reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kasiulka jeszcze masz czas odcycowac, powolutku a sie uda:-) ja odcycowalam Hanie jak bylam juz w prawie 30tc wiec powolutku mozesz dzialac ;-)

Ehhh dennie sie czuje jakos;/ ta aura za oknem dobija jakos ;]

mnie dobija to siedzenie w domu całytydzień bez spaceru, już mam dosyć. Dobrze że mąż jutro wraca. Łuki już się ze mną nudzi i coraz bardziej dokazuje
 
Słomiana Wdowa wita się:(

U nas jakoś leci....dziękuję Emali za odwiedziny, które bardzo dużo mi dały...mogłam się wygadać i ponarzekać....EMALIA ;*

Nas póki co żadna choroba się nie ima!!

Ja dzisiaj mam wolne i mam plan ulepić 600 pierogów!
 
Kasiulka oby szybko przeszlo chorubsko! i obylo sie bez antybiotyku!

U nas niestety kiepska noc, Amelia obudzila sie po 1 i chciala mleko,dostala,potem po 5 sie obudzila i rowniez chciala mleko bo ryk byl...cos czesto ostatnio tak sie budzi..ciekawe jaka jest tego przyczyna...

My zaraz idziemy na herbatke wiec Mela sie troszke dotleni:)
Moj luby rowniez jutro wraca do poludnia i jedziemy w koncu zamowic sale na weselicho:):)
 
reklama
Do góry