reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

pracujesz w h&m??? to fajnie ze masz znizki:)

ja kupuje najczesciej dzieciakom w h&m lub w kaphall ten ostani to uwielbiam. kupowalam tam ostanio z 2 tyg temu tez duzo ciuszków dziadziu z babcia pojechali z dzieciakami na zakupy, mamusi kazali powybierac iii ubrane dzieci hehe
 
reklama
Kasiu pracuje na magazynie jedynym w Polsce;p teraz jestem na wychowawczym...

Kahna jestem bardzo zadowolona ze znizki o wiele taniej kupuje!:) przez jakis czas kupowalam Ameli w reserverd ale niestety te ciuszki sa waskie,a moja mala ma brzuszek;/
Ale to tego Kaphall musze sie kiedys wybrac:)

Kasiek niewiedzialam ze idzie film na Youtubie obejrzec;p:szok:
dzis nie dam rady ale napewno w jakis wieczor usiade i obejrze:)
 
Kasiek ja rowniez duzo z kompa ogladam ale sobie sciagam ze specjalnie strony filmy i seriale ktore w tym samym czasie sa emitowane np. w stanach:) albo jakies nowosci z kina:)

dziewczyny dzis leci NA KLOPOTY-ZAWADZKA
tak bardzo chcialam obejrzec a dzis wychodze;/ Polecam i czekam na relacje:)

zobaczcie sobie ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=jT7NQk5N0qY
 
Ostatnia edycja:
reklama
zrób ten test bo nie wytrzymam :szok: ale wydaje mi się, że tak jak któraś z dziewczyn pisała, ze stresujesz się przed powrotem do pracy i moze Ci się przesunęła

jakby co to łóżeczko się zmieści, dziewczynom kupisz piętrowe i po kłopocie:-p
 
Do góry