reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Wszyscy chyba na spacerki wybyli bo taka cisza... a my siedzimy w domu, bo zaraz będzie padać... bleee... co za pogoda...

Zyrraffko
- ograniczony dostęp do BB?!!! toż to skandal!!! hehehe... ja jestem chyba od Was uzależniona, i jak by mi ktoś teraz internet zabrał to bym się chyba zapłakała!!! ;)
 
reklama
Polusi najpiękniejszego!

Koriander - łóżeczko fajowe.
Cobra - mieszkanko suuper. Spokojnie powoli się urządzicie:)
Kasiaj - :'( kurcze no... masakra jakaś:(
 
od niedzieli będę miała ograniczony dostęp do bb :-:)-:)-(straszne to będzie:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Oj nie fajnie, nie fajnie :(

ja nie bedde miala internetu od nast soboty,do prawie pazdziernika;/

A ty jak to sobie wyobrazasz? nawet sie nie waż!!!
no i ch.......... w poniedziałek idziemy na oddział już na badania, może nawet będzie biopsja szpiku robiona..............

Przykro mi i tulam Was mocno. Oby wszystko okazało sie pomyłką.
 
Dla Polusi najlepszosci:tak:

kasiaj-oj kiepsko kiepsko będziecie się musieli przemęczyć w tym szpitalu ale przynajmiej będie wszystko wiadomo jak porobia badania


A ja dziś wybieram się na fitnes wkońcu się zmobilizowałam i karnet wykupiony jak już zaczne to będe chodzić może troche się figura wkońcu poprawi:baffled:a i jeszcze mam dosyć karmienia cycem Zośka budzi się w nocy i ssie bez przerwy traktuje cyca jak smoka jak jej wyjme to się budzi pora się chyba za odwyczajanie nocne wziąść bo cycki mnie bolą po tyh nockach i niewyspana jestem
 
reklama
kasiaj :-( Co oni ci za bzdury gadają, mleko matki najlepsze nie mogłaś go niczym zarazić ani nie dożywić!!:wściekła/y:

Dla Polusi wszystkiego najlepszgo!!

koriander Ty to zawsze jakąś super okazję znajdziesz:p
 
Do góry