reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Klementinko gratuluje!!!!!!! Jeremi witaj na świecie :biggrin2: rośnij zdrowo :biggrin2:


tak sie wkurzyłam że właśnie pije Karmi :cool2::cool2: rozlało mi sie całe ściągnięte mleko :wściekła/y:
Ola rośnie zdrowo, waży już 4200 wiec ładnie przybiera. jest strasznym tulaskiem, nie poleży sama bo jest krzyk i to mega mocny. więc się przyzwyczaiła do rączek- mam nadzieje że to minie :cool2: nocki mamy ładne-mała wstaje 2 razy.
Zuza rozrabia na maksa, tylko szuka psoty. coraz częściej mnie zadziwia jakie to jest mądre i rozumne dziecko. bardzo dobrze reaguje na Olę.
ja sobie jakoś to wszystko ogarniam, głównie w spacerach pomaga mi mama.

wszystkim chorowitkom szybkkiego powrotu do zdrówka!!!!!!
 
Ogromne gratulacje dla Klementinki :-)

Mam nadzieję, że ktoś mnie jeszcze pamięta... ja o Was pamiętam cały czas i o Was myślę, mam nadzieję, że u Was lepiej niż u mnie, było sporo problemów, dlatego nie zaglądałam.
 
KLEMENTINKO -
WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE DZIELNA MAMUSIU!!!! OKAZAŁY SYNEK....I JAKIE PIĘKNE IMIĘ ...JEDNO Z MOICH ULUBIONYCH DLA CHŁOPCA.....JEREMI - SKARBEŃKU, ROŚNIJ ZDROWO I DAJ RODZICOM I BRATU WIELE RADOŚCI I PIĘKNYCH CHWIL W ŻYCIU!!!!!

p.s....CZEKAMY NA FOTKĘ!!!!
 
reklama
kreatorka pewnie ze pamietamy, bylas wielokrotnie wywolywana bez skutku, przyznawaj sie, maz ci nie pozwalal??:-p:-p:-) co u NInki? I u ciebie.?

zyraffka widze ze ci humor powrocil, chyba nie jest tak zle na chorobowym? :-)

Zdrowka dla wszystkich chorujacych!

kurcze znowu wam nie poodpisuje maz okupuje kompa
 
Do góry