reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Ja siedzę w łazience z małżem, ale pewnie to i tak nikogo nie obchodzi ( jak zwykle):dry:

Nadika- nie martw się. Zrobiłaś tak jak czułaś, a wiesz ,że instynkt matki nie zawodzi. Zdróweczka da małego.
 
reklama
Asia Eryk ma cos podobnego nie uczyl sie z tym chodzic tylko na tym jezdzi tzn szaleje i rozbija sie po katach albo wstaje i testuje trzymanie rownowagi. Erykowi myjemy zabki ale potem zawsze zabiera nam szczoteczke i szoruje sam dolne daje myc podobnie jak jagoda z gora gorzej ale zawsze mu spiewamy sczotko szczotko hej szczoteczko a on dospiewuje oooooooo:-D

Lena moze zacznij je robic na handel przed swietami pojda jak nic

Iza gratuluje zeba

Mamkubulki moze ty nam powiesz kiedy ta pasta

Emalia ty tez kladziesz te kafelki?? dobra jestes

Nadinka ja b ylam teraz z olafem u innej lekarki niz zwykle i wyglada na to ze pomylila szkarlatyne z angina, w poniedzialek bylam jakos przez weekend wyszla wyspka czyli jak przy szkarlatynie i teraz nie wiem czy byl leczony dobrze czy nie. Chyba wkoncu zadzwonie do mojej lekarki i sie upewnie

zauwazylyscie ze juz koniec pazdziernika..... chcialbym sobie wziasc ze 2 dni wolnego w tym tygodniu moze sie uda. Maz siedzi z Erciem od tygodnia w domu pomijajac nieustanne szalenstwo krzyki i ogolny halas jaki robia to nauczyl go puszczac oczko, walczyc oczami ( utrzymuje spojrzenie i warczy :))) ) to jeszcze pokazuje jezyk. Oczywiscie tatus tlumaczy ze Eryk sam zalapal ze Kubus puchatek z balonika ma wysuniety jezorek :))
 
Ja siedzę w łazience z małżem, ale pewnie to i tak nikogo nie obchodzi ( jak zwykle):dry:

Nadika- nie martw się. Zrobiłaś tak jak czułaś, a wiesz ,że instynkt matki nie zawodzi. Zdróweczka da małego.


Ty zbereźnico, w łazience co? pewnie na pralce wirującej hehehe:-D

ja uciekam mąż kąpie się. Zrobił mi niespodziankę. Dzisiaj ich puścili i nic mi nie powiedział i niedawno przyjechał:):-):-)ye ye ye papa
 
Agast- kładziemy kafelki oczywiście ;) a ramach relaku to ochrzciliśmy już "prawie" łazienkę...he he
Kiedy badania będziecie robi?. Jak mała się czuje bez gipsu?
Milunia- Ja pomagam tylko ( na szczęście), Podaje kafelki, krzyżyki itp.
To ,że tatuś uczy "owych" rzeczy to u nas to samo :) Tylko nic pożytecznego niestety :)
 
Gosiu z okazji urodzinek.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


Żyj tak aby każdy kolejny dzień
był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak
aby potem wspominać ja z radością.
Czerp energię ze słońca,
kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukaj w sobie siły,
entuzjazmu i namiętności.
Żyj najpiękniej jak umiesz.
Po swojemu. Spełniaj się.






kwiatki.jpg
 
Gosiu Kochana
Niech każdy Twój dzień pięknym
kolorem się mieni...
Zachwyca bogactwem barw,
różnorodnością odcieni...
Niech szarość i marazm
w życiu Twym nie gości...
Niech każdy poranek będzie

osobistą odą do radości...
Całą nasza Trójcą życzymy Ci wszystkiego co najlepsze w życiu , zdrowia i życia w bezkresie bezinteresownej miłości. Niech każde marzenie się spełni A te najważniejsze jak najszybciej!!!:tak:;-) Niech Majusia Ci rośnie w zdrowiu i szczęściu!
Kochana STO LAT!!!!!!



 
Ostatnia edycja:
Dołączamy do chorowitków... Jaś od 22 z katarem. Na szczescie nie gorączkuje (tfu tfu) ale dopiero 15 minut temu zasnał... Ja dzisiaj nie zmrużę oka...
Wyśpijcie sie za mnie plis
 
reklama
hm:sorry2:znowu pierwsza :-D
emalia no wiesz?hm jak możesz mówić że nie obchodzi:wściekła/y::-Dtylko ciekawe co wy tam o tej porze robicie;-):-)
nadika spokojnie jak zaspisała to widocznie widziała powód u dzieci choroby rozwijają się w ekspresowym tempie więc pewnie wolała nie ryzykować czegoś poważniejszego
hm:dry:zyrafka głodnemu chleb na myśli:-Dpewnie też pralka poszła w ruch:-D
gosia wszystkiego najlepszego
perfecta zdrówka jak nocka ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry