reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

My już nie śpimy:baffled::baffled::baffled:

Perfecta - i jak minął dzionek w krainie zabawy?

koriander - zrobiłaś te serniczki?:-)

kreatorka - już zobaczyłam Nineczkę w suwaczku, śliczna

Kasiek - rozumiem, że przez poszerzanie działalności czasu nie masz?

Mam nadzieję, że chorowitki czują się już lepiej:tak:

noż kurka wodna, znowu opóźnienia w oddaniu mieszkania:wściekła/y: dostawca prądu zawinił i odbiór będzie dopiero w grudniu a nadzór budowlany pozwoli wejść dopiero w lutym!!!!:wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Klementinka - GRATULACJE! To marzenie mojego Męża zeby mieć syna - no ale ja nie mam ani siły, ani cierpliwości, ani ochoty na drugie dziecko - jeszcze depresja by wróciła to chyba bysmy sie rozwiedli ;)

Racuszki wyszły wczoraj pyszne - a Baśka jak pałaszowała :)
Basia spała od 21 do 7 rano!!! :) Bez przeryw w swoim pokoju i swoim łóżku - naprawde sie dziwimy, ze nie przychodzi do nas, ale w koncu z Mężem odżyliśmy :)

Dzis ide do kina na: To tylko seks ;)
 
Kasiulka- haha, na bogato ze tak powiem z tymi Tubisiami. Jak pare lat temu Hanka miała na to faze to po 199zl w smyku płaciłam :szok::szok: Mamy tez tego tańczącego i takiego co mu się brzuszek na tęczowo świeci i cichutko gra- taki do snu:)

Bogato to nie wiem: fioletowy 19,99 żółty 19,99, zielony 14,99 czerwony 20,50 - z Allegro :-D

Tańczącego bym chciała, ale na razie chyba będę miała inne wydatki.
 
Cześć laski!
po pierwsze klementinka wielkie gratki dla ciebie i dla twojego dorodnego synusia:tak::-D
kasiulka gratki też dla ciebie i co betka zrobiona?widzę że coraz bardziej powiększa się grono podwujnych mamuś paula też widzę na nk.
kreatorka miło cię z powrotem widzieć i rozumiem cię bardzo dobrze ale nie warto uciekać choć nie zawsze jest chęć na pisanie bądż z nami:-D:tak::tak:
piszecie jakie to wasze dzieci zdolne mój to mówi aż mama am lub nie i to wszystko reszta to krzyk którym próbuje wymisić to co chce ale rozumie bardzo dużo nawet jak pokazuję mu ojoj czy nie wolno to on się klepie po pupie jakby już kiedyś po niej dostał:-Di kiwa głową nie nie
gosiagro czyli nici ze świąt na swoim?:-(
a u nas nocka masakra Michał obudził się o 23 pomarudził ale zasnął a ok 1 znowu pobudka i nici ze spania wzięłam go do siebie to do 5;30 kilka pobudek nie mówiąc o lataniu po łóżku już myślałam że będę spać na podłodze tak się kręcił no i od tak wczesnej pory nie śpimy i ani myśli zasnąć ciekawe kiedy będzie drzemka
 
Ostatnia edycja:
Klementinka - ogromne gratulacje!!! Witaj Jeremi!!! :)

Kasiulka
- Tobie również wielkie gratki!!! :) cieszę się bardzo :D

Kreatorka - ja Cię również pamiętam i niejednokrotnie Cię wywoływałam! Pisz częściej ;)

Buziaki dla wszystkich... nie mam czasu na BB... :( jest to bardzo przykre bo jesteście moim uzależnieniem ;)

My już nie śpimy:baffled::baffled::baffled:

dziękuję, postram sie treraz już Was nie opuszczać :-)

Perfecta - i jak minął dzionek w krainie zabawy?

koriander - zrobiłaś te serniczki?:-)

kreatorka - już zobaczyłam Nineczkę w suwaczku, śliczna

Kasiek - rozumiem, że przez poszerzanie działalności czasu nie masz?

Mam nadzieję, że chorowitki czują się już lepiej:tak:

noż kurka wodna, znowu opóźnienia w oddaniu mieszkania:wściekła/y: dostawca prądu zawinił i odbiór będzie dopiero w grudniu a nadzór budowlany pozwoli wejść dopiero w lutym!!!!:wściekła/y::wściekła/y:
Dziekujemy :-D a na kiedy mialaś mieć mieszkanie?

Cześć laski!
po pierwsze klementinka wielkie gratki dla ciebie i dla twojego dorodnego synusia:tak::-D
kasiulka gratki też dla ciebie i co betka zrobiona?
kreatorka miło cię z powrotem widzieć i rozumiem cię bardzo dobrze ale nie warto uciekać choć nie zawsze jest chęć na pisanie bądż z nami:-D:tak::tak:
piszecie jakie to wasze dzieci zdolne mój to mówi aż mama am lub nie i to wszystko reszta to krzyk którym próbuje wymisić to co chce ale rozumie bardzo dużo nawet jak pokazuję mu ojoj czy nie wolno to on się klepie po pupie jakby już kiedyś po niej dostał:-Di kiwa głową nie nie
gosiagro czyli nici ze świąt na swoim?:-(
Postram się już nie oddalać :tak:


U nas dziś pobudka była o 8-30 :-D na szczęście Nina od 8 miesiąca przesypia sama całe noce:-) teraz wszamuje śniadanko placuszki z jabłkami :-D
 
gosiagro czyli nici ze świąt na swoim?:-(
a u nas nocka masakra Michał obudził się o 23 pomarudził ale zasnął a ok 1 znowu pobudka i nici ze spania wzięłam go do siebie to do 5;30 kilka pobudek nie mówiąc o lataniu po łóżku już myślałam że będę spać na podłodze tak się kręcił no i od tak wczesnej pory nie śpimy i ani myśli zasnąć ciekawe kiedy będzie drzemka

no niestety nie:-( współczuje nocki, Majusia spi dobrze jedynie, że o 5:20 dzisiaj już wstala cała w skowronkach:-D

Dziekujemy :-D a na kiedy mialaś mieć mieszkanie?

na październik czyli na już :wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Wita się ja:-D

Klementinko gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kreatorka
witaj kochana bardzo często o Tobie myslałam, w końcu jestes moja ruwieśniczką:) fajnie ze piszesz:)(stara Ewus od bliźniaków;-) )
Gosiagro kurczę szkoda że dopiero na luty oddadzą mieszkanie...
mimi fajnie że Ola ładnie rosnie a Zuza taka dzielna siostra:-D
Emalia a Ty gdzie zabyła??
Hefi Ty też marnotrawna wracaj do pisania :-D

Mój Szymonek zaczął prosić SISI<dumny>:-D
 
Witam:) my dzis pobudka o 7.20;/ ale za to poszlam razem z corka spac kolo 21 bo bylam taka padnieta;/ i nic w domku niezrobilam..;/

Klementinko Gratuluje synusia:) czekam z niecierpliwoscia na fotki:)

Gosiargo wiem co czujesz z mysla ze sie nie przeprowadzicie tak jak mieliscie! mialam podobnie, chodzilam mega wsciekla przez miesiac!

kreatorka zdolna ta twoja coreczka:) Mela mowi podstawy: mama,tata baba,brrr,ada,asia,ania,nie,tak,niema,beee,dada i pare innych


wlasnie czekam za znajoma ktora ma przyjechac z coreczka w wieku Amelki Adą:)
 
Och jak dobrze być w domku :D Agatka po wejściu do domu latała i chichrała się jak w amoku :D
Klementinka - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
Kasiulka - Gratulacje!!!!!!!!!!!
jak beta?
Kreatorka
ja też pojawiam sie i znikam jak bumerang - ale zawsze wracam :)
 
reklama
Dzien dobry :-) My juz tez nie spimy :-p Uciekamy zaraz do klubu maluszka a po drzemce na 2 urodziny kolegi Lili. Bedzie dla niej bardzo intensywny dzien, dla mnie pewnie tez :-D

gosiagro jeszcze nie upieklam ;-) grrrrrr okropne ze taki poslizg.. ale w sumie wazne zeby wszystko bylo dobrze wykonczone, chociaz ja bym sie niezle wkurzyla i pewnie jakies oburzone pismo walnela do dewelopera :wściekła/y:

kreatorka pamietaj ze tutaj tez smutasy mozna powrzucac, czasami takie "anonimowe" zwierzanie bardzo potrafi pomoc..mam nadzieje ze ciemne dni juz za toba i bedzie coraz lepiej! :-)

julia udanej zabawy!
milusia wielkie gratki dla Sisiajacego Simusia!!:-D
izia wspolczuje tych nocek..kurcze kiedy to sie zmieni
Lencja jakie plany na dzisiejszy wolny dzien?

Kasiek d
la ciebie tez :*:*
sealet witajcie
w domku, mam nadzieje ze wszystko teraz bedzie dobrze. A kiedy robicie dalsze badania?


CHorowitki jak zdrowko???
 
Ostatnia edycja:
Do góry