reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

No to ja już mówie dobranoc:) mam ambitny plan wyspac się - tylo zamopniałam powiedziec o tym Oskarowi:)))
Kolorowych snów
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Adorea :) Witamy w naszych skromnych progach :)

Twardy-Przepraszam Cie , ale czemu masz taki dziwny nick? To mi sie bardziej z forum zapaśników albo KSW kojarzy. Tak w ogóle to skąd jesteś , ile masz lat, czym się zamujesz zawodowo?
 
podeprzeć się nie da.Podbierałam go jak był maleńki ,jak miał miesiac .Wtedy już najpierw ramionami rzucał w bok a potem dupą i nogami i tak się przesuwał bo nienawidził boku.Jak do niego przychodziłam to spał sobie na pleckach wesoly ze mu się udało przewrócić.Teraz coś mu się odmieniło i tylko chce na boku a niestety w nocy przewraca się na brzuch z głową w materacu.W dzien jak chce głowe tak połozyc sobie na chwile to też tak robi.


Ja tez wAM mówie dobranoc bo o 5-6 bedzie pobudnka to samej 9


Twardy mam od twardej macicy bo mnie calą ciaze przesladowała.Juz chcialam sobie ten nick zmienić dawno ale chyba się nie da tak.Mam 23 lata jestem z rzeszowa.Studiowałam ekonomie ale teraz od lutego wracam z urlopu i ide na zaoczne
 
Ostatnia edycja:
podeprzeć się nie da.Podbierałam go jak był maleńki ,jak miał miesiac .Wtedy już najpierw ramionami rzucał w bok a potem dupą i nogami i tak się przesuwał bo nienawidził boku.Jak do niego przychodziłam to spał sobie na pleckach wesoly ze mu się udało przewrócić.Teraz coś mu się odmieniło i tylko chce na boku a niestety w nocy przewraca się na brzuch z głową w materacu.W dzien jak chce głowe tak połozyc sobie na chwile to też tak robi.


Ja tez wAM mówie dobranoc bo o 5-6 bedzie pobudnka to samej 9


Twardy mam od twardej macicy bo mnie calą ciaze przesladowała.Juz chcialam sobie ten nick zmienić dawno ale chyba się nie da tak.Mam 23 lata jestem z rzeszowa.Studiowałam ekonomie ale teraz od lutego wracam z urlopu i ide na zaoczne

dobra jestes;)
 
reklama
Boszzzzzzzzzzzzzzzz ale tu produkcja , a jak ja dzisiaj miałam tyyyle czasu to gdzie byłyście? Phiii a teraz muszę liste zakupów zrobić i czasa brak a Wy tutaj jak robocupy:p:p:p
Witam nowe Mamusie!!!
Lenka - straszne to z tym sąsiadem:( Niestety do póki nasze społeczeństwo świadome nie będzie że jak ktoś złamie noge czy ręke na oblodzonym chodniku to może pozwać właściciela , doputy niestety będziemy mieli takei lodowiska i tragedie jak dzisiaj:(:(:( U nas do tej pory jak spadnie śnieg na pół ulicy tylko my JEDYNI odśnieżamy chodnik. Nie mówiąc już o ulicy , pamiętacie na pewno moją historię ze śmieciarą... Brak słów. Troszke się poprawiło od czasu kiedy zadzwoniłam i uświadomiłam gminie i Panu inspektorowi przez komórkę jakie prawa mam ja a jakie oni i ile to może ich kosztowac , to jak tylko opad jest od razu pługi szaleją , ale niestety tylko u nas na ulicy , wszystkie boczne śnieg po kolana! Ech znów się zdenerwoawłam ...
Anik - udanego Wspania się!
Twardy - To co piszesz Kochana mi krew w żyłach zmroziło. Ja bym nie dała rady zasnąć jakby Jaś mój w nosem w materacu spał:) Ale ja jestem nienormalna bo do tej pory potrafię obudzic się w środku nocy i sprawdzić co u niego. Nie wiem jak i co Ci poradzić...
Milka , mój Jaś też bez wstawanta nocnego:)

NAJSERDECZNIEJSZE ZYCZENIA DLA KACPERKA I KRZYSIA!!!!!!
DUŻO ZDRÓWKA, RADOŚCI I UŚMIECHU NA BUZIUNI!
 
Do góry