reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

trzecia:) Dzien dobry :-):-):-)

Ten mały potworek nie daje mi pisać. Jak tylko wezmę lapka to przychodzi i nawala mi w klawiaturę...
 
reklama
Witam i ja.
Wczoraj nie miałam weny na pisanie czuję się masakrycznie mimo antybiotyków całe szczęście że Michał w końcu zdrowy mam nadzieję że nie złapie nic znowu ode mnie
tak patrzę czy kasia się odzywała ale nie widzę
żyraffka gratki podwyżki i pustego mieszkanka
 
Dzień dobry:)))

agi- próbowałam reklamy i jego ulubione teledyski, nic nie pomaga:(

iza- szybkiego powrotu do zdrówka

zdec- nie dziwię się, ze nie masz siły, 3 razy butlę szykować w nocy, masakra jakaś, próbowałaś herbatką przepajać? moze powoli by się odzwyczaiła od mleka.

Łukasz dzisiaj wstał o 5:20, byłam załamana ale dałam mu butlę odłożyłam go do łóżeczka i zanął, spaliśmy do 7:45 :) jupiiiii
Moze dzisiaj przyjdzie jeździk już się nie mogę doczekać:)


kupiłam Łukaszowi nocnik ale jakoś nie moge się zabrać na wysadzanie go.

Czy Wasze dzieci już mówią? Mój Łukaszek narazie po swojemu nawija:))do tego lubi piszczeć

Największy problem sprawia mi przewijanie go, najgorzej jak jest kupka, ucieka mi wrzeszczy z ubieraniem jest podobnie w "locie" go ubieram.Nie wiem jak go nauczyć żeby leżał spokojnie. Moja koleżanka oopowiadała ze jej znajomej synek (trochę mniej niż 1,5 roku) podczas przewijania leży spokojnie na plecach raczki ma w górze i tak się przewijają, szok.


agast- jakoś nie mogę sobie wyobrazić Jagódki poptworka hihi, ona taka słodziutka:))
 
Ostatnia edycja:
ale tu dzisiaj cisza!:szok::-Dchyba wszystkich na spacery wywiało a my siedzimy w domku cholipka :-(
pokarzę wam najnowsze zdjęcia Michała ostatnie 030 [800x600].jpgostatnie 014 [800x600].jpgostatnie 027 [800x600].jpgostatnie 032 [800x600].jpgostatnie 002 [800x600].jpg
 
zyraffka-mi by sie chyba przydało rozstanie z moim na tydzień to może tez by sie te motylki od nowa poczuło:baffled:
eagle-oby oko sie szybko zagoiło:tak:
koniczynka-teraz juz zakwasów nie ma a ciało wygląda coraz lepiej mięśnie sie zaokrąglają i wszystko zamiast wisieć podnosi się do góry i kondycja juz coraz lepsza:-)

Piękna u nas pogoda słoneczko świeci super Zośka ma troche kataru ale to przez zęby idą dwa naraz i w nocy też się budzi z pięć razy cycek juz mnie boli od tych pobudek i usypiań przy cycu
 
reklama
czesc babeczki ;)
Kubus wreszcie usnal, od rana dawal popalic, wreszcie sie zmeczyl,

Kuba ma taki sliniak z pozytywka(swiateczną i gra kolęde), a teaz sie zaciął i od pol godziny gra mi "Jilgle bells" az mi uszy wiedna, zaraz to nadepne!!!!!!!!
przypomnialo mi sie ze dziewczyna z ktora lezalam na sali po porodzie spiewala w zeszlym roku swojemu dziecku "lulajże Jezuniu", a to byl czerwiec eh

rozmawialam dzis z kolezankaktora ma 1,5 roku roznicy miedzy dziecmi i mowi,ze tak jest najlepiejm razem sie bawia,
ciezarówki dziewczyny jak sobie radzicie??????????? jak dajecie rade biegajac z brzuchem za rocznym szkrabem????????? jest sie czego bac? prosze o rady, bo mysle intensywnie o drugim potomku ;)

nadika ehehehehe o to beziecie miec ksiedza w rodzinie;))))))))));) ciekawe co moj Kubus "wylosuje" ;)

ewelinka konniczynka dziewczyny,blagam powiedzcie jak to robicie, ze chce Wam sie cwiczyc, ratunku! jestem chyba mega leniem grrr a brzuch jak w 4 miesiacu, a teraz jak zaczelam łykac tabsy to mam taaaki apetyt, ze zjadlabym konia z kopytami i zagryzła trawa eh
 
Do góry