reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kasulka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!Moja była identyczna!!!!!!!!! do dziś mam 2 testy
ewus ale mleko = cukier :-( jesli spia z mleczkiem to zeby praktycznie caly czas sa przez cukier mleczny "zzerane". Kochana jesli da sie dziecko odstawic od piersi, odzwyczaic od smoczka to i twoje chlopaki oducza sie sypiania z butla. Musisz sie za to zabrac jak najszybciej, z reszta to samo uslysz od dentysty..moze bedzie to kosztowac 2-3 nieprzespane noce, ale kochana zawalcz o to bo na prawde szkoda ich zabkow!
Oni mleko pija tylko do spania, potem spią normalnie, bez butelki
bada krecha to też krecha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale super!2 lata temu o tej porze jeszcze nie wiedzialam o ciąży , dowiedzialam sie 25 pazdziernika, poczatkowy termin mial byc na 2 lipca, lekarz powiedzial, ze 28 czrwca a Kubuś sie urodzil 11 czerwca, ja tez chce drugiego bobasa!!!!!!!!!!kasiulka Ty szczesciaro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! suuuuuuper
ja się dowiedziałam 23 a termin na 28
Kasiulka-ja też miałam taką kreskę a w jednym teście nawet bladszą więc gratuluję!!!;-);-);-)a ciążowo się czujesz?Tak piszecie że dzieci nie powinny usypiać przy butli, że się ząbki psują...Klarka zjada przez noc od 20 do 4 trzy butle mleka.... Wasze już nie jedzą w nocy?My już po zakupach, Klarcia zupkę zjadła i myślałam że pojdzie spać ale niestaty lala idzie aa aaa musze ją na siłe zaraz położyć bo do wieczora mi nie wstanie. Co do prezentów na gwiazdkę to ja bym chciała żeby Klara dostała takie jajo z Ikei nie wiem jak ono sie nazywa, takie obracane, dziecko do niego wsiada, do tego chciała bym żeby dostała porządny wózek dla lalek no i więcej pomysłów nie mam,ona ma już tyle zabawek...
Moje w nocy od 8miesiąca nie jedza wieczorem a potem sniadanie
Aisa super ta kuchenka!a może sanki?
Agast moje czasem się chwilę pobawia sami
Żyrafka jaki Łukaszek chucharek śliczny
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny nie wytrzymałam, zrobiłam test. Wyszła krecha, blada bo blada ale jest...

Co myślicie?

http://desmond.imageshack.us/Himg685/scaled.php?server=685&filename=dscn4732j.jpg&res=medium

gratlacje!!!
u mnie też za pierwszm i drugim razem takie blade krechy:)
jedna ma juz 8 lat a druga blada krecha 16mcy:)))


:)))


a my znowu dzisiaj wylądowaliśmy u lekarza:( nepokoily mnie te krosty) i moja lekarka kategorycznie zakazala podawać małemu antybiotyk:szok:powiedziała że owszem gardło jest bardzo brzydkie, ale to nie przez bakterie tylko wirusy a na to antybiotyk nie działa. A te krosty to od wirusa opryszczki i to samo ma na gardle więc podawanie dalej tego antybiotyku mogloby tylko zaszkodzić. Teraz mam podawać Nystatynę i Heviran i powinno pomóc.
Wiecie co wyszłam wściekła od lekarza, bo w takim razie po co wczoraj jechałam i od wczoraj NIEPOTRZEBNIE faszerowałam Oskara antybiotykiem który nie pomógł a mógł tylko pogorszyć sprawę? i jak tu wierzyc lekarzom? Teraz biedak odsypia kolejną nieprzespaną noc, ale będę musiała go budzić bo wieczorem będą problemy.

klementinka - uparciuch nadal uparty?:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiulka- to mozesz byc spokojna :tak:
Ja to chyba jakaś nienormalna jestem ale za kazdym razm jak czytam ze ktoras w ciąży to az mnie zazdrość bierze:cool2: Moze jeszcze kiedyś się trafi jakiś synio :-D

Ola Fasola- tez mi się to jajo z Ikei podoba i też się nad nim zastanawiam. Mi się ten czerwono- pomarańczowy podoba:) IKEA PS LÖMSK Fotel obrotowy - czerwony/pomarańczowy - IKEA

Wszelkiego rodzaju kuchnie odradzam. Stoi toto tylko i miejsce zajmuje. Dziecko się pobawi 2 dni i koniec- wiem co mowie bo mamy dwie w piwnicy :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry