reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny co dajecie swoim dzieciom na sniadanie?
Jas zrobil bunt i kaszki nie chce w ogole jesc, a codziennie chlebek z serkiem to troche nudne, daje mu jeszcze gotowane zoltko
na urlopie mielismy sporo problemow zeby w ogole jadl, cos mu odbilo i tylko owoce mu wchodzily, nawet miesem gardzil
Płatki owsiane zalane wrzątkiem ze zmiksowanym bananem i jabłkiem to u nas ostatnio hit :)
 
reklama
Dzień dobry

u nas weekend dosłownie i w przenośni przesrany :-( Kacperek po antybiotyku przestał kaszlec ale nie przestał gorączkowac na dodatek w piatek pojawiła się biegunka :-( ja myslałam ze to od zębów, ale lekarz stwierdził ze to rotawirus :-( na szczęscie dzisiaj juz jest ok :-) ale po takiej ilosci ryżu, marchewki jagód i bananów co wepchnełam w Kacperka od piątku to bym sie załamała gdzyby dzisiaj te\z było rozwolnienie.
A wczoraj Szymek wstał rano i 39 stopni gorączki żadnych innych objawów :-( normalnie masakra jakas


Jak młody zasnie to postaram się nadrobić weekend na bb :-)
 
Witajcie:)
Perfecta Chicco:)
O to super ze gril wypalił:)Dzisiaj tez ma byc ciepło:)
Magda M chciałam pisac do Was na GG ale masz ciagle opid nie przeszkadzac:(
Gosiagro ale ozbacz jak za łóżko weszła;)
Eagle ...czekamy na wieści...
Agast dajesz takie błyskawiczne płatki??
 
Hejuś.

Witam po pracowitym weekendzie :)
Okna pomyte, z lekka posprzątane. Prań narobiłam tyle ,że przez miesiąc będę pasowała chyba że Percia do mnie wpadnie z pomocą :)
Oczko wymurowane z kamieni ( jak wlejemy wodę i wpuścimy rybki to będzie foto). Na podwórku rewolucja. He he. Może do komunii się obrobimy :)

Wszystkim gorączkującym zdróweczka :)

Agi, Gosia, - jak dzisiaj?
Eagle- co u was kochana? Jak mężuś?
Badiacka- a co u Ciebie, odezwij się kochana!!!
Lena- czemu ty moją synową za łóżkiem trzymasz??? :)
Cobra- miałaś fajny dzień spotkań :)
Magda- zdrówka dla Was!!!
Ciekawe jak tam Kasiek????


Wszystkirgo naj naj dla wczorajszych i dzisiejszych milusińskich :)
 
Gosiagro, Perfecta - wózek Coneco Traffic, tak sobie wszyscy chwalą tą firmę to zobaczymy. Ogólnie nie jest to najnowszy model ale co się z tym wiąże nie jest też najdroższy. Mi tam pasi bo ma wsio co mi do szczęścia potrzebne. Jest lekki, dość mały, mogę go rozłożyć nawet na płasko jak Jagoda uśnie, ma fajną budkę i to okrycie na nóżki i jest łatwy w obsłudze(jak ja załapałam w jeden dzień co i jak to serio jest łatwy w obsłudze:),mały po złożeniu, ma koszyk i kieszonkę. Faktycznie nie miałam zamiaru kupić, ale tak się zjeżyłam w sob na tego klamota(w sensie ten duży wózek), że weszliśmy do sklepu i kupiliśmy. Przymierzałam Jagodę do wózków innych firm, ale wyobraźcie sobie,że Jagoda już wyglądała jak ściśnięta sardynka w większości spacerówek!!A to przecież ma służyć powiedzmy nawet tam do 3 lat, to ja nie wiem co by było jakby urosła. A ten jest dość szeroki,że Jagoda ma prawo jeszcze w szerz urosnąć:-D zdjęcie na zakupowym
MagdaM-współczuję weekendu
w ogóle wszystkim chorym zdrówka!
no i najlepsze życzonka dla miesięcznikaków czyli Soni, Gosi i Michałka!
acha a my wczoraj otwarliśmy sezon grillowania:)

emalia - wy robicie oczko wodne a ja patrze nasze usunąć, albo jakoś opłotować bo mam stracha..

 
Ostatnia edycja:
Hejuś.

Witam po pracowitym weekendzie :)
Okna pomyte, z lekka posprzątane. Prań narobiłam tyle ,że przez miesiąc będę pasowała chyba że Percia do mnie wpadnie z pomocą :)
Oczko wymurowane z kamieni ( jak wlejemy wodę i wpuścimy rybki to będzie foto). Na podwórku rewolucja. He he. Może do komunii się obrobimy :)

Wszystkim gorączkującym zdróweczka :)

Agi, Gosia, - jak dzisiaj?
Eagle- co u was kochana? Jak mężuś?
Badiacka- a co u Ciebie, odezwij się kochana!!!
Lena- czemu ty moją synową za łóżkiem trzymasz??? :)
Cobra- miałaś fajny dzień spotkań :)
Magda- zdrówka dla Was!!!
Ciekawe jak tam Kasiek????


Wszystkirgo naj naj dla wczorajszych i dzisiejszych milusińskich :)

Ona szogun sama tam wchodzi a póżniej płacze bo wyjsc nie moze;(
 
ale piekny poranek
Jas obudzil sie o 7:30 i juz nie dal nam spac ale to nawet dobrze bo mamy mase spraw do zalatwienia
najpierw musze isc z nim do lekarza do kontroli czy oskrzela juz czyste, nadal kaszle wiec pewna nie jestem
chyba przejdziemy sie na pieszo bo pieknie slonce swieci
czas wziasc sie tez za porzadki swiateczne a na razie jestem zasypana praniem, cale otrby z wyjazdu do wyprania
potem bedzie prasowanie, juz sie ciesze

Dziewczyny co dajecie swoim dzieciom na sniadanie?
Jas zrobil bunt i kaszki nie chce w ogole jesc, a codziennie chlebek z serkiem to troche nudne, daje mu jeszcze gotowane zoltko
na urlopie mielismy sporo problemow zeby w ogole jadl, cos mu odbilo i tylko owoce mu wchodzily, nawet miesem gardzil

U nas owsianka z bobowity:)
 
acha zapomniałam Wam napisać! Jagoda w sob zrobiła całkowicie sama pierwsze 3 kroki! Wczoraj też, ale widać że się boi jeszcze popędzić na całego, bo najwyżej 3-4 kroczki sama robi, a jak coś jest dalej to na czterech zasuwa.
 
reklama
Do góry