reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

cześć Dziewczyny. Już więcej nie piszę, ze wieczorem was poczytam bo nie wychodzi:)

Dzisiaj czuję się kiepsko, spałam już godzinę jak Łuki zasnął ale nadal śpiąca jestem. Chyba jakieś ciśnienie kiepskie. Łuki wstanie, zjemy cośą i na spacerek wyskoczymy, śliczna pogoda i cieplutko jest.
Miłego dnia!
 
reklama
Ja tylko na sekundę, bo Nina dziś strasznie marudna i juz nie wiem co mam robić. Teraz na chwilę się jabłkiem zajęła... ech

Witam sie druga:):)

My wstalismy po 8 czyli 12 godzin corka spala!:)

Kreatorko prosze o rady jeszcze,co robilas jak w nocy sie Ninka budzila? Mela sie obudzila po 3 niby juz zasypiala ale wstala zaczela plakalac i wzielam ja do siebie...jak myslisz plan wzial w leb? bo mi nie przeszkadza spanie z nami tylko usypianie, i czy jest w stanie mloda odroznic zasypianie samemu a spanienie z mama?co mam robic?

Ja chodziłam do Niny i ją usypiałam tą samą metodą cały czas, wychodziłam, wracałam i tak trwało to 4 ni, potem Nina zaczęła już spać całe noce sama, a jak sie budziła to zasypiała później sama. Czasami jak sie w nocy obudzi to biore ją do siebie, ale i tak umie spać sama. jesli nie przeszkadza Ci chodzenie po Amelię w ciągu nocy i branie ją do siebie to przecież moze tak być :tak: Moja mała odróżnia zasypianie od spania u nas w łóżku :-) to jest na prawde dobra metoda i wierzę, że Wam takze pomoze :tak:

Kajdusia - oczywiscie, ze pamietam :tak: ogromny mam szacunek do muzyków, tyle pracy i lat nauki, a wynagrodzenie w Polsce dość marne. Nistety to bardzo niedoceniony zawód. Na samej państwówce nie da się zarobić normalnych pieniędzy. A moja siostra gra egzamin magisterski w tym roku :-)
 
Kajdusia - oczywiscie, ze pamietam :tak: ogromny mam szacunek do muzyków, tyle pracy i lat nauki, a wynagrodzenie w Polsce dość marne. Nistety to bardzo niedoceniony zawód. Na samej państwówce nie da się zarobić normalnych pieniędzy. A moja siostra gra egzamin magisterski w tym roku :-)

Dzieki dzięki. To prawda z tymi zarobkami. Dlatego zrobię wszystko, żeby uchronić moje dzieci przed tym zawodem. Szkoła muzyczna i nauka gry na instrumencie i owszem- uważam, ze bardzo rozwija, uczy systematyczności, szkoły są kameralne, bezpieczne, ale po szóstej klasie szybciutko czas się zabierać do normalnego gimnazjum.... A Twoja siostra też jest pianistką, dobrze pamiętam? Coś mi się kojarzy, że też uczy dzieci w szkole muzycznej.... A dyplom gra w Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie? Kojarzysz może w czyjej klasie się uczy? Ależ jestem ciekawska :-p
 
:-) wrrrr normalnie juz nie wiem co robić tak mi ten mały pączek marudzi

Dzieki dzięki. To prawda z tymi zarobkami. Dlatego zrobię wszystko, żeby uchronić moje dzieci przed tym zawodem. Szkoła muzyczna i nauka gry na instrumencie i owszem- uważam, ze bardzo rozwija, uczy systematyczności, szkoły są kameralne, bezpieczne, ale po szóstej klasie szybciutko czas się zabierać do normalnego gimnazjum.... A Twoja siostra też jest pianistką, dobrze pamiętam? Coś mi się kojarzy, że też uczy dzieci w szkole muzycznej.... A dyplom gra w Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie? Kojarzysz może w czyjej klasie się uczy? Ależ jestem ciekawska :-p

Tak siostrę mam pianistkę, szkołę prowadzi swoją prywatną, ale na tym w tym kraju na początku przynajmniej też kokosów się nie zbija. Właśnie ja bardzo chcę Ninę wysłać do szkoły muzycznej (aby miała z chrzestną więcej wspólnego :-p) żeby nauczyła się odpowiedzialności, cieżkiej pracy i aby dobrze się rozwijała :tak: Moja siostra gra dyplom w Akademii Muzycznej im. Szymanowskiego w Katowicach, a uczy się u prof. Józefa Stompla :-) on ją od początku męczy z fortepianu :-D

Kochane. Bardzo prosze o głosiki :zawstydzona/y:


Osiedle LG

Jużżżżż :-D
 
siemka laski!
Mój dzieć właśnie zasypia i to sam tak dzisiaj wymęczony że padł jak kawka:-D
milusia do lekarza marsz:angry::-D
kajdusia widzę że te nasze dzieciaczki to takie mentalne blizniaki bo już kilkakrotnie zdarza im się mieć podobne akcje w tym samym czasie:-D
emalia głosik oddany
a ja właśnie poprawiłam sobie chumor kolorkiem wkońcu wyszedł taki jaki miał być:tak:
 
Tak siostrę mam pianistkę, szkołę prowadzi swoją prywatną, ale na tym w tym kraju na początku przynajmniej też kokosów się nie zbija. Właśnie ja bardzo chcę Ninę wysłać do szkoły muzycznej (aby miała z chrzestną więcej wspólnego :-p) żeby nauczyła się odpowiedzialności, cieżkiej pracy i aby dobrze się rozwijała :tak: Moja siostra gra dyplom w Akademii Muzycznej im. Szymanowskiego w Katowicach, a uczy się u prof. Józefa Stompla :-) on ją od początku męczy z fortepianu :-D
To bardzo dobry pedagog :tak::tak: Co do edukacji muzycznej to popieram. Byle by za bardzo w to nie wdepła ;-) Chociaż z drugiej strony fajnie wykonywać pracę która jest też pasją :tak:
Gosiak zasypia i oczywiście nadal marudzi, brrrr. A ja będę teraz oglądać teatr TV. Cieszę się, że go przywrócili :-):-)
Dobrej nocy wszystkim
 
Kreatorko, dzis wieczor byl o niebo lepszy od wczorajszego:):) dzis z 3min poplakala i cisza...co prawda jeszcze nie spi,bo raz wolala "eee"i musialam ja przebrac...ale powiem ci ze ten moj P.ja potrafi uspokoic:) chwile po chlipala i jest cisza:) pewnie zasypia:) w lozeczku ma maskotki do ktorej tylko moze sie:)

Piotr niedowierza ze tak latwo nam poszlo:) widze ze zadowolony jest:):-)

Emaila glosik oddany:)

Ostatnio P.truje mi ze mam wyjsc do znajomych sie oderwac,bo chyba swiruje hehe,i tak mysle ze w sobote sie umowie z dziewczynami:)

Macie jakies plany na andrzejki?
 
reklama
WITAM SIĘ I JA W Ten Halloweenowy wieczór;)
Zapomniałam sie pochwalic w sobote wyszła prawa górna trójka..właśnie wróciłam z pracy a jutro ide na 11 h:)Gaja będzie u tesciów a później moi rodzice ją odbiorą;)
 
Do góry