reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Piąta????:eek::eek::eek:

Wpadłam się przywitać i powiedzieć że jakiś debil wierci mi nad głową od wczoraj:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Noc tragiczna!!!!!!!!!Alan z płaczem się obudził przed 22 i do 24 ryczał usnął między nami wkońcu z płaczu a ja nie przespałam nocy bo mnie ząb bolał....
Pięknie zapowiada się dzisiejszy dzień:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
 
reklama
Piąta????:eek::eek::eek:

Wpadłam się przywitać i powiedzieć że jakiś debil wierci mi nad głową od wczoraj:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Noc tragiczna!!!!!!!!!Alan z płaczem się obudził przed 22 i do 24 ryczał usnął między nami wkońcu z płaczu a ja nie przespałam nocy bo mnie ząb bolał....
Pięknie zapowiada się dzisiejszy dzień:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

To współczuje... Oby nie był to jakiś długi remont!
Ja od kilku tygodni mieszkam na placu budowy...
Całą ulice pod oknami mam rozwaloną, zerwany asfalt, kładą rury, co dzień kopia, zasypują a kolejnego znowu odkopują.. Dodatkowo na klatce i w piwnicy bloku wymieniają okna, jeszcze sobie wymyślili, że będą ocieplać sufity w piwnicach (!). A w naszej klatce malarze, monterzy itp. mają swoje lokum, więc jest głośno i brudno.. A Neli pokój jest od ulicy i przy klatce - masakra...
 
Ostatnia edycja:
hejka i ja się witam:)
byłąm u endokrynologa od rana,mam nadzieję,że wyniki będą oki:)

Emalia - ale się uśmiałam,po prostu bosssskie:)
Iwka - oj biedaczko Ty nasza... oby reszta dnia była lepsza!!
Lencja - to też masz niezły bałaganik:no:

a u nas dziś niy troszku cieplej ale wieje i idą ogromniaste chmury:(
 
Rowniez sie witam :tak:
U nas pogoda tak beznadziejna ze w koncu zmusila nas do zapisania Lili do Klubu Malucha. Bylismy dzis z nia pierwszy raz, bardzo jej sie podobalo. Swietne zabawki, mini plac zabaw, rowerki czyli wszystko czego w domu nie ma :-) No i zajecia 2x w tygodniu, panie prowadzace stwierdzily ze Lila jest typowym dzieckiem ktore szybko przystosowaloby sie do przedszkola, chociaz na razie o tym ni myslimy ale dobrze wiedziec :cool2:

gosiagro :* :tak:
Kasiek trzymam kciuki caly czas! Wiecie juz cos?
olavip oby wyniki byly dobre!
emailia SUPERRR zdjecia :-) ale ci padl nieboraczek :-)
Lencja tobie tez wspolczuje tych robot, mam nadzieje ze szybko skoncza. Widze ze aktywna mama z ciebie na calego!!:tak: Tak trzymaj ;-)
iiwka wspolczuje nocy, ale to w nocy ci tak wiercili?? W takiej sytuacji zawsze mozesz wezwac policje, to zaklocanie ciszy nocnej..
Perfecta jak JAsiu??

olafasola hej :-)
Agast jak Jagodka? Nadal w gipsie?

Klementinka czy cos sie ruszylo? (glowka w dol:-))


Ide wystawiac dalej ciuszki na aukcje :-) chyba dorobie sie fortuny :laugh2:
 
słomiana Wdowa dzień 4:)
dziewczyny jednak dzisiaj spałam:)położyłam się o 23 i wstałam o 4 ale zawsze coś;)
a już się bałam ze znowu nie usnę!!!
 
reklama
cześć

wczoraj wieczorem nie dopchałam się do kompa, bo mój brat z Asia oglądali jakies bajki czy cuś a później ja wciągnęłam się na filmie

cześć ja dopiero niedawno ( jakies pół godz) temu dotarlam do domku tzn do rodziców

ech padam jak wyszłyśmy z młoda po 7 to dopiero teraz
w międzyczasie odstawiłam ja do przedszkola, zrobiłam zakupy, zajrzałam do chłopaków na mieszkanko, zrobiłam im jedzonko, później zakupy z mężulem, po Asie do przedszkola, znów na mieszkanie bo mój na popołudniu do pracy i tak dopiero jak skończyli robic przyjechaliśmy

haha a jak mój najmłodszy sie stęsknił za mamą, jakby mnie z tydzień nie widział i teraz sie odkleić nie chce:)

przeczytałam na szybko i idę coś zjeść, zaglądnę za chwilkę
 
Do góry