reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

pewnie nikogo jeszcze o tej porze nie ma bo i sobota a co tam....

Agi dzień pełen wrażeń, no pięknie a co jak się zyrafka pojawi i przeczyta o wszystkim Łukaszkowi?;-)
Perfecta dobrze że już ak szybko jesteś z powrotem, udało się wczoraj posiedzieć w ogrodzie bo nas jak wracaliśmy ze spaceru złapała burza, ale dzieciaki z tego najbardziej zadowolone były
ogromne gratki dla Jasia chodziarza - pierwsze co sobie pomyślałam o dorastającym Jasiu to to że zaraz Ci powie że wychodzi na imprezkę:-) ( nie wiem skąd takie skojarzenie)
lena dobrze że wyjaśniło się skąd ta temperatura oby teraz szybko ślady zniknęły, kobieto czy Ty masz jakieś turbo baterie gotowanie, mycie okien, Gajusia
liliti moje też uwielbiaja ogórki kiszone i to oboje
Lizka a jak u Ciebie sprawy się mają? mam nadzieję że nieco lepiej
mama kubulki wszystkiego najlepszego jaka okrągła liczba
avena super że Igusia tak świetnie sobie daję radę, tylko patrzeć jak zacznie biegać
koniczynnka do 11 :szok::szok::szok::szok::szok:, dla nas to już połowa dnia i u Tomka druga drzemka zaliczana

a czy pisałam Wam że podpisałam w końcu umowę w przedszkolu, więc klamka zapadła i Joasia idzie od września a już w połowie czerwca będziemy chodzić przez kilka dni w ramach adaptacji, juz mnie to przeraża:baffled:
 
reklama
Dzień doberek:)

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów!:)

Pewnie będzie piękna pogoda a ja dzisiaj na uczelni:((( A mała śpi...:)))
 
Dzień dobry,

na wakacje jedziemy do Darłówka:-) już się nie mogę doczekać:tak::tak:

avena - fajnie, ze Igusia coraz lepiej śpi, u nas różnie czasami wstaje o 5 a czasami o 7, gratuluje kroczkującej Igusi, my jeszcze czekamy na pierwsze kroczki;-) co do pracy to tak niby we wrześniu ale jak to będzie to się jeszcze zobaczy;-);-)

MagdaM - superowe zdjęcia Kacperka:tak: widać naleśniki bardzo mu smakowały:-)

emalia - w przyszłym roku sobie odbijecie

olavip - gratuluje ząbka

eagle - na pewno Asia poradzi sobie doskonale w przedszkolu, rozmawiałam ostatnio z psychologiem i mówiła mi ze 3 latka to idealny czas na pójście do przedszkola, bo dziecko wtedy tak na prawdę zaczyna budować relacje i potrzebuje kontaktu z rówieśnikami a nie tylko z mamą, ten czas który z nią spędziłaś był najważniejszy dla jej przyszłości przede wszystkim emocjonalnej, a jak długo planujesz być z Tomeczkiem? Powiedz mi jak sobie radzisz z dwójką, jakie były początki jak Tomuś się urodził? Czy Asia była bardzo zazdrosna? Jak ogarniasz spacery?

Agi - ta twoja Polcia widzę to mała flirciara:-)

Perfekcia - gratuluje synka biegającego!!! Mi się wydaje ze ten bunt jedzeniowy to na ząbki, nie martw się tak bardzo, na pewno zaraz przejdzie:tak:

kajdusia - żyjesz ty??:-D:-D

koriander - tęsknimy:tak:, chyba coś ci nie idzie ta kradzież neta od sąsiada:(

liliti - wróciliście już z wakacji? jak było??

Liza - czy trochę lepiej u was?

Lena - fajnie, że przyczyna gorączki ustalona:tak: wielki buziak dla gajusi:-)

konniczynka - 11:szok::szok: rozpieszcza cię ta twoja córeczka:-)

Klementinka - co u was? jak się czujesz?

hefi - jak zdrówko, wyzdrowieliście?

Sto lat dla Klary!!
 
Ostatnia edycja:
Cześć wam!

Wywołana przez gosiagro zgłaszam się :)
U nas ok... zdrówko dalej tak sobie. Mąż już doszedł do siebie chyba, ja jeszcze kaszle a mała na antybiotyku ale znosi dzielnie chorobę i już nam nie gorączkuje :) 2 dni spędziliśmy u babci więc mogłam odpocząć i dojść trochę do siebie. Teraz weekend zapowiada się burzowy wiec kurujemy sie w domku bo mąż ma wolne :) Mieliśmy iść na spacer do zoo ale przy naszym stanie zdrowia to może i dobrze że będą burze przynajmniej nie bedzie nam żal że piekna pogoda a my w domu siedzimy.
 
Witajcie dziekujemy za buziaki dla Gajusi szczególnie GOSIAGRO:)
Czy te co miały 3 dniówke smarowałylscie te krostki??
 
Dzień dobry!
Witam się sobotnio ja tylko na chwilkę zobaczyć co u was słychać
Michał dalej zasmarkany myślę że to jednak przez zęby K pojechał z danielem na korki więc mam chwilę czasu wieczorkiemrbimy grila ze znajomymi więc będzie miło przyjdą ze swoimi dzieciakam2i3 latka będzie małe przedszkole
perfecta wielkie gratki dla Jasia Michał dalej za rękę ma stracha sam się puścić
lena dobrze że wydało się co było Gai oby krostki szybko zeszły
 
Perfecta Jak się udał festyn? Czy ja nie wiem o jakiś egzaminach, jakie są przede mną? ;-)To ewela szykuje się do egzaminów dyplomowych;-)
A co do strajków głodowych, to Emilka chyba od urodzenia taki ma:-D A ostatnio zredukowała sobie posiłki do 3 dziennie, co nie przekłada się na ich wielkość. Obiadu dalej zjada ok.100g z dodatkiem garści ryżu preparowanego, kaszki na śniadanie i kolacji trochę więcej, może ok.200g (nie wie, ile się mieści w miseczce;-)). Mleka nie chce pić od wczoraj. Między posiłkami czasem zje jakiegoś wafla ryżowego i biszkopta. I nie mogę tego braku apetytu zrzucić na upały, bo u nas jest ok.16stopni:-p
hefi Zdrowiejcie szybciutko:tak:
izia Mmm, zjadłabym sobie kiełbaskę z grilla:-)
eagle Asi na pewno się spodoba w przedszkolu:tak: A ty będziesz miała trochę więcej czasu dla siebie:-)
Wszystkiego najlepszego dla Natalki i Klary!!!!

Dziś pobudka przed 7 i na razie żadnej drzemki, więc się za sprzątanie nie mogę zabrać:sorry2:
 
reklama
Do góry