reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

oj to muszę się pochwalić,że Jagoda umie pić ze szklanki,z butelki z gwinta, je widelcem<zwykle połowe obiadu,a połowę ręką>:rolleyes2: no i sama je zupy <bo jest Zośka Samośka i nie daje się nakarmić tylko ONA SAMA wrrrr czasem mnie to wkurza bo nagrzebie narozwala,ale wiem,że powinnam być dumna że taka samodzielna jest>
no a z samym jedzeniem to różnie...zależy od dnia,ale śniadania i obiady raczej zjada, do tego 1,5-2l mleka <czasem mam wrażenie że ona na samym mleku żyje> i przekąski,słodkości, no a z podwieczorkiem/kolacja to różnie, <przed spaniem butla mleka>
a jak miała to uczulenie na plecach to od pitnego jogurta było:baffled:

z innej beczki - czy Wasze dzieci śpią na poduszkach?
 
reklama
ola- mój łukaszek śpi na poduszce.


od ponad miesiąca mam straszny kaszel, czasem mam takie ataki tego kaszlu ze aż do odruchu wymiotnego. W dzień i wnocy męczy. Byłam u lekarza na poczatku października, przepisał mi jakieś tabletki, troszkę się uspokoiło na tydzien czasu (nie przeszło całkiem ale było lepiej) i wszystko od nowa :-:)-( Dzisiaj poszłam do przychodni ale była taka kolejka do lekarza ze zrezygnowałam
 
Żyrafko - Kochana nasza dr na kaszel dała Jasiowi Stodal. Bardzo pomógł !!! A teraz ma przepisane kropelki Flegaminy. Spróbuj stodal 3 razy dziennie po małej łyżeczce podac. On jest na każdy kaszel i można ( w odróżnieniu do flegaminy ) podawac nawet w nocy.
Przepraszam że tylko Żyrafce odpiszę ale Jas jeszcze nie śpi bo wstał o 18:szok: i sie bawimy z nim cąły czas
 
Witam!
melduje się że żyje:-)ale czasu brak ostatnio bo zbliża się wszystkich świętych a ja musze oczywiście te różne kompozycje na groby robić a co dzień ich coraz więcej
 
Kurczę, z Emilką jest dobrze, a dziś ja zagorączkowałam:dry: Idę się położyć, póki czuję się lepiej po lekach. Rano do pracy na kolejny pewnie ciężki dzień. Mam nadzieję, że będę się czuła lepiej.
 
Olavip- mój Jasiek od urodzenia śpi na tej cieniutkiej od kompletu. Generalnie to jak by jej nie było. No i gratulacje umiejętności Jagodzi.
Ewelinka- fajnie ,że jesteś bidulko. A jak tam dzieciaki, zdrowe?
 
Klementinka synusia masz przeslicznego:)

Olavip moja Mela tez spi,miala swoja plaska od kompletu ale co wieczor walczyla o moja poduszke duza ale jest plaska...
Wlasnie mialam ci sie pytac czy to z pleckowzeszlo coreczce,ale juz napisalas...dobrze ze to od jogurtu a nie cos powazniejszego...

zyrraffko niepowinnas lekcewazyc tego kaszlu,jak znajdziesz czas to uciekaj do lekarza...

Ile usypiacie swoje malenstwa? bo ja ostatnio rekordy pobijam...od jakiegos czasu ma problem z zasypianiem i zajmuje mi to 2 godz!!!:szok::szok::szok::angry: mam chwilami dosc;/
 
reklama
Pierwsza?!!!!!!!!!!!!!!Witamnocka piękna!!!!!!!!!!!!W koncu sie wyspałam Spadam juz się szykować i maluszki pakować bo jada do bBCI a mamusia na kursik Miłego dnia:**********
 
Do góry