reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

jestem już.
Jest zarodek i jest serduszko!
Wprawdzie nie słyszałam serduszka bo lekarz uważa, że nie można tak wcześnie podsłuchiwać ale muszę wierzyć jej na słowo, że JEST.
Zarodek ma 5mm jeśli dobrze zapamiętałam-fotki nie dostalam bo się zepsuło drukowanie:( a szkoda.
Mam dalej polegiwać.
Dodatkowo dostałam też zastrzyki clexane-na wszelki wypadek po moich doświadczeniach....biorę też acard.
Troszke mi ulżyło, że jest zarodek i serduszko ale strach dalej jest....
fakt-nigdy tak daleko nie zaszłam, żeby zobaczyć zarodek:)
może Pan Bóg tym razem pozwoli mi urodzić dziecko...
 
reklama
A tak dla zabawy polecam wam tę stronkę Komu chłopca, komu dziewczynkę, sprawdźcie sobie co wam wychodzi, a potem będziemy weryfikować :-) Mnie wychodzi znowu chłopiec (edit dziewczynka), ale koleżance wychodziła dziewczynka, a USG mówi, że ma być chłopak :-) Poprzednie nam się sprawdziły.

Mnie tutaj wychodzi chłopiec, ponadto znalazłam jakiś czas temu coś takiego, to bardziej kalendarz menstruacyjny, ale pokazuje prawdopodobieństwo płci ze względu na datę poczęcia, tutaj też mi wychodzi chłopak, zobaczymy...
Kalendarzyk małżeński - społeczność internetowa kobiet

Miłego dnia dziewczyny ;-)
 
jestem już.
Jest zarodek i jest serduszko!.
Super! Gratuluję, czyli jest szansa, że jak będę w poniedziałek u gin, to też coś zobaczę, w poniedziałek zacznie mi się 7 tydzień (jeśli dobrze liczę) :-)
Już nie mogę się doczekać, ale bardzo się denerwuję, to chyba będzie najdłuższy weekend w moim życiu.
 
Agnieszko, trzymam kciuki. ja tez mialam w pierwszej ciazy troche komplikacji i musialam duzo lezec, ale wystaczy sluchac swojego ciala i intuicji i jakos dociagniesz do konca!

ewitka, chetnie uwierzylabym, ze bede miala corke, ale niestety nie da sie wierzyc. sprawdzilam date urodzin mojego syna i tez podobno mial byc corka...
poczekam do 16 tygodnia i wtedy bedzie wiadomo :)

kasiulka, to ja tez zasuwam kupic te herbatke, choc na sama mysl o niej mnie troche mdli. troche mi pomagaja gumy do zucia dla dzieci. ale tylko troche.

widze, ze pan po 30-tce u nas nawet sporawo. :-D:szok:
 
Agnieszka-- gratulacje!!! Uważaj na siebie, napewno będzie wszystko ok. Ja tez nie słyszałam serduszka na pierwszym usg tylko widziałam :-)

Jeśli chodzi o płeć dziecka "Komu chłopca, komu dziewczynkę", to ja sprawdzałam moje poprzednie i ani jedno się nie zgadza hihi:-D ale strasznie mam nieregularne cykle. Teraz uważajcie: tym razem zaszłam w ciążę w...6 dniu cyklu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A myślałam że to raczej niemożliwe :-Dhihi
 
Agnieszko, trzymam kciuki za Was oboje. Twój bobas już duży w porównaniu z moim :-D. Ja też nie słyszałam serduszka, ale widziałam...pulsujące jajeczko takie...lekarz mówił, ze to właśnie akcja serca...z uwagi na rozmiar 2.8 mm to faktycznie COŚ takie pulsowanie :tak:. Idę sobie ten test zrobić dziewczyna czy chłopiec...w sumie to chyba totalna loteria,w końcu 50 na 50 % :laugh2:

Ps. Przepraszam , jeśli komuś nie odpowiadam..piszecie tak duuużo, że moje forum to totalne pustkowie przy Waszym ;-) ...
 
Agnieszko bardzo się cieszę, że serduszko bije i wszystko jest OK.
Teraz uważajcie: tym razem zaszłam w ciążę w...6 dniu cyklu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A myślałam że to raczej niemożliwe :-Dhihi
Normalnie szok!!! Ja do 7 dnia cyklu to sobie spokojnie pozwalam dobrych 7 lat i nie zaliczyliśmy wpadki :-) No mąż musi mieć bardzo żywotne plemniki :-D
 
reklama
Do góry