reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

to i ja się przywitam a co !
U nas nocki znowu do d.... do tego jeszcze od 2 dni luzne kupki więc obstawiam zęby no i Michał też daje nieżle popalić mam nadzieję że szybko to minie bo do głowy dostanę
Lena nie bądż taka skromna:-D;-)
Kajdusia jak dzisiaj lepiej?mam nadzieję że tak zdrówka
julia u nas nie działa takie usypianie jak chce to zaśnie sam bez niczego a jak ma focha to nic nie działa nawet jak bym wzięła go do swojego łóżka nic wręcz jeszcze gorzej bo wtedy ucieka z łóżka czasem mam wrażenie że jakbym nie zmusiła go do spania to całą noc by latał
 
reklama
Witam i ja.
Milka- to były meble łazienkowe , których nie ma na sklepie. Babka z działu robiła nam zamówienie i zamiast dać komplet umywalki i szafki to dała nie tą szafkę.

Więc byliśmy wczoraj na wyprawie do Ikei ( 100km) , wszystko udało się załatwić i szaka złożona stoi już w łazience. Już zostaje coraz mniej ale najgorsza kabina.
Byliśmy wczoraj u teściowej ( nie byłam tam już od czerwca ):-D a potem mieliśmy jechać na basen ale niestety nasi najbliżsi zawiedli i nie pojechaliśmy.

Kajduś - zdrówka
Iza- współczuje nocki

Lece do roboty. Miłego dzionka wszystkim :)
 
milka, kreatorka, kajdusia Wszelkim chorobom mówimy stanowcze NIE;-)
julia
Niedużo płacicie za salę:tak: U mnie nie było problemu z usypianiem. Najpierw mała zasypiała przy cycku, potem ze smoczkiem, teraz bez niczego, chyba że nie może zasnąć lub nie zje kolacji, to dostaje butlę z mlekiem, podobnie jak Pola Agi.
Odkładam ją do łóżeczka i wychodzę. Czasem trochę marudzi i płacze (częściej przy popołudniowej drzemce), ale nie zaglądam do niej i w ciągu paru minut zazwyczaj zasypia.
perfecta Książka już przeczytana?;-)
natalia Emilka od dawna nie chce jeść zbyt dużo. Nawet w swoich najlepszych czasach zjadała niewiele: trochę gęstej kaszki na śniadanie- niewiele, na drugie kanapka z pomidorem i parówką, max 190g obiadku, kilka chrupek kukurydzianych lub inna przekąska, na kolację owsianka lub kasza manna z owocami- czasem całkiem dużo. Obecnie: mało kaszki na śniadanie, potem np. wafel ryżowy, obiadu czasem z wielkim trudem uda mi się w nią wcisnąć może ze 100g, ale zazwyczaj kończy się na kilku łyżeczkach, kolacja- kilka łyżeczek lub nic i wtedy dostaje do spania mleko i wypija ok.80-150ml
emalia Najlepsze życzonka dla męża :-)
lena Jak twoja waga? Przytyłaś trochę czy dalej z ciebie taka chudzinka?
klementinka Powodzenia w cycoleniu.
milka Jesteś na jakiejś podyplomówce? Jak mężowi podoba się w nowej pracy?

Ech, a ja znowu zmęczona po pracy- po 15 znalazłam kilka minut na śniadanie:sorry2: Coraz ciężej się robi, a grafik listopadowy nie wydaje się lepszy:sorry2: Na szczęście jestem na plusie godzinowym z października, dzięki czemu może będę miała w drugiej połowie listopada 5 dni wolnego.
Kochana 55 w opakowaniu:)więc nawet nago się nie waze;)
 
to i ja się przywitam a co !
U nas nocki znowu do d.... do tego jeszcze od 2 dni luzne kupki więc obstawiam zęby no i Michał też daje nieżle popalić mam nadzieję że szybko to minie bo do głowy dostanę
Lena nie bądż taka skromna:-D;-)
Kajdusia jak dzisiaj lepiej?mam nadzieję że tak zdrówka
julia u nas nie działa takie usypianie jak chce to zaśnie sam bez niczego a jak ma focha to nic nie działa nawet jak bym wzięła go do swojego łóżka nic wręcz jeszcze gorzej bo wtedy ucieka z łóżka czasem mam wrażenie że jakbym nie zmusiła go do spania to całą noc by latał

wspólczuje tych nocek, a u mnie w kratkę przedwczoraj i wczoraj masakra - pobudki i marudzenie 2-3 godz, a dzisiaj spokojnie, raz tylko wstawałam i to tylko na chwilkę bo od razu zasnął i pobudka dzisiaj o 5.30
 
Już mi lepiej, nocka była ciężka, ale jest już ok, tylko czuję się osłabiona i wątroba mnie boli. Nic to- przynajmniej troche schudłam :-D
kreatorka- miło mi się zrobiło, że pamiętasz mój fach :-)
julia- czyli pierwszy mały sukcesik z usypianiem jest! Brawo! Tylko nie dajcie się złamać :-)
Milka- jestem w szoku, ze pamiętasz jak moja mama wylądowała w szpitalu, to było w poprzednie Boże Narodzenie- rota wirus dorwał najpierw Piotrka, później ją... Na szczęście teraz było dużo łagodniej. Zdrówka dla Ercia!
konniczynka Ty pracusiu, nie przepracowuj się za bardzo....
na-tuska- tak, jestem z Poznania, wyjechałam do Bydgoszczy na studia i już tu zostałam, ale nadal stałe miejsce zamieszkania mam na Czecha gdzie mieszka moja mama :-)
iziatcz- u Goski też luźne kupki i też obstawiam zęby. Oby ich szybko przestały męczyć....
emalia- dobrze, ze sprawa z szafką załatwiona pomyślnie

A co tu dzisiaj tak cicho? Wszystkie już wyjechały na groby?
 
witamchy baba bb na ma mnie juz dosć, bo mam ciąle problymy:D jeśli teraz też mi sie wszystko zleje to znaczy że mam focha na bb i parę dni dam Wam odpocząć:DDDDKurde cos się ze mną dzieje..po świętach muszę się ogarnać i iśc na badania, mam zawroty głowy, czasami robi mi się czarno przed oczami, albo tak mnie trzesie...(mam tak jak sie stresuje, a ostatnio nic się nie działo a mnie tak telepało że masakra) biorę czasem magnez, ale podejzewam anemię...więc muszę zrobic morfo i mocz też chce bo boję się o moje nerki...oczy mam podkrążone...więc zobaczymy...może jest jakis lekarz ktory doradzi?:D?to nie żarty bo wczoraj jechałam samochodem i mi zrobiło się tak slabo że az sie wystraszyłam:/Ostatnio cały dom na mojej glowie(bliźniaki i robienie obiadów na 10 osób....0 i praktycznie 0 pomocy, bo nikogo nie ma....pot leci mi po d....ale jeszcze tylk do jutra...ale mam juz serdecznie dosc!!!!!Koriander gdzie Ty jesteś?dlaczego nic nie piszesz?co sie dzieje?Kajdusia hehhehe uwielbiam u Was to pytanie"a co to jest" hehheheheheheheheeh_więc_pępuszki to tak na wasz język jakby pączki bez nadzienia:D :p. ewentualnie chyba u Was mówi sie obważanki na to:)(zdrówka:*)lena to mamy te sama wagę:)Emalia a to Ci Ikea wywineła psikusa:DDDDDhehe na pewno zamienią, tylko nie potrzebny problem zrobili...Julia wytrwałosi!Kreatorko , zagłosowane, bardzo fajny ostatnio podałas link, narazie nie mam czasu sie wdrażyć, ale na pewno go przestudiuje, i nie tylko to usypianie:) FOCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
kajdusia to super ze lepiej sie czujecie:) wy to widze macie pecha z tym chorubskiem...;/;/;/

Ja pojechalam sobie na zakupy,a coreczka z tata zostali:) wiec kupilam sobie fajne spodnie:)
I wyobrazcie sobie ze tatus polozyl ja spac zgodnie z terapia,czyli polozyl do lozeczka,wytlumaczyl jej co robi tam ona i po paru minutach placzu zasnela ladnie:)
 
reklama
Ja na groby chyba nie wyjadę- nie mam ochoty po nieprzespanej nocy próbować wcisnąć się z wózkiem do zatłoczonych autobusów, a potem na cmentarzu zamiast skupić się na modlitwie, próbować zapanować nad moim dzieckiem:no: P. na pewno nas nie zawiezie samochodem, bo czeka na nowe opony, które miały przyjść dzisiaj. Tymczasem kurier milczy:sorry2:
Pewnie przejdę się jutro na wieczorny spacer po jakimś gdańskim cmentarzu, kiedy już tłumów nie będzie, a pozostanie magiczny nastrój- tysiące kolorowych światełek, zapach wosku, zapałek i coś nieuchwytnego....
 
Do góry