reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Gosiu a jajeczniczke robisz z samego zoltka jeszcze czy juz z bialkiem? na masle?
u lekarza spoko, jest jeszcze maly gleboki szmer ale kazala odstawic wszystkie leki i inhalacje, organizm musi sobie z tym sam poradzic
gdyby zaczal bardziej kaszlec albo goraczkowac to jescze raz do nich
lekarza zmienilismy, nie podobalo mi sie ze od 2 miesiecy nie potrafila wyleczyc Jasia, i wreszcie lekarka miala dla nas czas, wysluchala wszystkiego co mialam do powiedzenia, nawet glupot typu co mam dziecku dawac na sniadanie
poprzednia ciagle w drzwiach stala i juz byla jedna noga u drugiego pacjenta

niestety moj maz jest chory, przewlekle, ciagle bolala go noga no i wyszlo co to jest
na razie 3 miesiace zwolnienia zeby podreperowac organizm, potem zobaczymy

jajecznice robię na masełku i daje już całe jajko, nie było reakcji na białko
fajnie, ze w końcu znalazłaś porządnego lekarza
bardzo mi przykro z powodu choroby twojego męża:-( a swoja droga to nie wiem co się teraz dzieje, ze tylu młodych ludzi choruje:-( właśnie muszę mojego pogonić bo już czas na kolejna tomografie:-(

eagle - a jak u was kochana???
 
reklama
cześć wam :)
Nie nadrobie was ale widzę temat jajek się pojawił... podobno trzeba juz dziecko przyzwyczajać do jedzenia i białka bo szczepionka która jest dawana po roku czasu jest na bazie białka kurzego (mąż był u lekarza z małą więc nie wiem o jaką szczepionkę chodzi a on oczywiście nie pamięta :/). Ale trzeba dawać żeby organizm nie odrzucił szczepionki.

U nas w porządku mała popołudniami ze mną a przed południem do ok 14 z babcią lub tatą więc jakoś dajemy organizacyjnie radę :)

My się pokażemy jako że dawno nas nie bylo :)

_DSC0561.jpg
 
Ja tylko na chwilkę....U nas też się wyjaśniło...trzydniówka...(chyba) bo narazie Polcię wysypało zwłaszcza na buzi i szyi.....Gorączk nie ma już cały dzień....
Gosiagro - dobrze że i u Was się wyjaśniło.....
klementinka - fajnie, że trafiłaś na porządną lekarkę...U nas to graniczy z cudem....i zdrówka dla męża....
hefi - fajnie Was widzieć, super wyglądacie :-)

Koriander - mocno zaciśnięte kciukasy!!!! MEGA MOCNO!!!!!!

A mam pytanko....Jak rozpoznać różyczkę od trzydniówki.....bo moja "pseudokoleżanka" już zdążyła namieszać mi w głowie że Pola ma jednak różyczkę....a nie trzydniówke....bo jej mała jak miała trzydniówkę to to to tamto śmego owego........wrrrrrrrrr
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko na chwilkę....U nas też się wyjaśniło...trzydniówka...(chyba) bo narazie Polcię wysypało zwłaszcza na buzi i szyi.....Gorączk nie ma już cały dzień....
Gosiagro - dobrze że i u Was się wyjaśniło.....
klementinka - fajnie, że trafiłaś na porządną lekarkę...U nas to graniczy z cudem....i zdrówka dla męża....
hefi - fajnie Was widzieć, super wyglądacie :-)

A mam pytanko....Jak rozpoznać różyczkę od trzydniówki.....bo moja "pseudokoleżanka" już zdążyła namieszać mi w głowie że Pola ma jednak różyczkę....a nie trzydniówke....bo jej mała jak miała trzydniówkę to to to tamto śmego owego........wrrrrrrrrr
Agi - Kochana różyczka to takie plamki czerwone po jakimś czasie zlewające się ze sobą i wyglądające jak czerwona plama na skórze. Zazwyczaj przy różyczce są powiększone węzły chłonne i to bym na twoim miejscu sprawdziła:) Z tyłu za uszkami na karku .
 
A po jakim czasie schodzą krostki po trzydniówce i czy można kąpać malucha jak są te krostki na ciele???????
Moja ma ewidentnie krostki!!!!!! Ze dwie plamki na czole ale na brzuszku i pleckach krostki....
 
Dziekuje wam kochane za kazda dobra mysl, juz po operacji rozmawialam z mama, nie bylo komplikacji, lezy juz w domu i dochodzi do siebie. Troche moge odsapnac, chociaz ciezko sie tak o kogos martwic na odleglosc, wolalabym przy niej teraz byc :-(

gosiu, Agi a wiec to jednak trzydniowka;-), u nas krostki zeszly drugiego dnia. Byly tylko na plecach, w pachwinach, i na brzuchu, na poczatku wyrazne kropki- krostki a potem zaczely sie zlewac jakby ze soba az calkowicie zniknely, niczym nie smarowalam i wykapalam Lile w ten dzien

Klementinka u nas jajko w calosci juz od prawie dwoch miesiecy, a wczesniej robilam omleciki lub jajeczniczki z samego zoltka. Jesli dajesz Jasiowi biszkopty to tam tez sa bialka wiec troszke pewnie juz go sprobowal :tak:Obecnie na sniadanie to wszystko byle nie kaszki, zjada jajecznice, paste z wedzonej ryby, chleb z maslem orzechowym, zolty ser, jakies dobre wedliny ale to rzadko uda mi sie dostac, parowki raz w tyg lub rzadziej ale tylko z jednego sprawdzonego zrodla gdzie miesa jest 80%, miseczka jogurtu z owocem - wszystko to zamiennie, a potem przed drzemka cyc ktorego juz od dluzszego czasu probuje wyeliminowac :cool:

Perfeciu ty to sie nasprzatasz odpocznij troszke, nogi do gory, ogorki na oczy, oliwka na dlonie i muzyczka w tle :-) ewentualnie gaworzenie Jasia

MagdaM a u was tez byla trzydniowka ostatnio jak pisalas Kacper mial 39 goraczki..? Zdrowka!

Kajdusia macie juz jakies plany na wakacje ? Wielki buziak dla Malgosi dzis konczy 10 miesiecy :szok::-D

eagle, MIlka, kpi, konniczynka, magdlaena79, co tak przycichlyscie dziewczyny??? avena sie ostatnio odzywala wiec jej sie upiecze :tak:
izia tez cos cicho czy mi umknelo?? Ale dla Michasia jej wielki buziak mimo to

U nas dzis nieziemski upal, pojechalismy z Lila na rowerach do znajomych a potem na bilans ladnie urosla i przytyla, idealnie potroi wage na swoj roczek a moze nawet i troche przekroczy jesli jej apetyt bedzie dopisywal :-)
 
Ostatnia edycja:
dzieki za pomysly sniadaniowe
musze tez zaczac wprowadzac bialko
Hefi pewnie chodzilo o szczepionke przeciw odrze, rozyczce i swince, juz dzis sie dowiedzialam ze szczepia na roczek
Koriander wlasnie te niemieckie parowy wszystkie maja min. 80% miesa, pewnie dlatego dzieciom mozna je dawac, a jak robisz paste z rybki?
ciesze sie ze mama juz wypoczywa w domu
Gosiu, Agi dobrze ze juz goraczki sie skonczyly, teraz krostki zejda i bedzie super

dzis Jas jadl z nami zupe koperkowa, az uszy mu sie trzesly tak mu smakowalo
 
Witajcie,

koriander kciuki zaciśnięte!! Doczytałam że dobre wieści:) Super;)

Dobrze że Maji i Polci już lepiej.

Perfecta co do kojca to mamy Berber jest super;) Aktualnie często stoi na dworze:)

magda_m ach te choróska się was czepiły:((((( zdrówka dla dzieciaczków:)

hefi a co pracujesz gdzieś? Super wyglądacie:) I jak mała już stabilnie stoi:)

Klementinka u nas zupa koperkowa to hicior:)
 
reklama
Do góry