reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Na razie jest 37,0 ale 2 godziny temu dostała calpol (bo jak wstała ze spania było 39,0)więc pewnie jeszcze on działa....Dzięki za zainteresowanie dziewczyny.....
Mnie chyba też coś łapie ....bo głowa mi pęka....A jeszcze jutro mam ten ważny dzien w pracy.....ale chyba nie pojdę na ta kolacje klienta bo przecież Poli nie zabiorę....(mam nadzieję że ten facet zrozumie)...
Gosiu - a jak Maja????? Mam nadzieję że chociaż ona lepiej....

Aha mam pytanko:
Dziewczyny, których dzieci miały gorączkę...kąpałyście wtedy dzieciaczki....i jeśli tak to w jakiej wodzie...chodzi mi o temeraturę wody....Czy była chłodniejsza niż zawsze???? I np. niższa troszkę od temperatury ciała dziecka????

ja niestety nie mierze temp wody,zawsze leje na ''oko'' sama nie wiem jaka ma temperature
 
reklama
Dziękuję za odpowiedzi :-)
Polcia wykapana, najedzona i śpi....Mierzyłam jej tempkę parę minut temu i nnie było gorączki...tzn wciąz 37 ale to chyba ok...
lencja - oby jak najszybciej odeszła gorączka w niepamięc...i oby to była oznaka wychodzących ząbków....
koriander - kasiek może napisała czy dolecieli cali i zdrowi?
 
Druga :)
Agi - dobrze, ze już nie ma gorączki :) Pewnie temp. była przez ząbki.

Zapowiada się fajna pogoda dzisiaj :) W końcu jakiś ciepły tydzień :)
Miłego dnia!
Wszystkiego naj, naj, naj dla Soni, Gosi i Michałka!
 
Yupiii witam się w doskonałym humorze, bo Majusia nie ma już gorączki:-):-):-) wczoraj rano dostała ostatni Nurofen do wieczora już temperatura nie wzrosła była na poziomie 37,3, w nocy trochę się budziła, ale rano wstała już z normalną temperaturą i widać, że humorek ma lepszy:tak::tak: wrócił mój aniołek:-):-) ale się cieszę:tak: dziękujemy wszystkim za życzenia zdrówka!!!

Agi, Lencja - jak u was??? mam nadzieję, że też już przeszło:tak:

koriander - gratuluje Lilusi nowego bolidu:-) ale i tak pewnie woli bolidek rowerkowy niż samochodowy;-)

olavip - fajny ten wózek, a co to za model?

Lena - widzę, że Gaja sie w chowanego bawi:-)

Sto latek Dla Michałka, Małgosi i Soni!!!
 
Dzień dobry!
Agi - Kochana jak Polunia?? Mam nadzieję że gorączka mniejsza już. Bidulka. Ściskam Was mocno!!!
Gosiu
- A jak Majusia dzisiaj????? Was też przytulam mocno!!!!
ŻYCZĘ ZDRÓWECZKA DLA DZIEWCZYNEK!!!
Kolenderko - I jak fotelik? Pasuje???
Klementinko- :* Super że wyjazd się udał i super że znów z nami jesteś !
Emalia - Jak się masz Kochana??? Pewnie w weekend ogrodowe szaleństwo było ?:)
Cobra - ale miałaś wczoraj "gwiazdowy" dzionek:p:p:p Frytki:????? Ło matko Ja to chyba na zawał by zeszła :):):) Ale ja to z tych nadopiekuńczych:)
OlaVip- Jak dzisiaj Jagódka? Zdróweczka dla niej !!!! A pochwal się jaką spacerówkę kupiliście , bo ja szukam , szukam i znalezć nie mogę:) W zasadzie zastanawiam się nad Mamas &Papas ale troszke mnie ciemne kolory zniechęceją. Ostatnio się na Delti Dot napaliłam , tylko nie wiem czy nie będzie za ciężki
Lenka- Jaki fotelik kupiliscie? Jak Gaja się czuje? Ma dalej kataerek?
Izia- Super że juz koncówka z łazienką. Jak chcesz to mogę pomóc w pożądkach bo ja już wszystko mam porobione:):):)
Gosia-
doczytałam!!!! Super że Majusia wraca do zdrówka!!!!! Może to zębolki!!!
Agi- Kochana jak Ty się czujesz bo doczytałam ze Ciebie tez coś bierze????
Eagle - KOCHANA NAPISZ CO U WAS
Ciekawa jestem jak Kasiek
Ja weekend zaliczam do udanych:) W sobotę zakupki spożywczo- lumkowe:p Kupiłam Jaskowi 9 super ciuszków:) W tym np. jeansowa kurteczka Mexx:) A mamusia sobie trzasła jeansy za 5złotych:p i tunikę w kratkę w stylu folk:) za 4 złote , jeszcze z metką była:):):) No i w sobotę dosprzątałam do końca:) więc już mam na święta pożadeczke w szafach komodach itp:) A w niedzielę grilowaliśmy od 13 do 17 30:) Nażarłam sięęęęę:p Ale bez chleba , bez chleba:) Zrobiłam boczek z żeberkami w sosie slodko- ostrym z grila :) Skrzydełka , które marynowały się w jogurcie z czosnkiem , curry , imbirem i skórką z cytryny:) do tego sałatka z dodatkiem mięty:) Fajnie było:) przyjechał nasz przyjaciel (chrzestny Jaśka)
 
reklama
ale piekny poranek
Jas obudzil sie o 7:30 i juz nie dal nam spac ale to nawet dobrze bo mamy mase spraw do zalatwienia
najpierw musze isc z nim do lekarza do kontroli czy oskrzela juz czyste, nadal kaszle wiec pewna nie jestem
chyba przejdziemy sie na pieszo bo pieknie slonce swieci
czas wziasc sie tez za porzadki swiateczne a na razie jestem zasypana praniem, cale otrby z wyjazdu do wyprania
potem bedzie prasowanie, juz sie ciesze

Dziewczyny co dajecie swoim dzieciom na sniadanie?
Jas zrobil bunt i kaszki nie chce w ogole jesc, a codziennie chlebek z serkiem to troche nudne, daje mu jeszcze gotowane zoltko
na urlopie mielismy sporo problemow zeby w ogole jadl, cos mu odbilo i tylko owoce mu wchodzily, nawet miesem gardzil
 
Do góry