reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Już po urlopie:-( Od soboty powinnam częściej zaglądać, choć na razie grafik zajęć mam napięty. Nawet nie mam kiedy się rozpakować po przeprowadzce, która była 3 tyg temu ;-)
Mam nadzieję, że w ciągu tygodnia uda mi się w końcu opanować sytuację ;-)
 
reklama
l\julia- zaraz napisze na odpowiednim watku. Dzisiaj też robiłam i dodałam borówki amerykańskie (mam zamrożone) i wyszły przepyszne. Łuki wcinał, wymazał siebie i mnie ale chociaż zjadł.


perfecta- pamiętam te noce koszmarne.:baffled:
 
a ja znam już powód marudzenia mojego dziecka przy karmieniu rano coś mi zaświeciło w paszczaku a tu dolna 2 na wierzchu a wcale jej widać nie było że wogóle idzie
 
Dziewczynki strasznie cała spuchłam... Wyglądam jak ludziki z sumo zabawy :-D Macie jakies pomysły na odprowadzenie szybkie wody z organizmu????

Chodzi mi o dobre tabletki moczopędne? Urosept na mnie nie działa
 
Witam się tu mam chwilke bo Krzysiek śpi , uśpiony na siłę bo sam to on za nic spać dobrowolnie nie pójdzie on ma za dużo ciekawych zajęć.
Kurcze napisałam posta i mi go szlag trafił.
Co do mycia zębów to Krzysiek to uwielbia mamy pas Ziajka, ale już mam zamiar przejść na taką z fluorem za radą dentystki.
Co do zabawek to polecam figurki zwierzaków...my mamy takie ZESTAW FIGUREK PSÓW I KOTÓW RÓŻNE RASY - 12szt. (1853734132) - Aukcje internetowe Allegro
ZWIERZĘTA GOSPODARSTWO (1873102871) - Aukcje internetowe Allegro
DZIKIE ZWIERZĘTA ZOO ZESTAW 12szt. ZWI27 (1879896360) - Aukcje internetowe Allegro
po za tym jeszcze gady i malutkie zwierząkta z madagaskaru, na tych figurkach Krzyś nauczył się nazw zwierząt sporo umie nazwać sam np. kotka pieska, świnkę owce itp i umie je naśladować, jak pokaże mu zwierzątko to on pieknie mówi jak ono robi.
 
Witam się i ja. Nie mam na nic czasu, bo cały dzień coś, a jak mój wraca to kładziemy kafelki nawet do 1;00 w nocy.
Doczytałam tylko ogólnie , bo produkcja mnie powaliła.:-D

Klementinko- serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spory chłopczyk :)

Kasiulka- Zyczę z całego serca, spokojnych 9 miesięcy. Gratulacje !!! Super trafiłaś z terminem ;)

Lena- mam nadzieję ,że na niedziele coś zostanie tych pierożków.:rofl2: Dzięki za ostatnie dwa dni. Dobrze ,że BB nas poznało ;-)

Percia- łącze się z tobą w chandrze:-p Też ostatnio miewam takie dni.

Wszystkim chorowitką zdróweczka.

Kreatorka- fajnie ,że jesteś. Tyle razy cię wywyoływałam i się doczekałam ;-)



Eagle- co u Was? Jak się czujesz? Jak remoncik?
 
reklama
Do góry