reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

1wITAM SIĘ PORANNIE!
Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Urodzin Tobie życzy ...
CIOCIA IZA Z MICHAŁKIEM
i dla jej mamusi
W dniu tak pięknym i wspaniałym
życzę Tobie sercem całym
moc uśmiechu i radości
lecz najwięcej pięknej miłości.
Niech Ci w takim dniu jak ten
wszystkie troski umkną hen.
Niech Ci w duszy cytra gra
te Życzenia składam Tobie...ja
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas nocka ciężka, Natek raz zwymiotował, raz zrobił taką srakę że aż przez pampersa przesiąkło :-( w nocy wypił z 250ml herbatki, rano dałam mu trochę mleka wypił 100ml no i niestety zwymiotował i zaraz zasnął, jak tylko się obudzi to jadę z nim do lekarza, jest bardzo osłabiony, widać że boli go brzuszek :-( mam nadzieję że coś mu przepisze i przejdzie bo nie chcę do szpitala.
 
u nas nocka ciężka, Natek raz zwymiotował, raz zrobił taką srakę że aż przez pampersa przesiąkło :-( w nocy wypił z 250ml herbatki, rano dałam mu trochę mleka wypił 100ml no i niestety zwymiotował i zaraz zasnął, jak tylko się obudzi to jadę z nim do lekarza, jest bardzo osłabiony, widać że boli go brzuszek :-( mam nadzieję że coś mu przepisze i przejdzie bo nie chcę do szpitala.
jejku współczuję:(
Ciekawe co to u Was się dostało:(
A moze gardełko???Bo Gaja przy gardle wymiotuje a sraczka moze od syropów???
TRZYMAMY kciuki za Natanka niech szybko ucieka od tych wirusów!!!!
 
Witam :)
W końcu nadrobiłam kilka ostatnich dni :)

Liza, nadika - zdrówka dla Mikiego i Natanka życze!
koriander - wszystkiego naj naj naj dla Ciebie i dla Liluni :)

My też mamy straszną biegunkę już od ponad tyg i walczymy różnymi srodkami. Przez ostatnie dni była jakby poprawa, ale dzisiaj znowu kiepsko. Przez to rozwolnienie zrobilo sie straszne odpazenie, ale juz sobie z tym poradziliśmy.
Zaczynam coraz bardziej tęsknic do pracy...siedzenie z małym jest fajne, ale monotonia już mnie dobija :/ A jeszcze co najmniej pol roku w domu....no, ale pewnie we wrześniu skończy się monotonia :)
 
Nadika- zdrówka dla Natanka, oby to nie było nic groźnego.Daj zna po powrocie. Trzymam kciuki.



Dla Kolenderki i Lilianki wszystkiego najlepszego, dużo zdróweczka oraz spełnienia marzeń. Wielkie buziaki od Jasia, Oli i Milki :*
 
Dziękuje za trzymanie kciuków!!!!
My po wizycie. Okazuje się że w regionie panuje jelitówka i małego dopadła :( jest troszkę odwodniony ale pediatra powiedziała że powinien sobie z tym poradzić, przepisała nifuroksazyd, kazała dawać Lakcid a ze Smektą uważać bo dzieci często po niej wymiotują, no i ma pić marchwiankę która wogóle mu nie smakuje. Prawie wcale mi nie je, zrobiłam mu kleik ryżowy na wodzie dodałam do niego dżem z jagodami własnej roboty i zjadł kilka łyżeczek a teraz znów śpi. Mam nadzieję że leki pomogą i Natan szybko dojdzie do siebie. ostatnia kupka była w nocy więc może się poprawia.
 
Dziękuje za trzymanie kciuków!!!!
My po wizycie. Okazuje się że w regionie panuje jelitówka i małego dopadła :( jest troszkę odwodniony ale pediatra powiedziała że powinien sobie z tym poradzić, przepisała nifuroksazyd, kazała dawać Lakcid a ze Smektą uważać bo dzieci często po niej wymiotują, no i ma pić marchwiankę która wogóle mu nie smakuje. Prawie wcale mi nie je, zrobiłam mu kleik ryżowy na wodzie dodałam do niego dżem z jagodami własnej roboty i zjadł kilka łyżeczek a teraz znów śpi. Mam nadzieję że leki pomogą i Natan szybko dojdzie do siebie. ostatnia kupka była w nocy więc może się poprawia.

Biedaczek:)Oby było lepiej!!!
 
reklama
Kochane ja tylko na chwilę, bo ślub i sesja pochłaniają mi cały czas, na domisr złego jak odpisalam to niechcący usunełam post i wszystko wcięło :-(
Więc tak na szybko to zdrowia dla naszych malutkich chorowitków! :tak:
Gratulacje z powodu nowcyh ząbków :tak:
Oraz dwieście lat i samych radosnych dni dla koriander i malutkiej Lili :-D:-)
 
Do góry