reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Matko u mnie masakra jakas z małą wczoraj marudna usnąć nie chciała gryzła mnie w cycka zagryzała dziąsła dziś od rana jeszcze gorzej wyła od 8 do 10 dopiero jak jej dziąsła posmarowałam to usneła i poszła z babcią na spacer jeszcze katar jej sie zaczął mam nadzieje że to wszystko od zębów i jak wkońcu wyjdzie będzie troche spokoju:no:

Najlepsze życzonka dla Milenki,Julianka,Alanka,Damianka!
emalia-super fotki i jaki fajny pojazd ja mam taki rowerek po Marysi musze chya go wyciągnąć i zobaczyć czy się nadaje,zgadzam się co napisałaś o tych puzzlach nie wierze w te wszystki pierdoły co tam o nich piszą ja mam pod matą rożłożone i jest ok
nadika-niezła baba!
koriander-te koraliki o których piszemy to pandora, beads,trollbeads zbiera się je na bransoletke np tu możesz sobie zobaczyć o co chodzi http://www.pandora.net/pl-PL/jewellery/collections/moments
 
Dzien dobry
U nas po pieknym weekendzie szarobury poniedzialek :growl: I od razu podobny humor sie wlaczyl...

Kajdusia
mialam zapytac jak u ciebie z praca, od razu na caly etat wracasz czy na dwa? A jak z opieka dla Malgosi sie ulozylo?Mam nadzieje ze wszystko pojdzie gladko
Ewelinka
ale ladne..hihi nie dziwie sie ze uzaleznija, ale drogie skubance ze hoho:-D
Ola fasola widze nowe zdjecie w suwaczki? Bardzo ladne :tak:
Agast moze podskocz tutaj pospacerujemy po parku :-p ja zawsze chetna
 
hejus, moj maly tez marudny byl w nocy usnal dopiero po 23 masakra z nim byla.

A ja dzisiaj umieram z bolu z @ :-(, a musze isc jeszcze na poczte :sorry2:nie chce mi sie i do up podpisac liste zbawienia :rofl2:
 
reklama
Witam się i ja;-)

U mnie pogoda super!!! Nie chcę już zimy!!!;-)

Siedzimy sami dzisiaj i już Alan mnie "woła", a myślałam że chociaż kawkę spokojnie wypiję...ehh
 
Do góry