reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam Was :-) zakupy i spacer już zaliczone, a tu dopiero po 11 :-D muszę coś sobie do roboty znaleźć, bo Ninowata klocki układa, mąż jak zawsze zajmuje się czym nie trzeba :-p


Ale sliczny chłopak :-D i jaki zdolny! trzeba szukać dobrej ASP

Dziewczyny ja juz jestem chwilami bezsilna dzis juz plakalam jak usypialam Amelie:( po kapieli z nienacka Mela mnie ugryzla! wyszedl mi siniec...powiedzialam "nie wolno itd..." podnioslym glosem bo naprawde strasznie bolalo:( przy usypianiu pozwolilam jej zeby mnie przytulila a ona nagle z rekoma do twarzy i mnie podrapala...ja znow "nie wolno itd..." odwrocilam sie a ona mnie w twarz uderzyla...:( potem jeszcze pare razy sie rzucila z rekoma do bicia,czasami nawet ze zlosci bije sie sama po glowie lub ciagnie za wlosy ktroych ma i tak malo,czasami nawet raczke w piesc zaciska i sie bije dosc mocno,a czasem palce wklada do buzi na wymioty...

Niemam pojecia co robic,napewno w tym tez jest moja wina,moze zle reaguje.Ale nigdy jej krzywdy nierobilam!!!! dlaczego w niej tyle agresji ????:(:( plakac mi sie chce bo ja wzorem matki niejestem..nerwus ze mnie

a moze powinnam zaciagnac porady specjalisty,bo sie martwie. co wy o tym myslicie?
Moze macie jakies namiary na kogos dobrego?
Chyba taki czas, mnie Nina też czasami uderzy, ale mam wrażenie, ze wtedy gdy nie radzi sobie z emocjami... w końcu nie potrafi jeszcze inaczej, ja robie smutną minę, albo udaje, ze płacze i Nina przychodzi mnie przytulić i dac buziaka :-)

jednak spi :))

myjecie zeby dziciakom tylko woda czy juz pasta wiem ze jest pasta od roku a ja nie pamietam kiedy zaczelam nia myc zeby Olafkowi on szybko zalapal wypluwanie pasty i plukanie zebow, Eryk pluc juz potrafi bo szczail kiedys kuzynke jak plula pasta i strasznie mu sie podobalo zawziecie potem probowal :))

Ja póki co myję tylko wodą, ale też chętnie dowiedziałabym się czy już te 16 ząbków trzeba pielęgnować pastą, a jeśli tak to czy jakąś polecacie? Nina zawziecie pluje jak ja myje zęby to wie o co chodzi :-D
milka26 - króliczek musi być :-D uwielbiam czapeczki z uszkami :-p
 
Co do mycia zebów to Zośka to uwielbia cały czas by myła i to bez pasty nie da rady jak jej dam bez to krzyczy da pasty a myje taką jaką akurat kupie Marysi
Wczoraj byłam u lekarza zestresowałam sie bo w sumie to pierwszy raz od marca co mnie wtedy z zapaleniem oskrzeli do szpitala wysłała teraz sobie wyobrażałam że tak samo będzi ale na szczęście tylko lekkie przeziebienie najprawdopodobniej od tych ząbków 5 które wyłażą
kasiulka-ogromne gratulacje:tak:
 
Mam dwa pytanka :)

1. czy Wasze Maluchy myją już zęby? Jesli tak to jak wyglądała nauka mycia zębów?
2. Co myslicie o kupieniu na gwiazdke Fisher Price jezdzik-chodzik:
FISHER PRICE- POLSKI CHODZIK- JEŹDZIK- KURIER!!! (1884520218) - Aukcje internetowe Allegro
Bawią się Wasze dzieci tym? A moze półtora roczne dziecko jest juz za duze na taką zabawke?


Mój Łukasz jak się z nim wygłupiam to mu umyję zęby, sam tez myje ale niedokładnie wiadomo i musze poprawiać. Poza t6ym nie podobają mi się jego zęby, nie bsą białe tylko jakieś szarawe :(( chyba takie będzie miał niestety. Myję pastą ziaji od pierwszego ząbka już w sumie od dosyć dawna.

Myślę ze ten chodzik to przed roczkiem by się sprawdził.



Ja mam chwilkę spokoju. Łuki dzisiaj postanowił całyczasy zajmować mnie swoją osobą, dopiero jak dałam mu granata to była chwilka odpoczynku od niego. Teraz śpi. Ja piję herbatkę i jem wczorajsze racuchy. O dziwo Łukasz w czoraj zjadł trochę ponad jednego. Dziusiaj mu zrobię z jabłkiem i borówkami, uwielbia borówki to może będzie mu smakowało. Zupy wczoraj zjadł aż 4 maluteńkie łyżeczki.

DSC_2042.jpgtak wiele się zmieniło, powspominałam sobie przed chwilą :)
 
Ostatnia edycja:
Hejo!

Milka, Gosiagro- na razie to bedzie szczegółowe badanie moczu i krwi. Jak wyniki będą złe to dostaniemy skierowanie do CZD.

Zyrafko- i jak poradziłaś sobie wtedy z zakupami?? Ktoś Ci kupił to mm?

Co do ząbków- to my myjemy tylko wodą i dolne ząbki Jagoda uwielbia myć i robi to z 10 razy dziennie ale górnych nie da za chiny!!!
Dziś za to idę z Hanią do dentysty bo ma dziurkę małą i Ona ma wielki dylemat czy wybrać plombę niebieską czy fioletową :rofl2: Na stanie mamy już różową i żółtą:)))

Aisa- chyba nasze dzieci juz za duze na taki pchacz!! To raczej do nauki chodzenia jest.
 
agast- to faktycznie dylemat, jaki kolor plomby wybrać:))
poprosiłam szwagierkę żeby mi kupiła i przywiozł. Spożywcze najpotrzebniejsze kupiłam w sklepie pod domem a mleka nie było niestety.
 
Mam dwa pytanka :)

1. czy Wasze Maluchy myją już zęby? Jesli tak to jak wyglądała nauka mycia zębów?
2. Co myslicie o kupieniu na gwiazdke Fisher Price jezdzik-chodzik:
FISHER PRICE- POLSKI CHODZIK- JEŹDZIK- KURIER!!! (1884520218) - Aukcje internetowe Allegro
Bawią się Wasze dzieci tym? A moze półtora roczne dziecko jest juz za duze na taką zabawke?

Kochana uwazam ze troche za pozno na niego,ale wiadomo kazde dziecko jest inne! moja Amelia to ma ale z Playskoola i niebawi sie tym...bawila sie jak miala 7-8 miesiecy siedziala przy tym..teraz stoi...jedyne co dobre jest to ze mozna jezdzik z niego zrobic ale ona jest dosc duza i tak niezabardzo jej wychodzi,musialby byc wyzszy...
a myslalas moze o tym stoliczku dwujezycznym? czy moze juz to ma?

Zyrraffka przypomnij mi jak robi sie racuchy? chyba sie na nie skusze,ale niepamietam przepisu...;/;/
Oj byly czasy jak te nasze maluchy byly malutkie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Żyrafko - Az sie popłakałam ze wzruszenia.... Boziu jakie malutkie dzieciątko żyrafiątko:) A pamietasz jak Ci dawał popalić budząc się po 11 razy w nocy....?:-D Ja pamietam jaka bidulko zmęczona byłaś:*
 
Do góry