reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
wróciłam z lumkowych łowów. Kupiłam kilka ciuszków dla Sylwi:-). w sumie dosyć drogo jak na lumpek, ale u nas takie ceny są wysokie, trudno, taniej niż jakbym nowe kupiła i jaka frajda:-D

najdziwniejsze że wyszłam z domu, było cieplutko, świeciło słoneczko a jak wyszłam z lumpka, a byłam tam góra pół godziny, to już pochmurno i strasznie zimno się zrobiło.
 
Więc to już pewne. 27-28 marzec będę w Poznaniu! czy któraś z Was oprócz Julii miałaby ochotę na spotkanie???
Julia napisz mi swój nr. tel. na priv :-) to się zdzwonimy w nast. tyg :-) o ile masz nadal ochote sie spotkać :-)
 
Jej ale paskudna pogoda spać sie tylko chce i nic więcej a dzis jeszcze tyle roboty sprzatanie gotowanie zawiezienie i przywiezienie Marysi na urodziny kolezanki ech:no:
 
zyrafciu bodajże jutro o 19 jest powtórka ale ręki nie dam sobie uciąć
fajnie że zakupy takie udane, to teraz będziesz mogła poszaleć z różami, falbankami i takie tam:tak:

Gosiu takie uroki, oby szybko minęło, odpoczywaj kiedy tylko się da i jak tylko Majusia Ci na to pozwoli

Ola i jak trzymasz sie jeszcze? synek chyba jednak na tatusia czeka co?

a u nas dni szybko mijają, kurczaczek malutki jest słodki je, śpi i jest przekochany, ja jak najwięcej czasu staram się poświęcić starszym, do południa gł Tomkowi a popołudniu zmiana jak wraca z przedszkola to zabawy z Asią

podczytuję co u was ( mam sporo czasu i głównie podczas karmienia małego) ale z odpisywaniem to już ciężko ( jedna ręką jakoś tak nie wygodnie

postaram się poprawic niebawem


zdrówka dla wszystkich chorujących
 
Hej,

Panna Cotta z torebki jest świetna;) Robiłam wszystkim smakowała;-)

Gosiagro to dobrze że Cię mdli;-)To dobry znak;-)

Kasiek biedny Damianek:( Ale go wymęczy:-(

eagle podziwiam za zorganizowanie i jeszcze czas na BB

Jutro odwołali mi zjazd, tzn przenieśli na następny tydzień ale i tak się strasznie cieszę, bo dzięki temu jutro odwiedzę w końcu fryzjera;-)
 
właśnie wróciłam z imienin:-) najadłam się pyszności, bardzo przyjemnie było.

eagle- najgorsze ze ja nawet zwykłej kitki nie potrafię zrobić, jak czeszę moje dzieqwczynki w pracy to wyglądają jakby dopiero co czapki zdjęły :-D:-D.
 
Jestem już w domku. Mój genialny małż w pracy i poinformował mnie telefonicznie, że POSIALI gdzieś smoczek Gosiaka (wrrrr, a przecież jest w domu zasada, że smoczek nie opuszcza NIGDY łóżka, w ciągu dnia śpi pod gosiną poduszką :wściekła/y:), więc dał jej zapasowy :wściekła/y:, no to ja szukam tego zapasowego i co? nic- też dziwnym trafem opuścił łóżko.... No i go nie znalazłam.... Więc proces odsmoczkowania rozpoczęty.... Gosiulka zapłakana w końcu zasnęła, pewnie za kilka dni będę się cieszyć, ale na razie jestem wkurzona, nie lubię być przymuszana do niczego, wolałabym się wcześniej nastawić na te trudne dni.....wrrr, faceci .... :wściekła/y:

gosiagro- no nawet mi trochę Cię żal z tymi mdłościami, ale prawdę mówiąc to bardzo Ci tych mdłości życzyłam :-D:-D A w czwartek będę zaciskać kciukaski
Kasiek- biedny Damiś, bardzo Wam współczuję, mam nadzieję, że to zębole, które szybko wyjdą....
anecznik- ja też bardzo czekam na tę wiosnę, oby to była prawda z tym ociepleniem
Żyrafka- hehe, znam tę radochę kupowania ciuszków dla małej, maciupkiej kobietki mając już dorastającego syna :-):-) Cud miód :-D
eagle- nasza dzielna potrójna mamusiu! Widzę, że super sobie radzisz z organizacją- szacuneczek!!! Buziaki dla Ciebie i Twojej Trójeczki :-)
zdec- jakaś nowa fryzurka się jutro szykuje? Pochwalisz się?


Dziewczynki, ale się przy Was rozwijam, ja w ogóle nie wiedziałam co to panna cotta, dopiero sobie wygooglowałam :zawstydzona/y:

Słodkich snów!
 
reklama
Witajcie ;-) my już nie śpimy od 5.50 :-( u nas wszystko po staremu... na szczęście na razie mamy spokój z wyjazdami, mała strasznie mi sie rozregulowała, nie chce sama usypiać, musze codziennie wieczorem polożyć się z nią w łóżku ona sie przytula i śpi a takie okrzyki radosci przy tym wydaje .... wieczorem to mały problem bo chwila i śpi ale za to w nocy tez nie chce spac w lozeczku ehhh mam nadzieje ze nie bede musiała jej już więcej zostawiać.

Kasiulka-jak tam Hania? jak sie czujesz? ;-);-) ja we wtorek byłam w plazie kupiłam pare fajnych rzeczy, m in buciki dla klarki ale do wymiany bo małe...
Gosia-to inaczej znosisz ciążę niż z Mają? może będzie braciszek:-)
Kajdusia-powodzenia w odsmoczkowaniu, dobrze ze ja nie miałam tego problemu;-)
Eagle-podziwiam cię kobieto ;-)
Kasiek - zdrówka dla Damisia;-)


Dziewczyny powiedzcie mi ile buciki dziecięce powinny mieć zapasu? 1 cm? mniej czy więcej?


miłego weekendu:-)
 
Do góry