reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
witam was moje drogie w tym szczególny dniu w ostatni dzień roku chciałabym złożyć wam
NAJLEPSZE NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA ZDROWIA SZCZĘSCIA POMYSLNOSCI SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ I OBY TEN NADCHODZĄCY ROK BYŁ LEPSZY NIŻ TEN MIJAJĄCY DLE WAS I WASZYCH BLISKICH
życzy Iza z rodzinką
 
lena a powiedz ty mi jak zrobić trzy kolorową galaretkę żeby kolory się nie pomieszały, wiesz?
ale w czym chcesz zrobic??w szklankach??zreszta nie ważne w czym najpierw musi się jedna dobrze ztężeć to wtedy drugą robisz i tak z kolejnymi oczywiście wlewajac je na siebie jak te pod spodem będą stężałe aaaaa i nie lej pół litra wody jak jest na opakowaniu tylko np 300 ml na pół litra wchodzą dwie szkalnki to zrób każdą z galaretek w 1,5 szkl. wody
 
Ups to trochę za późno:( Bo galaretki wszystkie zrobiłam, a teraz czekam zeby je pokolei wlewać.. ale zrobiłam pierwszą próbę i nie wyszło, chyba za słabo stężniała ta na dole... ale w tym tempie to ja tego do północy nie zrobię;P
 
To są życzenia dla wszystkich czerwcówek
przespanych nocek, spokojnych dniówek,
niech reszta rodziny nas zawsze docenia,
niech towarzyszą nam radość, wzruszenia,
nasze dzieciaczki niech nie chorują,
łagodnie ząbkują, śmiało raczkują,
a na naszym wątku niech będzie niezmiennie
wesoło, uczciwie i zawsze przyjemnie ;-)
 
reklama
Ups to trochę za późno:( Bo galaretki wszystkie zrobiłam, a teraz czekam zeby je pokolei wlewać.. ale zrobiłam pierwszą próbę i nie wyszło, chyba za słabo stężniała ta na dole... ale w tym tempie to ja tego do północy nie zrobię;P

dlatego pisałam abys wlała mniej wody to szybko otwórz okno zacznie gęstnieć;)ja zawsze na parapecie chłodzę;)
 
Do góry