reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
WItam.
Byłam dzisiaj o neurologa. Neurologicznie jestem zdrowa. Już drugi lekarz wysyła mnie do psyhiatry sądząc ,że mam nerwice lękową. Ale czy to daje takie silne objawy fizyczne? Sama już nie wiem. Ciągle prześladuje mnie myśl ,że umieram :( Chyba faktycznie musze iść do tego specjalisty.
Przepraszam ale nie popisze dzisiaj. :(
Dziękuję za pamięć o nas.
Jasiek dzisiaj dobijał do ponad 39 stopni ale po lekach spada. Zobaczymy co w nocy.
Słodkich snów
 
WItam.
Byłam dzisiaj o neurologa. Neurologicznie jestem zdrowa. Już drugi lekarz wysyła mnie do psyhiatry sądząc ,że mam nerwice lękową. Ale czy to daje takie silne objawy fizyczne? Sama już nie wiem. Ciągle prześladuje mnie myśl ,że umieram :( Chyba faktycznie musze iść do tego specjalisty.
Przepraszam ale nie popisze dzisiaj. :(
Dziękuję za pamięć o nas.
Jasiek dzisiaj dobijał do ponad 39 stopni ale po lekach spada. Zobaczymy co w nocy.
Słodkich snów
może naprawde cos w tym jest?ostatnio masz przecież trochę przezyc..dla Jasia zęby ida??dużo zdrówka!!!!!
 
ta gosia to mnie zawsze uprzedzi :cool2::-D:-D

:-p:-p:-p:-p:-p

WItam.
Byłam dzisiaj o neurologa. Neurologicznie jestem zdrowa. Już drugi lekarz wysyła mnie do psyhiatry sądząc ,że mam nerwice lękową. Ale czy to daje takie silne objawy fizyczne? Sama już nie wiem. Ciągle prześladuje mnie myśl ,że umieram :( Chyba faktycznie musze iść do tego specjalisty.
Przepraszam ale nie popisze dzisiaj. :(
Dziękuję za pamięć o nas.
Jasiek dzisiaj dobijał do ponad 39 stopni ale po lekach spada. Zobaczymy co w nocy.
Słodkich snów

podobno nerwica może dawać bardzo różne fizyczne objawy, tchu nie można złapać, wydaje ci się, że serce ci staje. Idź kochana, nie zwlekaj!!!
 
Emalia ja miałam raz taka sytuacje ze na tle nerwowym nie mogłam wypowiedzieć zdania!!moja ciocia swiadkiem, dostałam taka wiadomosc po której nie byłam w stanie mówić! to było straszne:wściekła/y:!!!próbujesz cos powiedziec a ci zdanie nie wychodzi...to w ogólnie nie do opisania..!chcesz powiedzieć a tak naprawde nie wiesz co mówisz... się powtarzasz, nie mozesz czegoś wypowiedziec.ta sytuacje zapamietam do końca zycia...:-(
 
planujecie jakiś wyjazd?
Ano:) Od 16 sierpnia jestem w Szczawnicy, ale krótko bo tylko 5 dni, mam nadzieję że choć pogoda będzie oki :)

WItam.
Byłam dzisiaj o neurologa. Neurologicznie jestem zdrowa.
To ważne że neurologicznie jest dobrze, ale szukaj dalej i może faktycznie sugestia lekarza jest dobra. Zdrówka dla Jasia
 
Ostatnia edycja:
jejku jaka jestem zadowolona z babskiego wieczorku

gosiu- jedź jedź, może się zarazisz:))) jak Ty to wszystko spamiętujesz, chyba sobie notatki robisz hehe

milka- ja chyba też do fryzjera po tym jak mu grzywkę spaprałam, a jak Eryczek zareagował? płakał? fryzrer strzygł nożyczkami czy golarką???


asencja- mi się Sebastian podoba:)) kojarzy mi się z takim mega przystojnym kolegą:))

olavip- dla Ciebie ogromny opiernicz!!!!! wiesz za co!!!!!

perfecta- nie wiem kompletnie o co chodzi z tą kreatyniną, mam nadzieję, ze to jakaś nic nie znacząca drobnostka

przepraszam ze nie poodpisuję ale juz padam, jeszcze po winku to już lepiej do łóżka pójdę hehehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka
Lusiak śpiocha , a ja czekam na P. z nadzieja na jakieś przytulank ;-) :-Di....bo wieki już ich nie było :-)...
koriander - bardzo się cieszę że |Lilcia dobrze zniosła podróz i że już korzystacie z urlopu.....Trzymam kciukasy za jutrzejsze oczywiście dobre wyniki Lilusi
perfecta - nie denerwuj się i nie szukaj niczego w necie bo to bez sensu...tylko niepotrzebnnie się zestresujesz.....Poczekaj na wizytę u lekarza....U nas też ostatnmio były wysoki poziom białych krwinek krwi i okazało się że to przez mega katar Poli.....
gosiagro - gratulują cudownego siostrzeńca!!!!
milusia - Ty pracusiu jeden....!!!!Zdolniacha
dorotka - szkoda że musieliście przerwać urlop no ale zdrowie Ignasia najważniejsze...Zdrówka dla niego i najlepszego z okazji rocznicy......
emalia - ja bym poszła do lekarza....Skoro aż takie masz napady to ja bym nie zlekała....dla Twojego dobra i dzieci....
eagle - jak tam gotowa na trójeczkę urwisów???? Hihihi....Jakieś mam przeczucie że będzie dziewuszka!!!!!
kahna - ależ miałaś przeżycia...>Współczuję....Nacierpiał się mały!!!! Zdrówka dla niego.....
avena - oby pogoda dopisała Wam na urlopie...Będe trzymać kciukasy!!!!

zyrraffka - i jak tam...Udało się "ciachnąć" Łukaszka z tyłu???? I jak spotkanko dzisiejsze!!!!
olavip - ej kobitko...uwazaj na siebie i fasolkę.....

no nic zmykam....Bo na rano do pracy....i nie wiem jak wstanę....Dzis spałam do 8.30 a moje dziecię do 9.30....więc jutro 5.45 mnie przeraża....no ale czekam cierpliwie....
....hehe właśnie przylazł mój stary!!!!!
Trzymajta się....Buziaki.....
 
Do góry