reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

eagle - dzielny Tomaszek:tak::tak: a jak tam wizyty u logopedy i jak z jego słuchem?

zyrraffka - jak babski wieczór mija?

Asnecja - 3700g i 56 cm :-)

Kahna - aż mnie ciarki przeszły jak to przeczytałam:no: mam nadzieję, że szybko się zagoi, buziaki dla Juleczka

dorotka - właśnie dziś o ciebie pytałam, szkoda, że się urlop nie udał, odbijecie sobie innym razem, dużo zdrówka dla Ignasia

Perfecta - ja nie pomoge:-(

koriander - jeszcze jestem we Wro, jutro jadę do malutkiego szkrabika, boziu jaki on malusi :cool::cool::cool2:
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)
U nas wreszcie lato i wreszcie można poszaleć na dworze;-) Troszkę poczytałam....

Emalia -
kochana badaj się, by znaleźć przyczynę

Olavip - gratuluję!!!!!! Super wieści!!!! I nie szalej tak z tą pracą, musisz dbać o siebie.

Kasiulka
- sama morfologia może być z paluszka, ale żelazo musi być z żyły.

eagle - jak się czujesz? Ty kruszynka jesteś więc nawet w ciąży daleko Ci do hipopotamka!!!!!serio serio:)

Agast
- buuu, biedna Jagódka musiała niefortunnie upaść. Ale radzi sobie dzielnie:tak:

Gosiagro - gratuluję ciociu

Koriander - odpoczywaj:tak:

Asnecja -
Sebastianek:) Jak mój mąż:) Ja miałam zaplanowaną cesarkę w 39 tc właśnie z powodu ułożenia pośladkowego, a jak się później okazało - poprzecznego.

Kahna
- dobrze że wszystko się pozytywnie zakończyło, naprawdę niewiele trzeba do takich wypadków

dorotka
- zdrówka dla maluszka, kolejna rocznica będzie bardziej udana
 
Perfecta, ja pamietam ze julus albo nelcia miala u mnie zaniżona/podwyższona ( i sama nie wiem, musze znalesc wynik) kreatynine, ale oni to mieli po biegunce...tylko oni mieli w moczu...nie wiem gdzie twoj? czy z krwi czy z moczu, i po 5 dniach kazal dr zrobic jeszcze raz i juz bylo ok:)
 
Ostatnia edycja:
Perfecta, ja pamietam ze julus albo nelcia miala u mnie zaniżona/podwyższona ( i sama nie wiem, musze znalesc wynik) kreatynine, ale oni to mieli po biegunce...tylko oni mieli w moczu...nie wiem gdzie twoj? czy z krwi czy z moczu, i po 5 dniach kazal dr zrobic jeszcze raz i juz bylo ok:)

U nas we krwi Ale Jas w zeszłym tygodniu przed wyjsciem 7 ząbka miał biegunkę a raczej częste kupki kilka dni
 
Milusia normy podawane na wynikach sa dla doroslych wiec na nie nie patrz lekarz dopiero Ci powie co jest ok a co nie dzielni chlopcy

Koriander jak minela droga ?? Daj znac jak sie ma lili

Eagle dzielny maly pacjent !!!

Zyrafka ja bylam u fryzjera sama bym go nie ruszyla

Kahna ale Ci sie przytfailo dobvrze ze juz sierpien buziaki dla Julka:))

Dorotkade zdrowka szkoda ze sie urllop popsul

Olavip ty sie dziewczyno choc troche oszczedzaj, zadnych firanek

Perfekta Eryk ma ponizej normy kreatynine ale to moze wynikac z tgo ze nie wiesz ktore siuski zlapiesz obnizona kreatynina moze byc spoowdowana czestomoczem a badz tu madra czy zlapalas pierwsze siuski z rana raczej nie. Eryk mial badana kreatynine w krwi
 
Zapomniałam sie pochwalić jaki domek mają moje maluchy!!!:szok::szok: mówię Wam świetny!!:-D(w wykonaniu mojego 16l brata!!:-)) dziś robi jeszcze kukawkę:-D wiec jak skonczy to zrobie fotki:-) (komin wymiata:-D)
dawaj fotki:)
A na wynikach się nie znam i też z doświadczenia wiem by nie pytać dr google tylko zasięgnąć opinii lekarza...a chłopaki jak malowane, na pewno wsio oki
 
witajcie wieczornie

najmłodszy dzieć śpi już, nieco starszy ogląda bajki, a ten najstarszy zbiera się do pracy
a ja mam chwilkę, choć chętnie położyłabym się kilka godz na spacerze plus plac zabaw mnie dziś wykończyły
acha na obiad była chińszczyzna zamówiona wkońcu a dla dzieci pierogi:tak: to tak na szybko

zyraffka udało się nieco ogarnąć mieszkanko, co do fryzury to wybieramy się jutro chciałam dziś ale szczepienie plus fryzjer to chyba by było zbyt dużo atrakcji

lena staram się ale moja dwojka plus remont = się doba za krótka
a miałam pytac wiadomo juz coś z terminem operacji Wiki

Asencja jak dla mnie Michałek:-)
co do terminu cesarki moja ginka umawia przeważnie na 1-2 przed terminem jeśli jest wszystko ok, jeśli dzieciak jest ułożony np w poprzek to nie ma co czekac dłużej aż się zacznie akcja porodowa czy cuś

a gdzie reszta dziewczyn?????? Perfecta i spółka????? meldować się tu szybko:-)

Tak tak Wiki jedzie w niedziele do zakopanego...a na sali bedzie nie wiadomo iedy:(
 
ale sie dzis narobiłam...
cały dzien w kuchni!:szok::-D moje osiagniecia: obiadek, szarlotka, spagetti (wg Perfekci:-D), wyszorowana kuchnia9i wszytkie gary!!:baffled:) panie zrobione(tylko jutro musze powiesić i poskładac suche..:baffled:) i podłogi umyte:-) <pracuś>:-D

avena nie miałąm kiedy nawet fot zrobic, moze jutro?
kolenderka jak to 3h po porodzie??????????????????????!!!!!!:szok:(o dzieki za info, bo bym nie wpadła ze to po to żeby ich obu wpiać:-D)hehe szlejcie sobie kochana szalejcie, a Ewuńka niech podbiera małosolne póki sa:-D
Kahna Boże to straszne...:zawstydzona/y: dobrze ze juz lepiej...i oby maly nie miał teraz urazy do lekarzy...ja wiem jak to wyglada, bo leżałam z małym na chirurgii...to jest cos strasznego...
dorotkaszkoda że nici z urlopu, zdrówka dla Ignasia;-)
perfekciumilo że przemówiłas:-) co do wyników nie pomogę bo też mam ten problem, tylko nie czytaj"dr google"!!!:-D bo mozna zwariować
olavip Kochana spokojniej!!!chyba my dzis na wyścigi, która wiecej:-D uwazaj na siebie!!!
 
reklama
Milka bylismy w szoku jak Lila dobrze zniosla te 1100km :tak: Jechalismy dwa dni, jedyne marudzenie to pierwszego dnia jak sie sciemnilo i Lila dostala jakiegos ataku paniki w ciemnym aucie na autostradzie oslepiana przez samochody, wiec od razu zatrzymalismy sie na nocleg i bylo ok. Jutro postaramy sie wybadac co jest przyczyna tych goraczek (nam dochodzila do 39,5) i nagle przeszla, moze jakis stan zapalny..
milusia pochwal sie zdjeciami :tak:
avena a ty nie na urlopie?? cos pomylilam? chyba nadika pojechala..
dorotka zdrowka dla Ignasia!!!
zyraffko ja pamietam ze Kasiek strzyze Damisia pieknie golarka :-)
Kahna bardzo wspolczuje:-(, fajnie ze piszesz szkoda ze tak rzadko
gosiu ciesz sie kazda chwila z malutkim siostrzencem, milego pobytu !
Kasiek jak tam tiramisu? Polalas obficie amaretto???:-p
My dzis siuski lapalismy rano i byly duuuzo ciemniejsze niz te sprzed kilku dni lapane po poludniu, mam nadzieje ze to nic zlego nie oznacza :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry