reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Coś mnie tknęło i spojrzałam do kalendarza :-) też idę 15 grudnia na wizytę :-D na 16.00 to już będzie 14-15 tydzień. Ty razem podglądnę doktorkowi na maszynie który to konkretnie tydzień i dzień :-)

Ja też idę na wizytę 15 grudnia - moje pierwsze USG i chyba lecę z nas wszystkich na pierwszy ogień jak to się mówi bo ja mam wizytę na 13.00....


My właśnie wróciliśmy z zakupków .....ja sobie poszalałam ale mój P....jak zwykle z pustymi rękoma wyszedł..no cóż.......teraz czekam na obiadek....bo szczerze mówiac troche zmęczyły mnie te zakupy..ale było warto;-)
 
reklama
Witajcie, byłam dzisiaj u lekarza, moja "kruszynka" ma już 8,18 cm wychodzi 14t i 1 d i termin 30.05.2010:-) wszystko w porządku z dzieciaczkiem, ale niestety krwiak dalej jest:-( Następna wizyta 22.12 i wtedy juz na zwolnienie idę.
 
Witajcie, byłam dzisiaj u lekarza, moja "kruszynka" ma już 8,18 cm wychodzi 14t i 1 d i termin 30.05.2010:-) wszystko w porządku z dzieciaczkiem, ale niestety krwiak dalej jest:-( Następna wizyta 22.12 i wtedy juz na zwolnienie idę.
Super Anik wow to chyba najwieksza "zobaczona" dzidzia wsrod czerwcowek jak do tej pory :-D Mi tez sie termin podczas badania przeziernosci przesunal na koniec maja, ale i tak nigdy nic nie wiadomo :tak: Gratuluje!!!!
 
Dziewczyny, ja Was proszę, nie powielajcie bezsensownych frazesów:no2: :szok: Przecież ciąża to nie choroba i jezeli kobieta dobrze się czuje może normalnie funkcjonować ( pomijam ciąże zagrożone). Oczywiście trzeba uważać z myciem okien, wieszaniem firan czy innych pracach " na wysokościach" bo można.... ...spaść .:cool:
Ale ludzie od podnoszenia rak się nie poroni:szok::szok::szok::szok::szok: należałoby także uważać na ubieranie się, czesanie i inne czynności dnia codziennego przy których podnosimy ręce.

gargulec to tak nie do konca
chodzi o to ze przy myciu okien masz rece do gory, do tego sciaganie firanek plus zawieszanie ich na nowo i tych rak w gorze jest juz calkiem sporo
i od tego rzeczywiscie mozna poronic
co innego jak dasz sobie czas i po malu pomyjesz okna a drugiego dnia za<wiesisz firanki albo poprosisz meza o pomoc
ubieanie to inna sprawa bo bierzesz rece do gory tylko na chwile a nie przez kilka godzin
 
Witajcie, byłam dzisiaj u lekarza, moja "kruszynka" ma już 8,18 cm wychodzi 14t i 1 d i termin 30.05.2010:-) wszystko w porządku z dzieciaczkiem, ale niestety krwiak dalej jest:-( Następna wizyta 22.12 i wtedy juz na zwolnienie idę.

No duża już ta Twoja kruszynka :-D

Ja też idę 22 grudnia na wizyte.

A ze względu na ten krwiak nie powinnaś już być na zwolnieniu i leżeć?
 
Byłam już na zwolnieniu, leżałam i biore leki. przestałam krwawić i lekarz pozwolił na powrót do pracy z zatrzeżeniem że w razie jakichkolwiek dolegliwości mam zaraz do niego przyjść.
 
reklama
Dziewczyny, ja Was proszę, nie powielajcie bezsensownych frazesów:no2: :szok: Przecież ciąża to nie choroba i jezeli kobieta dobrze się czuje może normalnie funkcjonować ( pomijam ciąże zagrożone). Oczywiście trzeba uważać z myciem okien, wieszaniem firan czy innych pracach " na wysokościach" bo można.... ...spaść .:cool:
Ale ludzie od podnoszenia rak się nie poroni:szok::szok::szok::szok::szok: należałoby także uważać na ubieranie się, czesanie i inne czynności dnia codziennego przy których podnosimy ręce.


Dokładnie tak mi lekarz powiedział- ciąża to nie choroba, ale niektórych czynności należy kategorycznie nie wykonywać, w tym mycia okien i wieszania firanek.
 
Do góry