reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

nadika- trzymam kciuki, oby nie było to nic groźnego

asencja- ja też tęsknię za pracą, musze sobie jakieś zajęcie w domu wynaleźć

a u filipa w paszy pojawił się 9 ząbek :) dolna, lewa czwórka :) a prawa lada moment też będzie :)

Gratulujemy ząbków. Matko już 4-ki. szok!!! :*
Dziękuje za trzymanie kciuków!!!!
My po wizycie. Okazuje się że w regionie panuje jelitówka i małego dopadła :( jest troszkę odwodniony ale pediatra powiedziała że powinien sobie z tym poradzić, przepisała nifuroksazyd, kazała dawać Lakcid a ze Smektą uważać bo dzieci często po niej wymiotują, no i ma pić marchwiankę która wogóle mu nie smakuje. Prawie wcale mi nie je, zrobiłam mu kleik ryżowy na wodzie dodałam do niego dżem z jagodami własnej roboty i zjadł kilka łyżeczek a teraz znów śpi. Mam nadzieję że leki pomogą i Natan szybko dojdzie do siebie. ostatnia kupka była w nocy więc może się poprawia.


Oj bidulek :( Zdróweczka życzymy i żeby z każdą minutą było tylko lepiej :*
 
reklama
dziewczyny!
Ile razy wasze dzieci pija mleko/kaszke na mleku?
u nas 06.,00, 17.00 i 19.30 (okolo) nie wiem czy dziecko roczne ma tyle pic mleka (pije po okolo 200ml) Nie podaje serkow, jogurtow bo maly ma skaze...
 
dziewczyny!
Ile razy wasze dzieci pija mleko/kaszke na mleku?
u nas 06.,00, 17.00 i 19.30 (okolo) nie wiem czy dziecko roczne ma tyle pic mleka (pije po okolo 200ml) Nie podaje serkow, jogurtow bo maly ma skaze...

Wiesz co najlepiej jakbyś spytała lekarza bo chyba dziecko z skazą mi sie wydaje ze wiecej powinno pic u nas nie ma skazy a Gaja teraz pije tak:
6-7
10
16
19-20
tak ok 240-260 ml
 
sporo pije...
U nas mleko pije tylko w nocy jak sie obudzi, a kaszke na wodzie je o 15 i 19.
Jakoś ciągnie mi sie strasznie dzisiaj - na spacerek nie wychodzimy bo mi za gorąco, tylko na balkonie bylismy chwilke. Teraz mały w końcu padł i mam chwilke dla siebie :)
 
Dziewczyny nie będace na watku zamknięty macie ochotę pomóc Elizie???
Organizujemy zbiórke, Zbieramy na mleko i pampersy !!!
Proszę o PW zainteresowane;)
 
boshhhhhhhhh ale gorąco................. Jakaś masakra:) akra akra:)
Kupiłam dzisiaj książeczkę FP dla Jasia na Dzień dziecka i wielkie wiaderko z akcesoriami do piasku:)
Teraz muszę jakiś jezdzik- chodzik na urodzinki zamówić. W weekend dostał huśtawkę :) taką samo stojącą tylko szkoda że nie samo bujającą:p:) Acha, zabawki się opłaca w realu Kochane kupować bo zwracają 30%
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko na chwilkę....bo nie mam dziś kompletnie czasu...ale koniecznie musiałam złozyć życzonka....naszym słodkim dziewczynom...Lilusi i mamie Lilusi - Majusi:

Kochane Pszczółki nasze wspaniałe....!!!!:tak:;-):tak:
Życzymy Wam razem z Polusią...
Aby każdy dzień Waszego życia był pełen radości,
by na każdym kroku towarzyszyły Wam same tylko dobre i piękne chwile....
Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia
te wieeeeelkie i te maciupkie nawet....
Niech ludzie którzy Was otaczają sprawią że na Waszym twarzach
zawsze będzie gościł piękny promienny uśmiech....:-D
Wszystkiego co najlpesze życzymy i mocno całujemy
i pozdrawiamy!
 
reklama
Cześć Dziewczyny jakoś nie mam weny na pisanie. Jakiś dół mnie dopadł przez to niejedzenie Łukaszka do tego ma gorączkę chyba przez ząbki i znowu cały wysypany, mam nadzieję, ze przez truskawki i szybko wysypka zejdzie.

gosiu, kasiuj- gratuluję ząbków

nadika, kasiaj- zdrówka dla maluchów\

lena- gratuluje Gajuni nowej umiejętności

i Kochanej Liluni oraz Koriander najwspanialsze życzenia :)))))i duuużo buziaków!!


Dziewczyny jaki jest schemat żywienia dla rocznego dziecka??
 
Ostatnia edycja:
Do góry