reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

A ja wlasnie wrocilam z zakupow i sobie poprawilam humor slicznym cieplutkim sweterkiem a la bolero. Na ciaze jak ulal, ale i teraz swietnie stoi. Za jakies dwa trzy tygodnie zaczne szukac spodni, poradzcie jak je kupowac? W normalnym rozmiarze czy juz troche wieksze?

Ja kupiłam w rozmiarze który teraz mam;-) Zakładam że urośnie mi tylko brzuszek, bo w dodatku kupiłam dwie pary rurek:tak:
Ale jeszcze stanowczo za duże, bo w brzuchu jak je ubiorę to w momencie gdzie zaczyna się pas ciążowy mam załamanie straszne i to strasznie widać, dlatego zanm ubiorę te spodnie to jeszcze trochę czasu minie:-D
A z poprzedniej ciąży mam rybaczki, jak ulał będą do kozaczków i na wiosenkę o ile się w nie jeszcze wcisnę:)
 
reklama
Dzieki zdec, kpi, gosia :tak:

Ja mam chyba tendencje do szybkiego tycia w udach i :zawstydzona/y: tylku, boje sie troche ze mi pozniej do polowy te spodnie sie wcisna :shocked2: Ale moze mnie tylko fantazja ponosi, cos trzeba bedzie kupic
 
Dzieki zdec, kpi, gosia :tak:

Ja mam chyba tendencje do szybkiego tycia w udach i :zawstydzona/y: tylku, boje sie troche ze mi pozniej do polowy te spodnie sie wcisna :shocked2: Ale moze mnie tylko fantazja ponosi, cos trzeba bedzie kupic

To może narazie się wstrzymaj. Ja w poprzedniej ciąży brzuszek dostałam właściwie dopiero koło 4 - 5 miesiąca. Śmiali się ze mnie w pracy że ja ciążę to chyba noszę na plecach;-) A do tego 4-5 miesiąca spokojnie chodziłam w normalnych dżinsach, chociaż wcale nie są za luźne:rofl2:
 
hej
ja tez juz po wizycie
maluch ma 2,25 cm i wedlug usg jestem dwa dni dalej w ciazy
jeszcze tak nie fika jak Wasze ale mnie i tak rozczula widok bijacego serduszka
a krwiaczka prawie nie ma wiec wszystko ok
nastepna wizyta za miesiac
 
już jestem :-)

pytałyście o cytologie, mnie na pierwszej wizycie lekarz zapytał,kiedy była robiona, bo robi się co trzy lata, jeśli wychodzi,ze jest ok, a jeśli były jakieś problemy to częściej, ja miałam robiona trzy miesiące po urodzeniu i była w porządku więc teraz mi nie zrobił lekarz

hefi, gosia- gratulacje, kolejne dobre wieści na forum:-):-):-)

a co do ubrań to w pierwszej ciąży utyłam tylko w brzuszku, a że było przez większość czasu ciepło to chodziłam przeważnie w sukienkach, a teraz troszkę mi przybyło tu i ówdzie, więc musiałam troszkę zainwestować w garderobę, ale co tam sobie będziemy żałować, przecież w ciąży tez możemy pięknie wyglądać:-):-):-)
 
reklama
Klementinka super !:-D Ciesze sie ze krwiaczek sie wchlonal, a fasolka ma na swoj wiek bardzo prawidlowy rozmiar :tak:

Paulka dobrze ze mowisz o tej cytologii bo sie przymierzalam zeby robic a mialam rok temu robiona i bylo ok. Wiec jedno badanie mniej :tak:
 
Do góry