wymiotów... Podziwiam Kochana zimną krew bo ja bym od razu leciała na pogotowie jak Jas by mi po uderzeniu w główkę wymiotnął...
A gdzie jest Eagle???????? Się ja pytam???????????/
 
Perfecta podobno dobry sposob na katar to przeciac zabek czosnku, zawinac w szmatke i wsadzic do nosa, nie probowalam wiec nie wiem czy na pewno dziala
herbatke lipowa sobie zaparz i kuruj sie a Jaskiem sie nie przejmuj, madry chlopczyk to na pewno sam sie soba zajmie zeby mama odpoczela
 
2zoag7l.jpg
 
reklama
Kasiulka - super wygladasz....Zgadzam sie z Kasiek ze Majusia zupelnie niepodobna do Hani....Ale obie piekne coreczki!!!!
gosiagro - myslalam ze Michalek juz na swiecie a jemu widze srednio sie spieszy!!!! Heheheh...Trzymam kciuki!!!!
perciu - zdróweczka kochana!!!
U mnie siedzi tata.....W sumie pierwszy raz jest u mnie odkad mieszkam w Anglii....Cieszy sie jak dziecko ze moze troche czasu spedzic z Polcia....Ciagle nie ma ich w domu bo wciaz na spacerze...Wracaja tylko na jedzonko i Poli drzemke.... Poza tym zadnych nowosci u nas....
 
Do góry