reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam :)
Michałek/Sebastianek macha ciociom z brzuszka :) Nie możemy sie zdecydować co do imienia :p

zyrraffka - jak było na plaży?? Łukaszek się moczył?
Kasiulka_1980 - jak dla mnie 100ml. picia dziennie, to sporo :) Mój też mniej wiecej tyle pije, ale nie wyglada, jakby mu sie chcialo więcej
eagle - przynajmniej jak już bedziesz hipopotamem, to nie bedziesz sie tyle pocic, co w lato :) Zaczęłam ostatnio czytać wrześniówki i się pocieszyłam, że nie tylko u mnie ciężko :p Ale w porównaniu do nich, to ja prawie nic nie robie :p
Jeżeli chodzi o termin, to w piątek ide do szpitala i mam nadzieje, że coś się ustali - mam nadzieje, że jak najszybciej :) O właśnie - czy cesarke możne zrobić w 38 tyg., albo wcześniej? Jak to u was było?
koriander - mam nadzieje, że ząbki szybko się przebiją i wszystko minie.
gosiagro - podaj wymiary chrześniaka :)
eagle - pewnie już za późno, jeżeli chodzi o obiad, ale ja tam na szybko robie gularz - kroje pierś kurczaka i do tego jakiś sos i ziemniaki lub szybciej kasza. Zajmuje ok. 15 min.

Sebastian:)
 
reklama
Witam

nie bylo mnie dawno ale podczytwyalam was czesto:) wiec wiem mnie wiece co sie dzieje:))

u nas lipiec byl miesiacem okropnym, bylam z juleczkiem w szpitalu oparzenie 2 stopnia dzieki Bogu nie buzki tylko ramienia ale tydz w szpitalu,:((( to bylo okropne jak on cierpiał;( sciagali martwice, ehhh pozniej przez tydz biegunka , poznie pogotowie w weeknd bo siusiak bolal, i wogole przez m-c nie odstepowal mnie na krok...ale dr mowil ze do m-ca minie i minelo ale musial mnoąc szok oparzeniowy...najgorsze byly w szpitalu kroplowy oparzeniowe 48 godz przy lozeczk:(( ahh ale minelo jest sierpien:) i nie dlgo wakacje bo przeloznone z sierpna...wiec dziewczyny gladzce jak najdalej co gorace:( julus oparzyl sie przy prababci ona codziennie biedna placze...ehhh wogole byl chlopiec 13 m-cy oparzyl sie przy pec kaflowym takimw kuchn, mial przeszczep skory na dlonaich, juz m-c jest w szptalu i jeszcze grozi mu przykurcz:((((ehhh mówie wam jak sie czlowiek napatrzy na chirurgi to Bog dziękuje ze dzieci zdrowe:)


mlusia co do wyników a nie miały katarku??bo maja wyniki co nie ktore lekko podwyzszone po jakies infekccji:) a zelazo i hemoglobna super:)

lena a gdzie pracujesz? nie martw sie 2 bedzie podobne do mamusi:)

reszte dziewczyn wybaczcie ale musze przeczycztac dokladnie.
 
witajcie wieczornie

najmłodszy dzieć śpi już, nieco starszy ogląda bajki, a ten najstarszy zbiera się do pracy
a ja mam chwilkę, choć chętnie położyłabym się kilka godz na spacerze plus plac zabaw mnie dziś wykończyły
acha na obiad była chińszczyzna zamówiona wkońcu a dla dzieci pierogi:tak: to tak na szybko

zyraffka udało się nieco ogarnąć mieszkanko, co do fryzury to wybieramy się jutro chciałam dziś ale szczepienie plus fryzjer to chyba by było zbyt dużo atrakcji

lena staram się ale moja dwojka plus remont = się doba za krótka
a miałam pytac wiadomo juz coś z terminem operacji Wiki

Asencja jak dla mnie Michałek:-)
co do terminu cesarki moja ginka umawia przeważnie na 1-2 przed terminem jeśli jest wszystko ok, jeśli dzieciak jest ułożony np w poprzek to nie ma co czekac dłużej aż się zacznie akcja porodowa czy cuś

a gdzie reszta dziewczyn?????? Perfecta i spółka????? meldować się tu szybko:-)
 
Cześc dziewczyny

Chcialam się tylko przywitać bo nie nadrabialam jeszcze bb. Niestety wczoraj w nocy wróciliśmy z Karpacza bo okazalo się że Ignaś ma anginę :( więc z urlopu nici :( Dodatkowo wychodzi mu ząbek. Tak się cieszyłam na ten urlop i wczoraj mielismy rocznię ślubu a spędzilismy ją w samochodzie:( ale co zrobić. Oby mały tylko szybko wyzdrowiał
 
CO do cesarki jeszcze, to ja 2 miałam wyznaczona na 5dni przed terminem na czerwca, ale julus sie pospieszył i przyszedł na świat 1 czerwca naturalnie, bo nie zdazylam jak zajechalam do spzitala to mialam 7 cm rozwarcia i julus byl zbyt nisko na cc, z czego bardzo sie ciesze, a od pierwszej cc nie minelo 2 lata brakowal m-c..balam sie jak cholera...bolalo jak cholera...ale teraz sie ciesze...
 
matko jak ja się źle czuję dziś... przecholowałam z robotą, pranie, okna, ogródek - na końcu jak powiesiłam firanki to myślałam,że się obalę:(((((
czytam was ale nic nie pamiętam i mało co rozumiem...
Kahna - straszne to co piszesz. Dobrze że z małym już lepiej! zdrówka dla niego!
Dorotka - jaka szkoda:( zdrówka dla Ignasia!
 
Dziewczynki - miała któraś u dziecka zaniżony poziom kreatyniny? Dzwonili do mnie ze mam się umówić z pediatrą... Jak spytałam czy bardzo złe wyniki to powiedziała że nieeee ale że musze skonsultowac poziom zaniżony kreatyniny... I do Jasnej ciasne nie mogę nic konkretnego znalezć!!! Bo raz piszą że nerka ( a ja zawał 3 stopnia) a raz że mięsnie i że niejadek a przecież on je dużo czasem 6 razy dziennie! Do wtorku muszę czekac na wizytę i chyba osiwieje ...
 
Dziewczynki - miała któraś u dziecka zaniżony poziom kreatyniny? Dzwonili do mnie ze mam się umówić z pediatrą... Jak spytałam czy bardzo złe wyniki to powiedziała że nieeee ale że musze skonsultowac poziom zaniżony kreatyniny... I do Jasnej ciasne nie mogę nic konkretnego znalezć!!! Bo raz piszą że nerka ( a ja zawał 3 stopnia) a raz że mięsnie i że niejadek a przecież on je dużo czasem 6 razy dziennie! Do wtorku muszę czekac na wizytę i chyba osiwieje ...
ja jutro odbieram wiec ci nie pomoge :-( ale nam wlasnie pod katem nerek badaja i krew i mocz wiec moze cos mi sie uda dowiedziec
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiulka z palca, dlatego tylko piski,bo z zyly zrobimy jak te wyniki beda zle...nie chcialam jej meczyc

gosiagro jedziesz teraz do siostry czy juz tam jestes? Ja zapomnialam ze w PL w szpitalu sie zostaje po porodzie :-) nas wyrzucili po 3 godzinach;-)



milusia a mialam stracha ze smycz gdzies na poczcie przepadnie :-) ciesze sie niezmiernie ze doszla mam nadzieje ze troszke sie przyda najlepiej zepnij ich razem ze soba tam z boku sa takie paski :tak:

Kasiulka cos pisalas o nieprzybieraniu, Lila tez malutko przybrala ale ogladalismy jej krzywa wzrostu i wagi i dokladnie w miesiacu w ktorym zaczela chodzic waga stanela w miejscu a nawet na wykresie lekko poszla w dol (powinna do swojego wzrostu za miesiac wazyc 11kg a ma 10,2kg) Moze u was tez ten sam powod, zwiekszona aktywnosc dziecka

Milka,konniczynka,Kasiulka podziwiam za takie dlugie cyckowanie, ja bym chyba nie dala rady, nawet jakby Lila nie gryzla, bo ciagle chciala ciuckac i strasznie sie czesto budzila w nocy :no:
 
Ostatnia edycja:
Do góry