reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Eagle- my mamy dużo więcej, więc gratuluję Wam i życzę szybkiego zakończenia. U nas mój K kładzie powoli dwie ściany, więc może jak się zaweżmie to do końca tygodnia skończy kafelki i będziemy składać kabinę. Jak będzie jż coś widać pokaże kochana fotki.
Co do Jasia to dwie godziny go usypiałam i dupa.... smoczka wyrzucał, pieluchę też i poddałam się. Wsadziłam go w krzesełko nasypałam chrupek, postawiłam przed tv i poszłam zupę szykować. Po jakimś czasie coś za cicho było, no i zastałam moje dziecko pierwszy raz w życiu o tak.....Zobacz załącznik 397714Zobacz załącznik 397715


Kochana a co u Was. Jak samopoczucie? Wszyscy zdrowi?

Koniczynka- fajnie ,żę się odezwałaś. Miłego wprawiania się;-)

Lenka- jak samopoczucie? Oswoiłaś się już, czy odliczasz dni do pierwszego zjazdu A?
Samopoczucie oK!!!i sobie nawet uświadoiłam ze dom bez chłopa to nie dom:)Jednak męska ręka musi być;)tak dni zakreślam w kalendarzu, dzisiaj tez rozmawiałam z nim na skype jest ok także pracuja dość długo ale mówi, że się cieszy bo tak nie rozmyśla i tez chodzi o kasę;_)
Emalia fajnie odpadl :)

Korainder masz racje z tym powietrzem Eryk wczoraj spal pol godziny dzis 15 min zasnal moim rodzicom jak go ubierali wiec dokonczylam ubieranie zapakowalam do wozka przejechalam z bloku do bloku wyciagam z wozka i koniec..... chodzi potem z godzine i jeczal a wieczorem mial problem z zasnieciem

Eagle super ze tak dobrze przechodzisz ciaze oby tak dalej

Olavip jak Wasze nocki bez taty?

Konniczynka udanego pobytu a naszej Agi czasem nie spotkalas?

Lena szybko zleci jak twoje plecy??

Natuska nie dziwie Ci sie ze ja wszedzie za soba ciagniesz, oby szybko minelo

Ide sprzatac tesciowa jutro pilnuje chlopakow... musi byc blysk bo mnie obgada na pol osiedla. Olaf siedzi w domu bo ma angine w piatek pojdzie do przedszkola bo mowi wierszyk na dzien nauczyciela. A moj maz ma jutro ostani dzien w tej swojej pseudo pracy jak go ladnie poprosza i ladnie zaplaca to moze tam jeszcze zajrzy zanim zacznie nowa, wiedza ze odchodzi od 2 tyg a oni nadal nikogo nie znalezli. Jak mowi do obozu pracy ciezko :))
Wiesz, że poki co troszkę przestały boleć.....


Jejku dziewczyny ja już drugą noc nie spałam... czy to normalne ze nie chce sie komuś w ogóle spać ani w dzień ani w nocy???
 
:-D:-);-)leń komputerowy mnie ogarnął;-) nie chce mi sie go włączyć a jak już go włącze i do Was zajrzę to nie chce mi sie nawet do Was napisać:zawstydzona/y:Nic mi sie nie chce, na nic nie mam czasu...Klarka łobuzuje:-)Ogólnie u nas dobrze, wszyscy zdrowi, rodzina się nie powiększy, ogólnie po staremu... Siedzimy od tygodnia same w domu, tatus wyjechał jutro wraca więc laba się kończy:-p trochę nudno bez niego ale odpoczełam troche, polatałam po koleżankach, sklepach.. Klarka rośnie,wszystko już rozumie i strasznie bałagani wrrrr wywala wszystko ehhh znacie to zapewne ;-)

Stęskniłam się za Wami:zawstydzona/y::tak:
 
emalia super!!:) Znalazłaś na niego sposób:)

Lena a co w ogóle nie śpisz? Słyszałam że człowiek może wytrzymać tylko do trzech dób nie śpiąc. Takie tortury się stosuje na komisariatach w czasie przesłuchań.

Poza tym to, witam i żegnam, bo idę spać:)
 
Witam :)

Perfecta – DRUGA :)

Emaila82 – świetne zdjęcia :) Po prostu super!!!

Mika26 – udalo się wyczyscic dom na błysk? ;)

Lena – w końcu padniesz i przespisz DOBE! O ile Gaja będzie spała z Tobą ;)

Basia dzis przespala znowu całą noc! Pewnie w poniedziałek miala za duzo wrazen ze się budzila w nocy. Będziemy obserwowac.
 
reklama
:) Ja też tak na szybko mówię dzień dobry i uciekam do pracy....
Czasu brak na poczytanie co u Was, o odpisaniu nie mówię...
W T. rozpoczął się tydzień bliskości, byliśmy w poniedziałek na imprezie rozpoczynającej, ale się Nelcia wyszalała. A ja byłam w szoku bo mnóstwo dzieci, dorosłych, wielka sala - a ta nie mogła się doczekać kiedy ją rozbiorę i popędziła na sale, do dzieci, tańczyć, biegać SZOK!
Wczoraj byłam na warsztatach fotograficznych, dziś idę na takie "Jak mądrze bawić się s dzieckiem stymulując wszystkie jego zmysły".
W weekend mieliśmy jechać do Warszawy, już się nawet z Perfectą na spotkanie umówiłyśmy ale nie jedziemy :( Uda się w innym terminie ;)
Za to w sobotę wybieramy się do Filharmonii bydgoskiej na koncert dla dzieci " W krainie śpiewającego misia" :)
Dorotka - daj znać jak będziecie w Toruniu! Ja mam wolny piątek, może się wtedy uda spotkać?
A poza tym to się pochwalę, że dostałam nagrodę dyrektora z okazji dnia edukacji narodowej :)

Przepraszam, że nie odpisuję ale nie mam na to już teraz czasu, a poza tym.. to jak się czasem zbiorę i odpisze dłuuugo to niewiele osób i tak mnie tu zauważa więc wsio ryba!
 
Do góry