reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Zyrraffko - hehe!!! oj żebyś wiedziała że takie małe a tak cieszy!!! uwielbiam twixy... ale już od tygodnia (nie licząc tortu urodzinowego) nie jem nic... poza słodzeniem kawki ;) a piwa nie lubię i bez chipsów mogę żyć, więc poradzę sobie!!! a brzuszki to ja muszę robić, bo mój brzuch wygląda jak jakiś mega grapefrut!!! żeby cellulit mieć na brzuchu... hmmm... nie dobrze!

Ja to bym w ogóle zrobiła sobie kilku dniową głodówkę, żeby żołądek się skurczył, ale mam migreny i jak tylko jestem głodna to od razu boli mnie głowa... :( moja siostra opowiadała mi o jej kumpeli która bierze jakieś tabletki na zmniejszenie apetytu i schudła już chyba z 20 kg!!! a ja tak nie lubię być głodna... tak ssie przeważnie na noc że masakra... ale dam radę!!! :) do końca wakacji MUSZĘ ważyć nie więcej jak 58kg... inaczej będzie źle... :(
 
reklama
Ja do 58kg to dojde chyba za sto lat, wiec sobie juz odpuscilam taki ambitny cel, ale tez sie super czulam z taka waga, chociaz jak wazylam 10kg wiecej to mi nikt nie wierzyl ze tyle waze, wiec pewnie mi jakies ukryte kiloski na mozgu zalegaja :-) A my popijamy winko maz dostal w pracy z podziekowaniem od zadowolonego studenta :-D
 
reklama
Do góry