reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Lilianko i Zuzanko najlepsze życzenia z okazji skończenia 7 m-cy:-D:-D

ALE TUTAJ DZISIAJ SYLWESTROWO IMPREZOWO:-D:-D:-D

RÓWNIEŻ KOCHANE SKŁADAM NAJLEPSZE ŻYCZENIA NOWOROCZNE, BY NOWY ROK 2011 BYŁ ROKIEM SZCZĘŚLIWYM DLA NAS I NASZYCH RODZIN A PRZEDE WSZYSTKIM NASZYCH POCIECH, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ NASZE MARZENIA A KAZDY DZIEŃ BYŁ ZALICZONY DO TYCH UDANYCH I RADOSNYCH!!!!
SZCZĘŚCIA, SZCZĘŚCIA I JESZCZE RAZ SZCZĘŚCIA!!!!!!!!!

BUZIAKI DLA WAS !!!!
 
reklama
Ja również wam życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku no i dzisiaj szampańskiej zabawy!
My już z małą sylwestra zaliczyłyśmy, bo byłyśmy na rynku a tam były próby:)
A tymczasem zaraz jeszcze na ostatnie zakupy i mam nadzieję że coś uda mi się w kuchni zrobić, bo znajomi do nas wpadają wieczorkiem:) Koleżanka ma 5 dni do terminu, ale mam nadzieję że nie będzie chciała dzisiaj urodzić;P
 
jak tu miło szampańsko i sylwestrowo się zrobiło

ja nie przygotowuje nic, nie chce mi się

także przyłączam się do życzeń
Wiem - to jest dla Was szok, że znowu mamy Nowy Rok!
Niech będzie radosny, niech się zacznie mile,
i niech Wam przyniesie same szczęśliwe chwile.
Niech moje życzenia, spełnią się co do joty.
Niech ominą Was kłopoty.
Bóg da wszystko co potrzeba, poprowadzi wprost do nieb
a!

k107.gif



oraz samych uśmiechów dla 7 miesięczniaków Zuzi i Lilianki
 
A ja mam dziś ponury nastrój, a przyjaciółka nie odbiera telefonu i pogadać sobie nie mogę :-(
Oby następny rok był lepszy.
Chyba zapiszę tu postanowienia noworoczne, to może łatwiej będzie ich dotrzymać ;-) Te najważniejsze: pójść do pracy, wrócić do dawnej kondycji, zabrać się za pisanie prac :-)

Drogie czerwcóweczki wszystkiego najlepszego w nadchodzącym kolejnym roku :-) Oby był lepszy, dzieci jeszcze grzeczniejsze, a postanowienia i życzenia noworoczne, żeby się spełniły :-)
Lilianko i Zuzanko dla was gorące uściski w dniu waszego małego święta :-)
 
logosrv.aspx


Wszystkiego najlepszego, Sylwestra udanego,
kolorowych fajerwerków i romantycznych spacerków.
Oraz zwariowanej balangi i siły do podnoszenia sztangi.;-)
Rok się już kończy, rok się zaczyna,
otwórzmy więc nową butelkę wina
i razem wypijmy za nasze zdrowie aż się zakręci nam w głowie...!

szczesliwego_nowego_roku_2062.gif


Daj ludziom wiary...
Idź już Nowy Roku...
Tak mówi Rok Stary...
I znika...
ze łzą w oku...


OFERTY-SYLWESTROWE_large.jpg


i duzio zdrówka dla dzisiejszych solenizantek :-) :tak:
 
reklama
Do góry