reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

U nas w dzień ciąg dalszy marudzenia, gorączkowania i płaczu, na szczęście teraz śpi, mam nadzieję, że i ta nocka będzie przespana. Na miejscu prawe dolnej jedynki mamy już chyba kreseczkę, ale jakoś tak mi się ona za nisko i za bardzo wewnątrz wydaje... No ale coś się tam dzieje... Z tego co widzę to druga dolna jedynka idzie prawie równolegle i górne też się pchają, więc mamy pełen zestaw niemalże na raz...:szok: Na dodatek przestała jeść, toleruje jedynie cyca i już mi się bardziej laktacja rozbujała....:baffled:
Czytam o tych śniadankach i się nadziwić nie mogę...
Czasem to w ogóle mam wrażenie, że watki pomyliłam i nie w tym miesiącu jesteśmy z Nelcią... Wasze dzieci śmigają już w butkach o konkretnych rozmiarach, przemierzają świat coraz częściej na dwóch nóżkach, zjadają niezłe rzeczy na śniadanko - aż im sama takiego urozmaicenia zazdroszczę...

Koriander - dopiero doczytałam, dobrze, że Mama już w domu, oby szybko wróciła do sił!
Cobra - powodzenia w pracy
Eliza - główka do góry, nie wpadaj w dołki, lepiej zaglądaj na BB
Klementinka - fajnie, że udało Wam się lekarza zmienić, oby się lepiej Jasiem zajmował. Zdrówka dla męża! A jak Twoje samopoczucie?
Krakowianko - buziaki i pozdrowienia dla Ciebie! Miło, że do nas zaglądasz!
Olavip - gratulacje dla jagody za pierwsze kroczki!
Perfecta - i jak tam kojec, wybrany już?
Gosiagro, Agi - doczytałam, ze u Was to jednak była trzydniówka, dobrze, że macie już ją za sobą, choć jak widać na BB nie jest to pewnik, że kolejnej nie będzie...
 
reklama
Koriander wlasnie te niemieckie parowy wszystkie maja min. 80% miesa, pewnie dlatego dzieciom mozna je dawac, a jak robisz paste z rybki?
ciesze sie ze mama juz wypoczywa w domu
Gosiu, Agi dobrze ze juz goraczki sie skonczyly, teraz krostki zejda i bedzie super

dzis Jas jadl z nami zupe koperkowa, az uszy mu sie trzesly tak mu smakowalo
robie z wedzonej makreli ktora mieszam z serkiem smietankowym typu almette, Lila bardzo ja lubi
A jak robisz zupe koperkowa do rosolku koperek czy taka bardziej ziemniaczana?

Lencja oby sie Nelci juz przebily zebuszki! Nie martw sie tak dieta i postepami innych dzieci bo masz akurat wspaniale i wyjatkowe dziecie w domu to nie zadne zawody a co do jedzonka to trzymam kciuki zeby kolejne nowe produkty mogly zawitac w waszym menu, probujecie czegos nowego wkrotce?

zdec kiedy sie pochwalisz Natalcia??? :-)
 
Witajcie dziekuje za zyczenia dla Ercia a ja skladam spoznione zyczenia jubilatom ktorych opuscialm no i dzisieszym :))

Nie zagladam w tyl bo i tak bym sie poddala

Zglaszam sie tylko melduje ze jestesmy cali i zdrowi tylko zabiegani niech juz sie skonczy kwiecien :)
 
Witamy się po weekendowo, widzę że było chorowicie, pracowicie i imprezkowo :)
jak się maja chorowitki? temperatury już pospadały? mam nadzieję, że wszyscy już zdrowi!

przygotowania i wielkie porządki przedświateczne widzę, że u wszystkich chyba, ech... człowiek się narobi a te 2 dni tak zlecą że aż żal... ja mam jeszcze mycie okien przed sobą ale tak mi się nie chce... zwłaszcza że te dachowe umyję a za chwilę jakieś paproki z komina i dachu i tak na nie siądą :/

Dziękujemy za życzenia dla Julianka, my z całego serca składamy najlepsze życzonka spóźnione i dzisiejsze :)
dla: Zosi,Eryka i Jagny, Damiana i Milenki, Soni, Gosi i Michałka!-dużo zdrówka, uśmiechów i cukierkowego dzieciństwa! :)

Emalia- duże masz to oczko? nas (znaczy bardziej moja mamę bo robię sobie osobny ogródek) czeka wymiana folii bo coś przedziurawiło, a oczko ma z 7m ... masakra wymieniać wszystko, tyle kamieni trzeba przerzucić :/ Wy murowaliście tak? A jakoś specjalnie? Nie popęka zimą?

Koriander-trzymam kciuki z całej siły, na pewno będzie dobrze!

Witajcie dziekuje za zyczenia dla Ercia a ja skladam spoznione zyczenia jubilatom ktorych opuscialm no i dzisieszym :))

Nie zagladam w tyl bo i tak bym sie poddala

Zglaszam sie tylko melduje ze jestesmy cali i zdrowi tylko zabiegani niech juz sie skonczy kwiecien :)

Buziaki kochana i zaglądaj częściej :*

Nam też przeciekało i mąż sie wkurzył, wyłożył plandeke, na to folie i dużo zaprawy i kamienie układał, dzisiaj "pofugował jeszcze pomiędzy kamieniami i teraz czekamy aż wyschnie :) Oby już było dobrze :)

Od razu przekaże ,że Lenka dała kompa do naprawy i nie wiadomo ile to potrwa :(

Lencja, Agi- zdrówka dla dzieciaczków
Koriander- super ,że operacja się udała i mamunia już w domku. Szybkiego powrotu do zdrówka jej życzę !!!

Krakowianko- fajnie ,że o nas pamiętasz. Zaglądaj częściej :*
 
koriander jestem choć niewiele czasu i sił ale obiecuje że się poprawię i widzę że kciuki znowu zadziałały:tak::tak:
perfecta dzięki chętnie skorzystam :-D:tak::tak::tak:
krakowianka super że sie odzywasz dla ciebie także serdeczne życzenia smacznego jajka i mokrego dyngusa i napisz co u ciebie
cobra chyba się wybiorę na zakupy do TESCO:-D:-);-)
lencja współczuję może to faktycznie ząbki
klementinka zdrówka dla męża
 
witam wieczorkiem,
popsztykałam się z mężem o jakieś pierdołyi jestem zła wrrrrrr... wkurza mnie ostatnio na maksa i dzisiaj wystaczyła pierdółka i kłótnia.. dobrze że zaraz idę spać :)

gosiagro, Agi dobrze ze sie wyjaśniło, i że to trzydniówka. Ja Natankowi niczym nie smarowałam wysypki i po trzech dniach zniknęla i skóra była gładziutka i czyściutka
klementinka - fajnie, że trafiłaś wkońcu na dobrą lekarkę, trzymam kciuki za zdrowie męża!! muszę spróbować z tą rybą wędzoną (mąż uwędzi pstrąga), a o serku nawet nie pomyślałam że można dawać, ja małemu na śniadanie robię często jajecznicę z całego jajka na maśle którą uwielbia
hefi - fajniusie zdjęcie :-)
Koriander - dobrze że operacja przeszła bez komplikacji, napewno będzie dobrze!!!
Lencja - każde dzieciatką rozwija sie w swoim tempie więc nie zamartwiaj się, mój Natan dopiero od niedawna zaczął raczkować gdzie inne dzieci już w 7-8 m-cu raczkowały. Masz super dziecko!! powodzenia w rozszerzaniu diety!!
krakowianko fajnie że się odezwałaś!!
Perfecta wysłałaś już kuriera dla mamy?? hehe
cobra powodzenia w pracy
Milka witaj :))
BButerfly nie przemęczaj się :) przygotowania do świąt pełną parą, mi też zostały okna do mycia na poddaszu - nienawidzę tego, tymbardziej że nie mamy wogóle zagospodarowanego poddasza i pełno tam brudu, kurzu i pająków :/
zdec jak gotujesz koperkową??

Spokojnej nocy :)
 
reklama
witajcie kochane moje

ja też jestem i melduję się cało i zdrowo ale tak jakoś czasu brak
w piątek wieczorem poświęciłam ponad 2 godziny na nadrabianie zaległości ale na odpisywanie już mi czasu brakło ( obiecuję poprawę)

męża juz od czwartku mam w domu i póki co jest dobrze - zabieg przeszedł pomyślnie, cały czas bierze dużo leków ( część z nich najprawdopodobniej do końca życie:baffled:), co dwa dni lub co tydzień robi badania, a 17 maja ma się zgłosić do szpitala na kontrole
póki co czuje się dobrze, ale niestety ta przypadłość lubi wracać ( za kilka, kilkanaście miesięcy ) wtedy jeszcze raz lekarze mogą spróbować z kardiowersja, przy następnych nawrotach niestety juz konieczny jest rozrusznik:-(
na razie jesteśmy dobrej myśli i oby tak jak najdłużej

z nowości u nas to dużo przedświątecznych porządków - na szczęście już za nami i zostało tylko to co na bieżąco plus jakieś małe zakupy i góóóóórrrraaaa prasowania
piękna pogoda to i ze spacerków dużo korzystamy
a w niedzielę byliśmy na chrzcinach małego Filipka u szwagierki

moje dzieciaki na szczęście zdrowe, Tomkowi przebiła się druga górna jedynka i przemieszcza sie wszędzie gdzie chce z prędkością światła i wstaje przy wszystkim i chce się puszczać - nie mozna z niego oka spuścić
acha i Asia dostała się do przedszkola:-)

to tak w skrócie, postaram się być na bieżąco

wszystkim chorującym maluszkom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i składamy najlepsze życzenia dla solenizantów

jak nakarmię Tomka to postaram sie ponadrabiać conieco
 
Do góry