reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Cześć dziewczynki
A co to tak dużo gorączkujących dzieci? Wiosna idzie, nie chorujemy , choróbska a kysz a kysz!!!
Koriander- wszystkie ciepłe fluidy wysłane do Torunia, i "zdrowaska" też poszła:tak: Bedzie dobrze!
No i się Gosiak obudził. Idę dalej sprzątać, troche w domu, trochę w ogrodzie, a na 16 do pracy.... Jak mi źle, ze nie mam dla Was więcej czasu :-(
 
Koriander - wszystkie pozytywne fluidy wysłane!!! Na pewno wszystko będzie ok!!!

Perfecta - aż mi ślinka poleciała na komputer czytając i tych twoich pysznosciach:tak::tak:

Klemetinka - daj znać jak po kontroli, u nas śniadaniowe menu to na zmianę kaszka, jajecznica, owsianka, chlebek

Madziu - biedny Kacperek:-( dużo zdrówka dla chłopców

emalia - cześć pracusiu;-);-)

olavip - gratulacje dla Jagódki:-)

krakowianka
- dla ciebie i twojej rodziny również najlepsze życzenia na te święta!

kreatorka - jak tam dietowanie idzie?;-)
 
Lena - dzięki:-)

Nie ma już temperatury, ale wiecie co pojawiła się wysypka na pleckach i klatce piersiowej, czyli trzydniówka:confused::confused:
Dziewczyny czy z tym się idzie do lekarza, smaruje się jakoś? wiem, ze wiele z was przez to przechodziło...
 
Hej

Sorry ze zamilkłam ale dola złapałam,
Miki marudny ciagle.... az nic nie chce sie pisac bo ciagle to samo... :-(

JAkby co zycze wam juz WESOŁYCH SWIAT!
 
reklama
Płatki owsiane zalane wrzątkiem ze zmiksowanym bananem i jabłkiem to u nas ostatnio hit :)
brzmi pysznie
perfecta nie pomoge :)) hehe
klementinka a z jakim serkiem dajesz chlebek??
olavip gratulacje dla Jagódki

ale dawno tu niepisałam, cały czas na zamknietym byłam :) bo tam mniej do nadrabiania :)
daje taki typu almette, maly to uwielbia
daje mu tez wedline z kurczaka albo indyka
pytalam dzis lekarki to mowila ze parowki jak najbardziej moze juz jesc, tylko niemcy chyba robia inne parowki niz w PL, takie bardziej z miesa
Dziewczyny wiem ze nasze trzymanie kciukow ma magiczna moc, moja mama ma za chwile operacje usuwania polipa z szyjki, pod narkoza, bardzo sie o nia boje, oraz czy nie wykryja tam niczego gorszego, prosze poslijcie troche dobrych mysli w jej strone strasznie to przezywam :-:)-:)-(
kciuki zacisniete, dobre fluidy i cieple mysli wyslane do Toronto, bedzie dobrze

Gosiu a jajeczniczke robisz z samego zoltka jeszcze czy juz z bialkiem? na masle?
u lekarza spoko, jest jeszcze maly gleboki szmer ale kazala odstawic wszystkie leki i inhalacje, organizm musi sobie z tym sam poradzic
gdyby zaczal bardziej kaszlec albo goraczkowac to jescze raz do nich
lekarza zmienilismy, nie podobalo mi sie ze od 2 miesiecy nie potrafila wyleczyc Jasia, i wreszcie lekarka miala dla nas czas, wysluchala wszystkiego co mialam do powiedzenia, nawet glupot typu co mam dziecku dawac na sniadanie
poprzednia ciagle w drzwiach stala i juz byla jedna noga u drugiego pacjenta

niestety moj maz jest chory, przewlekle, ciagle bolala go noga no i wyszlo co to jest
na razie 3 miesiace zwolnienia zeby podreperowac organizm, potem zobaczymy
 
Do góry