reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
aisa80 co do kuchenki to powiem ci tak ze predzej czy pozniej bedzie sie tym bawila:) wiec moze to dobry pomysl:)
Mnie Amelia rowniez budzi w tak kolo 6 na mleko, a co zestawu mamuta to tez niema zbytnio miejsca bo pokoik malutki;/ ale ja juz cos wykombinuje=) jak dopadnie w ikei do takiego zestawu i ma tam jakas zabawke to na sile musze ja zabierac hehe,ostatnio uciekala mi dookola tych stoliczkow i krzyczala :NIEEEE::laugh2:
 
bada krecha to też krecha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale super!
2 lata temu o tej porze jeszcze nie wiedzialam o ciąży , dowiedzialam sie 25 pazdziernika, poczatkowy termin mial byc na 2 lipca, lekarz powiedzial, ze 28 czrwca a Kubuś sie urodzil 11 czerwca, ja tez chce drugiego bobasa!!!!!!!!!!
kasiulka Ty szczesciaro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! suuuuuuper
 
reklama
Kasiulka-ja też miałam taką kreskę a w jednym teście nawet bladszą więc gratuluję!!!;-);-);-)
a ciążowo się czujesz?

Tak piszecie że dzieci nie powinny usypiać przy butli, że się ząbki psują...Klarka zjada przez noc od 20 do 4 trzy butle mleka.... Wasze już nie jedzą w nocy?


My już po zakupach, Klarcia zupkę zjadła i myślałam że pojdzie spać ale niestaty lala idzie aa aaa musze ją na siłe zaraz położyć bo do wieczora mi nie wstanie. Co do prezentów na gwiazdkę to ja bym chciała żeby Klara dostała takie jajo z Ikei nie wiem jak ono sie nazywa, takie obracane, dziecko do niego wsiada, do tego chciała bym żeby dostała porządny wózek dla lalek no i więcej pomysłów nie mam,ona ma już tyle zabawek...
 
Do góry